Які звички та якості жінок відштовхують чоловіків

Які звички та якості жінок відштовхують чоловіків

Усі жінки прекрасні! Кожна дівчина та жінка по-особливому цікава, красива та розумна. У кожній представниці прекрасної статі існує багато позитивних якостей, які розкривають її як жінку.

Але! Чоловіки народ теж дуже норовливий і існує цілий список того, що чоловіки не переносять у жінок. Давай дізнаємося про думку психолога про основні якості, які відштовхують чоловіка від жінки.

Відштовхуючий зовнішній вигляд

Які звички та якості жінок відштовхують чоловіків

Фото автора cottonbro: Pexels

Чоловік насамперед любить очима. Саме тому, недоглянутий і відверто неохайний вигляд жінки відштовхне будь-якого чоловіка.

Будь ти хоч першою красунею на селі, але бруд під нігтями або зарослі брови, які плутаються в віях, відлякає навіть найстійкішого чоловіка.

Крім цього, є кілька пунктів, переборщивши з якими ти також на вірному шляху до самотності.

 • Косметика.

Надмірно зухвалий макіяж відлякує чоловіків.

Як правило, тонна гриму або вульгарний, яскравий макіяж асоціюється у чоловіків з тим, що жінка доступна. В інтимному плані. Іншими словами, за ніч, проведену з ним, він тобі не передзвонить, а заплатить гроші, і більше ти ніколи його не побачиш.

 • Одяг.

Також важливий пункт, на який звертає увагу чоловік. Твій одяг має бути зручним, стильним і підкреслювати твої плюси. Саме тому, не варто на знайомство з його батьками одягати короткі шорти, колготки в сіточку та майку з глибоким декольте. Вульгарний вигляд відштовхує чоловіків. Вони в жінок насамперед цінують скромність та смак в одязі.

 • Тату/пірсинг.

Прикраса свого тіла, безперечно, справа кожної людини. Іноді гарне татуювання або маленький пірсинг лише прикрасить твій зовнішній вигляд. Проте тату на все тіло чи неймовірну кількість зайвих отворів на обличчі чи інших частинах тіла злякає чоловіка. Звичайно, якщо він такий самий прихильник численних татуювань і пірсингу, то так, ви ідеальна пара.

Викликаюча вузьколоба поведінка

Якщо твій обранець – чоловік з так званого вищого кола, то він цінуватиме не тільки твій охайний і доречний зовнішній вигляд, але й поведінку. Насамперед чоловіків відштовхує від жінки:

 • Бедність її розуму.

Якщо ти не можеш підтримати розмову через свою неосвіченість, він швидко втратить до тебе інтерес. Також чоловіки не переносять відверту тупість дівчини.

 • Вульгарна поведінка.

Які звички та якості жінок відштовхують чоловіків

Чим жінка відштовхує чоловіка найсильніше?

Недоречний і дуже гучний сміх, жарти невпопад, надмірне привернення до себе уваги оточуючих. Така поведінка неприйнятна у світському суспільстві.

 • Істеричність жінки.

З'ясовувати стосунки необхідно віч-на-віч, але не як не на публіці.

 • Агресивність.

Чоловіки не переносять, коли жінки починають лаятися з усіма поспіль і творять із себе королеву. Звичайно, чоловікам, також дуже неприємно чути ненормативну лексику з вуст прекрасної жінки.

 • “Гопник”.

Якщо ти звикла «тусити» з «пацанчиками» з району, клацати насіння і відкривати оком пляшку пива, то стосунки ти зможеш побудувати тільки з таким же «красенем».

 • Винос мозку.

Чоловіки не виносять, коли жінка починає його пиляти на порожньому місці або повторювати щось тисячу разів. Надмірна балаканина ні про що, або в сотий раз повторена фраза «прибий полицю», просто не сприймається чоловіком. А згодом це просто починає дратувати і відштовхує його від такої жінки.

Шкідливі звички та залежності

Немає нічого поганого в тому, що ти віддаєш перевагу келиху червоного вина за вечерею після важкого робочого дня. Чоловіки також люблять проводити разом зі своєю дівчиною час за переглядом футболу та баночкою пива, якщо їй, звичайно, це подобається і вона не проти такого розслаблення.

Але. Надмірне вживання алкоголю чи інших речовин саме жінкою, яка вже переросла у залежність, у чоловіка викликає огиду.

 • Алкоголь.

Алкогольна жіноча залежність вважається невиліковною і страшнішою, ніж чоловіча. Тому така недуга нормального чоловіка тільки відштовхне.

 • Нікотин.

У фільмах і серіалах дівчата, що палять, виглядають красиво і навіть сексуально. Але в реальному житті запах тютюну від ніжних та тендітних пальчиків жінки відштовхує чоловіка.

Крізь завісу диму вони не відчувають тонкого аромату твого тіла та парфуму. Яскравий, нестерпний запах диму докорінно відбиває бажання чоловіка поцілувати тебе на прощання, а іноді й продовжувати спілкування.

 • Заборонені речовини.

Наркотики – це шкода. Шкода здоров'ю, соціальному життю, особистості будь-якої людини. Якщо жінка має наркотичну залежність, жоден чоловік не вирішуватиме її проблеми, йому простіше піти в захід сонця і забути все як страшний сон.

 • Інтернет.

Справжня проблема двадцять першого сторіччя. Залежність від соціальних мереж, лайків, переглядів. Якщо на побаченні ти постійно зависатимеш у телефоні, чоловік не продовжуватиме з тобою спілкування. Тому, що ти живеш в інтернеті, він тобі не цікавий. І тому чоловіки дуже швидко збігають від таких жінок.

“Не той” інтелект

Чоловіки цінують у жінок інтелект, уміння підтримати будь-яку тему у розмові. Однак є кілька параметрів, які можуть відлякати чоловіка від жінки.

 • Відверта тупість.

Коментарі невпопад, дурні, дитячі жарти, сміх без особливих причин. Так, це може бути виявом твого нервового стану, переживань. Вперше чоловік може змиритися з такою поведінкою. Але якщо це продовжуватиметься постійно, якщо ти справді тупенька, як валянок, то для чоловіка ти будеш не цікава. Він використовуватиме тебе як іграшку або ляльку, якщо у тебе модельна зовнішність, але не більше.

 • Надмірне прояв розуму.

Чоловіків також відштовхують і надто розумні жінки. Як правило, чоловіки бояться таких жінок. Якщо у тебе дві нобелівські премії, у тебе широкий світогляд, і ти знаєш відповіді на всі кросворди, чоловік швидко втече. Твій розум буде надто боляче бити за його самооцінкою та самолюбством, адже лише чоловік може бути найрозумнішим у парі. А надто розумна жінка не зможе вжитися з ним і стати гарною домогосподаркою.

 • Сірий кардинал.

По суті, кожна жінка – акторка і може легко грати з почуттями чоловіка. Вони вміють маніпулювати та керувати сильною статтю людства. Як правило, обмани мають невинний характер, лише для виконання мрії жінки. Але якщо чоловік дізнається про ці ігри, про те, що ним керували як маріонеткою, він розлютиться. Чоловіки не переносять, коли їм вказують що робити, а тим більше, коли грають із їхніми почуттями та життям.

Наприкінці можна сказати таке. Чоловіків у жінок приваблює багато, навіть дуже. Однак кожна людина індивідуальна, і не можна точно сказати, що саме привабить у тобі чоловіка твоєї мрії.

Саме тому, завжди стеж за своїм зовнішнім виглядом, розвивайся, удосконалюйся, розширюй свій кругозір, і ти обов'язково зустрінеш таку людину, яка цінуватиме і любитиме тебе за те, яка ти є!

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua