Як оновити стосунки з коханим у шлюбі і до чого тут жіноча пристрасть

Як оновити стосунки з коханим у шлюбі і до чого тут жіноча пристрасть

У вас накопичилося багато образ та претензій один до одного? Не знаєте, що робити далі і чи взагалі варто щось робити? Але ж із цією людиною вже стільки пройдено. Ви – споріднені душі. Моментами все не так уже й погано.

Якщо ти вважаєш, що розлучатися – не варіант, завжди можна спробувати почати все з нуля. Але як це правильно зробити?

Інструкція, як розпочати відносини наново

Як оновити стосунки з коханим у шлюбі і до чого тут жіноча пристрасть

Фото автора Pavel Danilyuk: Pexels

Не важливо, хто винен у ситуації, що склалася. Важливо, як із цієї ситуації вибратися. Адже навіть із глухого кута є вихід: потрібно повернутися в початкову точку і почати все з нуля.

 • Взаємність.

І чоловік, і жінка мають бути готові співпрацювати та йти на поступки, інакше витівка буде провалом із самого початку. Важливо поговорити зі своїм партнером та висловити, що саме не влаштовує у кожному.

Але якщо не влаштовує зовнішність, то тут уже нічого не допоможе;

 • Пояснення.

Скажи своєму чоловікові, яким би ти хотіла, щоб він став у подальших стосунках. Але піднеси це не як вимога з покроковою інструкцією, а як побажання. Сформулюй приблизно так: «Я була б вдячна, якби ти поводився таким чином»;

 • Обговорення.

З'ясуйте вдвох, що зміниться, коли ви почнете з нуля. Цей етап передбачає обговорення компромісів та тих дій, які будуть спрямовані на те, щоб не втратити одне одного.

Якщо все влаштувало, то можна рухатися далі;

 • Події.

Те, що ви дізналися одне про одного, має супроводжуватися активними діями. Якщо не почати змінюватись після всіх обговорень та даних обіцянок, то нічого не вийде. Ти і твій партнер повинні бути готовими подолати всі труднощі разом;

 • Пам'ятайте причину.

Не забувайте важливість причини, яка привела вас до цієї ситуації. Якщо ваші характери абсолютно несумісні, сварки виникли на ґрунті зрад чи зради, то все може повторитись. І тоді треба замислитись: а чи варто починати заново.

Тільки взаємна згода і бажання змінюватися, щоб зберегти кохання принесуть свої плоди.

Як вийти з глухого кута

Вихід є завжди. Ще кілька порад щодо того, як знайти щастя в парі і відновити стосунки.

 • Пропрацюй образи.

Від того, що ти постійно прокручуватимеш у голові старі конфлікти, нічого не зміниться. Виклич чоловіка на серйозну розмову, і розставте, нарешті, всі крапки над «і»;

 • Перепрошуй, якщо винна.

Так ти зруйнуєш напругу між собою та партнером. Взагалі, уміння визнавати свої помилки – це показник розуму, сміливості та сили. А якщо прохання про прощення буде щирим, то це тільки переконає партнера, що у ваших стосунків буде успішне продовження;

 • Бери він відповідальність.

У сварці немає правих та лівих. Обидва винні однаково. Партнер розлютився – ти відповіла. Адже можна було промовчати. Визнайте, що запальність – це ваша спільна вада, і почніть вирішувати конфлікти мирною розмовою та компромісами;

 • Вмій бачити позитив.

Як оновити стосунки з коханим у шлюбі і до чого тут жіноча пристрасть

9 способів реанімації відносин

Зроби для себе список негативних та позитивних якостей свого чоловіка. Другий стовпчик буде більшим. І щоразу, коли захочеш учинити скандал на рівному місці, згадуй саме якості з другого стовпчика;

 • Давай можливість скучити.

Яким би великим не було кохання, рано чи пізно люди приїдаються один одному. Тому залишай особистий простір, давай час на спілкування з друзями та на хобі. Після розлуки зустрічі будуть набагато яскравішими.

Запорука здорових стосунків – повага до себе та свого партнера. Тому не бійся бути спокійною, мудрою та адекватною, і такими ж стануть твої стосунки.

Як оновити стосунки та внести іскру

Якщо ви залишилися разом і готові почати все заново, то потрібно не тільки дотримуватися інструкцій з «технічних» покращень, але й регулярно показувати свої ніжні почуття.

Коли партнер друг і вірний супутник – це дуже цінно та важливо. Але ваші стосунки, все ж таки романтичні, і не потрібно залишати їх у стані застою.

Отже, кілька порад, як струсити стосунки:

 • Дотику.

Частіше ніжно торкайся свого чоловіка. Обійми та погладжування – це дуже приємно. А якщо підкріпити це інтимною обстановкою та спільним переглядом фільму, то продовження може бути ще цікавішим;

 • Сюрпризи.

Радуй свою половинку милими подарунками чи любовними записками. Так, може, це й банально, але почуття точно освіжить;

 • Нові емоції.

Одноманітність – убивця будь-яких стосунків. Якщо все ваше дозвілля і побачення схожі і повторюються, то всі недоліки партнера все більше дратують. Результат: сварки та розбіжності. Спробуйте не сидіти перед телевізором у вихідний, а взяти велосипеди на прокат.

Нові емоції забезпечені. Ковток свіжого повітря додасть новизни у ваші стосунки і поверне за часів перших побачень;

 • Флірт.

Заграй зі своїм партнером і за особистої зустрічі, і віртуально. Уяви, що ви недавно познайомилися і хочете сподобатися один одному. Протягом тижня пиши своєму коханому по одній СМС чи повідомленню у соцмережах. Наповни їх романтикою. Спілкування гарантовано покращиться;

 • Самовдосконалення.

Розвивайся та покращуй себе. Не лише зовні, а й внутрішньо. Дізнайся щось нове, змуси свою половинку побачити в тобі щось незвичайне та цікаве. А може, ти на особистому прикладі покажеш, що можна бути ще кращим і послужиш стимулом для змін у партнері.

Такі дії однозначно покращать ваші стосунки, впустять новий струмінь. І ти сама почнеш почуватися впевненіше та краще. А з настанням внутрішньої гармонії все змінюється.

ТОП-7 порад як зміцнити союз

Щоб закріпити результат, потрібно робити ще кілька дій. Відносини – це регулярна робота, і її не можна пустити на самоплив.

 • Вмій слухати.

Не просто слухати, а й чути. Дай зрозуміти, що ти все розумієш, завжди підтримаєш. Партнер повинен відчувати та знати, що його проблеми тобі не байдужі;

 • Будь вірним другом.

Ви найважливіші люди один для одного. Мати в житті людини, на яку можна покластися завжди і в усьому – величезна цінність. Стань саме такою;

 • Цінуй свого чоловіка.

Звертай увагу на всі позитивні якості свого партнера та помічай їх. Роби компліменти і найчастіше хвали його. Почуття зізнання зближує і зміцнює прихильність. Кожній людині важливо знати, що її оцінюють належним чином;

 • Навчися правильно сперечатися.

Конфліктів уникнути не вдасться, але не потрібно доводити їх до стану Апокаліпсису. Краще промовчи, якщо буде така можливість (все тримати в собі також шкідливо). Твій чоловік точно оцінить таку мудру поведінку, а сварки з часом почнуть зменшуватись або зовсім зникнуть;

 • Більше контакту.

Інтимна близькість і пристрасть обов'язкові у відносинах. Тому, намагайтеся частіше займатися цим. Регулярність дозволить коханому відчувати себе бажаним та привабливим. І це один із найкращих способів не допустити розвитку подальшого конфлікту.

 • Будь уважна.

Не варто забувати, що такі дрібниці, як чашка кави з ранку або поцілунок перед доглядом задають емоційний тон вашим стосункам.

 • Не знецінюй його переживання.

Всі люди різні, і навіть якщо тобі здається, що переживання твого партнера про щось безглузде, не варто говорити, що він думає не про те. Важлива підтримка, що відчувається. Це дуже здорово зближує та виводить відносини на новий рівень.

Відносини будуть гармонійними лише тоді, коли в них почнеш вкладатись. Обов'язково роби це і дивись на віддачу, яка походить від твого чоловіка.

Якщо обидва партнери щиро хочуть бути разом, але стосунки зайшли в глухий кут, потрібно не сваритися, а згуртуватися проти загальної проблеми.

Розмовляйте один з одним, довіряйте і будьте готові до змін та щастя.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua