Чоловіки не хочуть серйозних стосунків із такими дівчатами – ТОП-7 типажів

Чоловіки не хочуть серйозних стосунків із такими дівчатами – ТОП-7 типажів

Ми з тобою вже неодноразово порушували цю тему в різних контекстах і зараз вирішили наголосити на такій версії, як відповідь на запитання: чому чоловік не хоче сім'ю з даною конкретною жінкою, зокрема з вагомої для нього причини – з тобою. У списку пояснень затятої прихильності до бойфренду статусу – «закоренілий холостяк» можуть зібратися такі прості речі, як:

 • не бажання брати відповідальність за подругу життя та спільних дітей;
 • вже наявний у любовному «анамнезі» гіркий досвід;
 • повна матеріальна неспроможність;
 • відмазка “не нагулявся”, мені і з мамою комфортно;
 • природа «самотнього вовка», які приходять у сімейну зграю лише в крайніх випадках.

Не розкладатимемо по зрозумілих складових ці варіанти, поговоримо про те, чим ти особисто можеш відштовхувати нинішнього кавалера, а за ним і всіх інших претендентів на твою руку та серце.

Нестерпні особи, що псують карму нареченої безглуздою поведінкою

Чоловіки не хочуть серйозних стосунків із такими дівчатами – ТОП-7 типажів

Фото автора Ron Lach: Pexels

Ось як би у всіх вбраннях ти, душечка, гарна собою, навіть чудово чарівна, та наречені все спочатку гужем, гужем доглядати, а потім знову повз загсу. Навіть разом пожити громадянським шлюбом для перевірки почуттів не пропонують, що вже там говорити про мрію, здатися перед подругами в гарному весільному вбранні.

Ми зібрали для тебе «букет» з жіночих персонажів, які завжди свідомо чи мимоволі відштовхуватимуть представників чоловічої статі не лише від солодкої миті, вручення тобі каблучки на заручинах, а й від тривалого, серйозного роману з перспективами на шлюбне майбутнє.

 • Панночка «сюсі-пусі»

Всі представники сильної половини людства органічно не перетравлюють звернення: Пусечка, ти такий кльовий, йди швидше до своєї лялечки. І чому дівчата все ще безглуздо намагаються спілкуватися з другом неймовірною мовою «телячих ніжностей» і чекають при цьому любові та схвалення.

В інтимні хвилини побачень лагідні прізвиська ніколи не бувають зайвими. Виносити ці прикмети близькості до людей, сприяти тому, щоб партнер виглядав посміховиськом – погана практика.

 • Леді «абсолютна байдужість, хоч трава не рости»

У цю компанію ми хочемо об'єднати горе наречених-здобувачок, яким, чи все одно, як їх супутник поводиться в суспільстві, чи їм подобається, коли він виставляє себе повним ідіотом. Щоб не творив – реакції нуль, можливо, він зовсім коханій нецікавий?

Нормальний, адекватний союз 2-х людей протилежної статі передбачає довіру, спроби стати кращими для коханої людини, боротьбу з якимись внутрішніми тарганами. Зірвався твій друг, випив зайвого, загрався, виручай, прикривай, виводь з очей геть.

 • Принцеса «порожня ваза, хоч і ажурно кришталева»

Деякі жінки чомусь наївно вважають, що їх жереб життям – бути тьмяною тінню коханого. Своїх знань, інтересів, кар'єри, навчання, друзів, хобі, захоплень та мрій і задумів, зрештою – ніяких. Тільки те, що він захоче, а він дуже швидко втомиться від такої нікчемності.

Красива упаковка твоєї зовнішності, чоловіча стать у фізіологічному плані приваблює – це аксіома. Але згадай при цьому старий анекдот із борідкою: прокидаються вранці закохані після спекотної ночі, а йому все мало: а поговорити – запитує, а у відповідь тиша – нема про що.

 • Королева песимізму та меланхолії

Ні, ми не проти жінок з такими типами темпераменту, але до абсурду свої звички нити, нудити, плакатися, стверджувати, що все скінчено, а що не скінчено, то погано – не варто. Поки чоловік трохи закоханий, він ці страждання ще зазнає, а потім все, спостерігає, та втече подалі.

Чоловіки не хочуть серйозних стосунків із такими дівчатами – ТОП-7 типажів

Чому чоловік не хоче серйозних стосунків?

Це в театрі і на кіноекрані мелодраматичні сентиментальності, та сцени, що пробирають до сльози від почуттів, хороші для рідкісних щирих емоцій. У житті чоловік все більше тягне не до надуманих трагедій, а до смачного борщу, нагладженої сорочки, стабільності настрою.

 • Жінка-суддя, вона ж вічний критик

Дорога подружко, можеш нам повірити, що цитата з комедії Грибоєдова «Лихо з розуму»: «А судді хто?» – Актуальна і донині. Одягати на себе мантію справедливості, якщо ти бачиш, що твій обранець чинить непорядно, іноді можна.

Але при цьому варто додати, щоб судити інших, треба мати на це моральне право і бути найбездоганнішою в усіх відношеннях. Та й потім згадай інший знаменитий вислів Ісуса Христа: «Нехай кине в неї камінь той, хто сам безгрішний». Адже такі не знайшлися.

 • Сексуально стурбована чи то гейша, чи то куртизанка

Бажання зробити задоволення коханому чоловікові в будь-який час дня і ночі і в будь-якому форматі – непогана тенденція, але якась підозріла. У голові джентльмена обов'язково з'являться питання: звідки такий досвід та така готовність фізично задовольняти самця.

Спекотне багаття в епіцентрі вмілої плотської любові – важлива складова сімейного життя, але знову з'являється горезвісне «але» про те, що не варто показувати потенційному претенденту на руку і серце всі свої еротичні таланти відразу, ще встигнеш.

 • Дівчина з відсутністю принципів та заборон

Цей сексуальний скарб, що належить на перший поклик усім і кожному, завжди буде «солодкою цукеркою» в компанії для чоловіків-гурманів, які люблять гострі відчуття, але тільки на 1 вечір або на 1 ніч.

Сьогодні він залицяється красиво, буде щедрим, ніжним і ласкавим, а завтра не згадає, як тебе звуть. Тому можливо не варто так себе витрачати на 1000 кавалерів на годину. Нехай ти не жінка легкої поведінки, тільки ось у чому між вами різниця?

 • Її Високість Байдужість, аж до безмежної довіри

Відразу спитаєш: про що це ми? Та все про те, що не треба вдавати або насправді ігнорувати все те, що відбувається з твоїм новим кавалером. Ти не ревнивиця з натури, тобі все одно, що за дівчина вмостилася йому на коліна, а хто надіслав щойно смс?

Чоловік не стане заводити серйозні довгі стосунки з тим, що не цікавиться його життям, оточенням і жінками в ньому, колишніми дівчатами, потенційними спокусницями. Не треба моргати поруч із ним очима довірливої корови, покажи, що ти йому якщо не господиня, то повноправна партнерка дорослого, по суті, союзу.

Прочитавши всі наші настанови, ти, напевно, захочеш ідентифікувати, чи належиш до якогось із вищезгаданих типів жінок. І це правильно. Пам'ятай при цьому про те, що подібні риси характеру, натури, темпераменту можуть зустрічатися і разом, кому як середовищем, вихованням і генами відпущено.

Якщо ти точно впевнена, що причина твоїх недомовок із коханим із питання: коли ж весілля, лежить в іншому полі, напиши нам у коментарях про свої обґрунтовані підозри і ми їх обговоримо в одному з наступних матеріалів.

«На доріжку» у нас з тобою залишилася лише одна дилема: як повернути обставини. Якщо він уже вийшов із ваших стосунків – не принижуйся і не благай повернутися, шансів мало. Якщо ви тільки почали зустрічатися, а він наполегливо уникає шлюбних тем – не поспішай, придивися, врахуй нашу розповідь про чужі помилки.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua