На яких жінках хочуть одружитися чоловіки і чому – відповідь психолога

На яких жінках хочуть одружитися чоловіки і чому відповідь психолога

Ти, мабуть, не раз зустрічала таку ситуацію, що молодий чоловік любить одну, при цьому одружується з іншою. Така сама ситуація буває і в жінок. Але, давай одразу обмовимося, що не у всіх так. Більшість шлюбів все-таки відбувається за коханням.

Але нерідко зустрічається в житті така ситуація, коли чоловік любить одну дівчину, а одружується з іншою, на повній протилежності. Давайте подивимося, чому так відбувається. Що ж рухає чоловіком, чому він свідомо робить такий вчинок.

На яких жінках хочуть одружитися чоловіки

На яких жінках хочуть одружитися чоловіки і чому відповідь психолога

Фото автора Misha Earle: Pexels

Найбільш популярна причина, через яку чоловік любить одну дівчину, але при цьому одружується з іншою – предмет побажання вже зайнятий. Це може бути або його колишня жінка, або нерозділене кохання. Молода людина не змогла поставити крапку в цих відносинах.

Найбільш популярні стереотипи, за якими чоловік любить одну жінку, але при цьому одружується з іншою:

  • Дівчина – майстерна коханка, значить вона не може бути гарною господаркою.
  • Для шлюбних стосунків потрібна дівчина, яка є непорочною, не була в інтимній близькості.
  • Поділ жінка на тих, хто тільки годиться для близьких стосунків, а хто тільки для сім'ї.

Це поширені помилки, які зустрічаються в житті протягом сотень років. Насправді вони не стосуються реальності. Зазвичай усі ці помилки пов'язані між собою.
До поширених причин того, що чоловік одружується з однією, хоча любить іншу дівчину, є шлюби з розрахунку, національні традиції чи зобов'язання. Бувають такі ситуації, коли молода людина має одружитися через те, що інша дівчина беремена від нього через відповідальність.

Чому чоловіки одружуються на одних, хоча люблять інших

Джон Моллой, британський автор безлічі книг, провів дослідження, під час якого опитав близько 5000 наречених і з'ясував, за яким критерієм вибирають наречену чоловіка. Результати свого дослідження він опублікував у книзі «Чому чоловіки одружуються на одних жінках і не одружуються з іншими».

  • Занадто приваблива для дружини.

Більшість чоловіків не прагнуть пов'язувати себе шлюбними путами з розкішними жінками. Так, це має бути приваблива дівчина, з якою приємно вийти «на люди», але яскрава красуня вселяє в них страх.

Чоловікові подобається яскрава красуня, але одружується він з дівчиною скромніше. Зазвичай такі молоді люди не впевнені у собі. Вони самооцінка занижена. Звичайно, вони можуть чудово виглядати, здатні досягти певних висот, проте, у них є комплекс, який родом з дитинства.

На яких жінках хочуть одружитися чоловіки і чому відповідь психолога

Чому люблять одних жінок, а одружуються з іншими?

Цей комплекс прищепили чоловікові ще батьки, або він виник у юнацтві на зорі стосунків. У нього є певний блок, якщо він живе із «сірою мишкою». Одна справа, якщо молода людина живе з не дуже яскравою жінкою і її все влаштовує, та інша справа, якщо йому подобається зовсім інший типаж жінок, але він не планує з нею будувати стосунки.

Молода людина вибирає неабияку жінку, яка не цікава іншим чоловікам, яка зручна та надійна. Він у ній завжди певен, розуміє, що на неї ніхто не дивиться. Вона то і його не надихає, але він з нею живе, з якихось причин: можливо наполягли батьки, можливо майбутня дружина завагітніла.

У той же час цей юнак дивиться на іншу жінку, яка є протилежністю його дружини.

  • Занадто успішна для дружини.

Успішна жінка, також, як і дуже красива і яскрава, завжди привертає до себе увагу людей, вона красива одягнена, доглядає за собою, цікава. Успішна жінка не може бути простою, яка із задоволенням пече пиріжки.

Із успішною жінкою є про що поговорити. Вона освічена, любить себе. Зазвичай, такі дівчата подобаються чоловікам. Вони піднімають з ними собі самооцінку: «Якщо вона вступила зі мною у зв'язок, значить я чогось вартий у цьому житті, значить я цього гідний».

Чоловік не одружується з сильною і успішною жінкою на тлі своєї слабкості. Він не потягне її. Його дружина не повинна бути кращою за нього. Він не хоче в будинку суперництва, йому потрібне обожнювання та спокій.

Звичайно, успішна дівчина надихає чоловіка, але бажання одружитися вона не викликає. Перед тим, як вибрати собі дружину, хлопець думає про розстановку пріоритету у стосунках.

Перемагає та жінка, яка без сумніву віддає йому лідерство і не перетягуватиме його на себе. Чоловікам потрібна дружина, яка буде менш успішною, ніж він, у якій він не бачитиме суперника.

  • Занадто кохана.

Чоловік може занадто любити жінку, але одружується з нею не стане в плані того, що побоїться бути вразливим. Він вірить, що любов його може серйозно збентежити. Він просто лякається своїх почуттів і втікає від неї.

Крім того, серед чоловіків існує думка, що любити свою дружину небезпечно. Вона крутитиме чоловіком як хоче. Закоханий чоловік боїться здатися вразливим. Він соромиться своїх почуттів, прагне утримати свою силу та незалежність.

Чоловік може сильно любити дівчину, але всередині розуміти, що вона зміниться. Тому він приймає рішення зберегти це кохання у своїх спогадах, як якийсь ідеал. Але змушений швидко знайти йому заміну. В результаті одружується з іншою. При цьому потай мріє і думає про свою колишню кохану.

  • Нав'язана думка батьків.

Хоч би як це звучало дивним, але все ще трапляються такі ситуації, коли чоловік настільки залежить від думки своєї матері, що прислухається до неї у всьому, не хоче її засмучувати. У цьому випадку, якщо ти не «до двору», то нічого тут не вийде. Максимум, що може запропонувати – це вільні відносини.

У законні стосунки чоловік вступить тільки з тією жінкою, яка завоює схвалення у його мами. Можливо, це навіть краще, що ти не увійшла до цієї сім'ї. Уяви, яке б тебе чекало тут життя.

  • Нема натхнення на подвиги.

Якщо ти давно товаришуєш з чоловіком, може бути навіть і живеш під одним дахом, і ось він оголосив, що одружується з іншим, можливо причина полягає в тому, що ти його не надихаєш, а лише капаєш на мізки.

Чоловіки не терплять такого ставлення до себе. Вони з великим задоволенням віддадуть серце тій жінці, яка їх хвалить, захоплюється, пишається їхніми досягненнями, ніж ті, хто їх постійно доводить до білого жару. У цьому випадку вони при першій же нагоді втечуть до іншої.

Якщо ти зіткнулася з такою ситуацією, що чоловік любить тебе, а зібрався одружитися з іншою, то не варто переживати. Значить перед тобою слабка молода людина, із заниженою самооцінкою, яка залежить від думки оточуючих. Відпусти його зі світом. Спробуй знайти такого чоловіка, у якого в пріоритеті стоятимеш ти.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua