Чи варто виходити заміж за іноземця російській дівчині в Росії

Чи варто виходити заміж за іноземця російській дівчині в Росії

Переважна більшість дівчат воліють пов'язувати своє життя із співвітчизниками. Такі чоловіки завжди під боком, їх не потрібно особливо шукати ніде, тому проблема, пов'язана з відсутністю чоловіка, вирішується досить легко.

Однак деякі жінки наполегливо шукають для шлюбу виключно іноземця. Причому далеко не завжди ціль виправдовує кошти. Міжнародні сім'ї часто розпадаються. Зрозуміти, в чому причина і чи варто взагалі ставити зв'язуватися із зарубіжними чоловіками, можна тільки детально розібравшись у цій темі.

Чому дівчата хочуть вийти заміж за іноземця

Це лише на перший погляд причина лише одна і лежить вона на поверхні. Насправді ж дещо складніше і багатогранніше.

Чи варто виходити заміж за іноземця російській дівчині в Росії

Фото автора Lood Goosen: Pexels

І психологічні мотиви тут також є. Отже, головні причини пошуку партнера за кордоном:

 • Невлаштованість жінок у Росії.

Так уже вийшло, що міст, де дівчина, яка здобула якісну вищу освіту, могла б себе реалізувати, не так уже й багато.

Крім того, більшість вітчизняних компаній мають застарілі погляди, тому що обирають працівників на керівні посади не за профільними навичками, а за статевою приналежністю.

У результаті освічені жінки, які мають амбіції та прагнення зробити хорошу кар'єру, вважають за краще шукати собі подружжя в інших державах, де подібні забобони вже давно канули в Лету.

 • Дискримінація за статевою ознакою у рідній країні.

На жаль, зараз подібний пережиток минулого в Росії, як і раніше, дуже сильно розвинений. На багатьох дівчат дивляться зверхньо, вважаючи, що їм нічого робити в бізнесі, нема чого розвивати якісь приховані таланти та шукати себе.

В іноземних державах подібний менталітет давно вичерпався. Там тебе ніхто не засудить за бажання займатися «нежіночою» справою. Головне, щоб людині просто подобалося і в цілому влаштовувало його життя.

 • Невдалий досвід та розчарування у співвітчизниках.

Коли жінка щоразу зазнає невдачі побудувати серйозні стосунки в рідній країні, вона просто змушена шукати щастя десь в іншому місці, тому що формується підсвідомий психологічний бар'єр, що заважає дивитися на російських чоловіків неупереджено.

По тому, в якій країні дівчина знайшла собі в результаті нареченого, стає ясно, які негативні якості попередніх кавалерів докучали їй найбільше. Наприклад, багато жінок, які обрали чоловіки жителя мусульманської країни, раніше могли страждати від пристрасті хлопців до випивки.

 • Бажання більшої матеріальної забезпеченості.

І ця причина також має місце. Амбітність росіян залишає бажати кращого. Не всі російські хлопці готові напружуватися, щоб досягти фінансового благополуччя собі майбутньої сім'ї. Іноземці ж звикли відверто працювати, щоб відчувати самоповагу і мати можливість щось дати дружині.

У багатьох державах чоловік не може створити сім'ю, доки не досягне певного рівня забезпеченості. У Європі, наприклад, взагалі не прийнято одружуватися, якщо остаточно не встав на ноги, не отримав якісної освіти або не заробив хоч би на власний будинок.

Чи варто виходити заміж за іноземця російській дівчині в Росії

Відносини з іноземцем: корисна інформація

У Росії таких принципів немає. Багато чоловіків одружуються, навіть не думаючи про те, як і на що потім доведеться жити разом із партнеркою. Аналогічне ставлення у нас і до народження дітей. Логічно, що далеко не всі жінки хочуть миритися з такою долею.

 • Прагнення дати найкраще дітям.

У цьому пункті також трохи звучить меркантильна нотка. Але більшість дівчат, вже маючи за плечима дуже непросту долю, банально не хочуть, щоб їхня дочка чи син її повторили. Тому так завзято намагаються завести перспективний роман з іноземцем, щоб потім набути громадянства.

Народжені у такому шлюбі діти автоматично стають повноправними мешканцями іншої держави. Багато хто з них (залежно від місця появи на світ) відразу ж отримує масу привілеїв та посібників. Як справи в нашій країні з соціальним забезпеченням та освітою, ти чудово знаєш.

 • Посилення позиції фемінізму.

Насправді це дуже позитивне явище. Адже так дається відсіч патріархальному строю, за канонами якого й досі живе левова частка населення Росії. Дівчатам від народження вселяється свята істина, що вона повинна терпіти витівки чоловіка, бути доброю господаркою і обов'язково народити якнайбільше дітей.

Але що залишається жінкам, які розуміють, що хочуть самі будувати кар'єру, займатися улюбленою творчістю, подорожувати чи просто насолоджуватися життям? Таких суспільство завжди нещадно ганить. А ось в інших сучасних державах такого практично немає.

Найчастіше, дівчата виходять заміж за іноземця, щоб досягти рівноправності і отримати можливість жити так, як вони хочуть, не відчуваючи з усіх усюд докор. І в цілому це правильне рішення, тому що воно позбавляє жінку від маси психологічних проблем та токсичних стосунків з аб'юзером.

Переваги та недоліки шлюбу з іноземцем

Як і у випадку з нашими чоловіками, тут теж є свої плюси та мінуси. Почати, мабуть, варто із позитивних сторін. Отже, переваги міжнародного заміжжя:

 • Знайомство зі сторонньою культурою та мовним середовищем. Ти отримуєш можливість дізнатися зсередини зовсім іншу націю, яка часто виявляється набагато кращою, ніж про неї говорять у Росії. Спілкування з безпосереднім носієм іноземної також йде на користь.
 • Високий рівень комфорту та матеріального забезпечення. Хоч як крути, а практично в будь-якій європейській країні люди живуть на порядок краще, ніж у Росії. Тому багато дівчат приходять у радісний шок, коли дізнаються про рівень соціальних виплат та доходів місцевого населення.
 • Мультикультурне середовище для дітей. Як правило, такі малюки ростуть, пізнаючи одночасно дві мови та обидві національності, що згодом дає їм непогану фору у житті.
 • Відсутність статевої дискримінації. Це стосується більшості сучасних країн. Виняток становлять деякі мусульманські держави, де жінки, як і раніше, існують на правах обслуговуючого персоналу.
 • Якісна освіта, котирується у всьому світі. З таким дипломом відчиняються практично будь-які двері.
 • Відсутність проблем із медициною та пенсійними виплатами. Тепер тобі можна не думати про те, на що проіснувати у старості.

На жаль, без недоліків теж не обійшлося:

 • Далеко не всі іноземні наречені такі щедрі, якими їх уявляють наші дівчата. Деякі нації славляться своєю дбайливістю, що межує зі скупістю.
 • Різниця у менталітеті. Іноді ця причина може стати джерелом серйозних розбіжностей у сім'ї. Тому перед реєстрацією шлюбу обов'язково переконайся, що ви бодай приблизно однаково дивіться на спільне життя.
 • Тривалий період адаптації. Переїхати в зовсім чужу країну не так уже й легко. Спочатку можна виявитися повністю залежною від свого чоловіка. Ще й громадянство іноді дають далеко не одразу.
 • Різний рівень психологічної близькості та емоційності. Багато європейських чоловіків здадуться тобі занадто замкненими та мовчазними. Але за фактом, це просто відмінності в культурах нації. Російські дівчата тому і цінуються багатьма іноземцями через свою відкритість.
 • Проблеми у разі розлучення. Особливо важко у такій ситуації нашим дівчатам буває відстояти право виховувати дитину. В іноземних державах часто дітей присуджують батькові, а жінці пропонують повертатися на батьківщину.

Міжнародний шлюб здається більшості дівчат дуже привабливим. Однак ужитися з нареченим іншої культури не так просто. Перш ніж погоджуватися на заміжжя та переїзд, переконайся, що досить добре знаєш свого кавалера.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua