Як зрозуміти, що чоловік втомився від стосунків, але не говорить про це

Як зрозуміти, що чоловік втомився від стосунків, але не говорить про це

Розлучення з партнером рідко відбувається на рівному місці та за один день. Найчастіше остаточному рішенню передують безліч ознак. І щоб уникнути негативного фіналу, тобі необхідно навчитися вчасно розпізнавати наявність проблем.

Як поводяться чоловіки

Як зрозуміти, що чоловік втомився від стосунків, але не говорить про це

Фото автора Alex Green: Pexels

Чоловіки не надто багатослівні, коли розмова заходить про стосунки. Найчастіше вони вибирають вичікувальну тактику, тобто просто сподіваються, що воно там саме якось вирішиться. А коли чаша терпіння таки переповнюються, різко розвертаються та йдуть.

Не всі дівчата можуть заздалегідь зрозуміти, що партнера щось влаштовує у відносинах.

Набагато частіше вони про це дізнаються, коли вже нічого не можна виправити, тому що щоденне невдоволення призводить до остигання почуттів.

Однак ситуація не настільки патова, щоб її не можна було змінити ще на етапі формування проблеми. Якщо ти помічаєш такі ознаки, значить, партнера щось не влаштовує і треба виводити його на відверту розмову.

Перелік найпоширеніших сигналів чоловічого невдоволення

Навіть коли твій хлопець може похвалитися ідеальною витримкою та здатністю формувати на фізіономії непроникний покерфейс, зрозуміти його думки все-таки можна. Хоч як крути, а особистісна психологія все одно рано чи пізно видасть все, що у чоловіка на душі.

Отже, список найяскравіших ознак того, що у ваших відносинах щось не так, але партнер просто не подає вигляду:

 • Він постійно ображається і намагається приховати негатив.

Це може бути щось серйозне або просто примхлива реакція людини, яка зрозуміла, що зроблять не так, як вона хоче. Однак будь-яка образа є досить чіткою ознакою невдоволення стосунками з боку чоловіка.

 • Відсутність поваги до тебе.

Це може бути як проявом аб'юзу, так і німим підсвідомим криком про серйозні проблеми. Коли чоловік недбало ставиться до своєї партнерки, таким чином він заявляє, що щось серйозно не влаштовує. Спробуй поговорити словами через рота.

 • Регулярна брехня.

Не поспішай закочувати скандал. Найімовірніше, хлопець знає, що правда тебе просто не влаштує, після чого буде велика сварка. А чоловіки дуже не люблять з'ясовувати стосунки. Якщо твій кавалер регулярно бреше по кожній дрібниці, можливо, йому некомфортно в атмосфері, що склалася.

Як зрозуміти, що чоловік втомився від стосунків, але не говорить про це

Почула таке від чоловіка? Значить ти йому набридла

 • Почав затримуватись на роботі.

Тут насправді причин може бути купа. Наприклад, складний проект чи бажання отримати підвищення. А може, твоя друга половинка вирішила позбутися фінансових проблем у сім'ї. Докоряти за подібне бажання явно не варто.

Але якщо все це відбувається на рівному місці, краще замислитися, а чому ж чоловікові так не хочеться якнайшвидше повернутися додому. Можливо, йому там просто незатишно чи не подобається атмосфера у стосунках.

 • Ревнощі і недовіра до тебе без видимих причин.

Це актуальна ознака, якщо жінка справді не провокує свого партнера. У такому разі чоловік може ревнувати і прискіпуватися до кожної дрібниці, демонструючи тим самим своє незадоволення чимось.

 • Конфлікти на людях.

Річ неприємна і належить до патології. Коли пара починає з'ясовувати стосунки в негативному ключі на публіці, причому подібна ініціатива виходить саме від чоловіка, значить, між вами є якісь невисловлені проблеми. І їх терміново слід прояснити.

 • Рідкісне і одноманітне інтимне життя.

Коли чоловіка щось не влаштовує, він починає втрачати інтерес до своєї партнерки як жінки. Тому перша ознака того, що незабаром він почне замислюватися про розлучення, криється саме в ліжку.

 • Прохання довести, що ти його справді любиш.

Зазвичай це виражається такими фразами «якщо ти мене любиш, то зробиш так». Коли дівчині доводиться регулярно вислуховувати подібне, у стосунках щось пішло не так. Чоловікові може бракувати твоєї уваги та тепла.

Але такі слова є ознакою маніпуляції. У жодному разі їх у жодному разі не можна залишати без уваги. Інакше партнер або розчарується в тобі, або перетворить на слухняну іграшку у своїх руках.

 • Спогади про колишні.

Загалом це нормальне явище, але тільки коли подібне прослизає в контексті загальної бесіди і не напружує. А ось коли чоловік згадує про розлучення з попередньою дівчиною з жалем, напевно, його щось не влаштовує в поточних стосунках з тобою.

 • Зацикленість на перегляді порно.

Іноді спостерігати за еротикою – це абсолютно нормально для чоловіка. Але дуже частий запуск подібних роликів свідчить про те, що хлопцю чогось не вистачає, але він соромиться заявити відкрито.

Бити на сполох необхідно і в тому випадку, коли порно містить сцени особливої жорстокості та насильства. Це може говорити про приховані психологічні патології та тяжкі проблеми. Рано чи пізно воно виявиться насправді.

 • Він практично завжди переводить просту сварку у масштабний конфлікт.

Все починається цілком цивільно, а закінчується переходом на особистості та нагадуванням всіх образ аж до першого дня знайомства? Це дуже поганий ознака. Найімовірніше, десь глибоко всередині у чоловікові сидить образа чи невдоволення, якому він не дає виходу.

 • Відсутність спільного дозвілля.

Коли хлопцеві щось не подобається у поточній ситуації в парі, він починає старанно уникати проведення часу зі своєю дівчиною. Наприклад, замість того, щоб взяти тебе із собою, чоловік іде на день народження друга один. Хоча там будуть інші жінки.

 • Небажання спілкуватися до душі.

Відсутність конструктивного та щирого діалогу – це підсвідомий уникнення існуючих проблем. Чоловік не хоче їх озвучувати, щоб не провокувати лайку. У результаті формується типова ситуація “верхи не можуть, низи не хочуть”.

 • Емоційні гойдалки.

Це не лише ознака аб'юзу. Так деякі чоловіки намагаються вирівняти конфлікт у собі. Йому щось не подобається у відносинах, розвивати тему хлопець категорично не бажає, але при цьому повністю змиритись теж не виходить.

Як зрозуміти, що чоловік втомився від стосунків, але не говорить про це

Giphy

 • Він порівнює тебе з іншими.

Коли ситуація відбувається регулярно, та ще й на користь своєї дівчини, виникає дуже неприємне почуття. Проте деякі чоловіки не розуміють, що роблять боляче своїй партнерці. Іноді це сигнал про те, що щось не влаштовує у відносинах.

 • Знецінення будь-якого твого вчинку.

Напевно, так він підсвідомо заявляє про свій дискомфорт. Коли чоловікові незатишно з дівчиною, партнерові просто не вдається приховувати це. Одним із проявів невдоволення є знецінення слів, бажань чи дій жінки.

 • Загрози та шантаж (емоційний).

Знову ж таки важливо не переплутати з аб'юзом. Адже саме так багато маніпуляторів домагаються бажаного. Але іноді чоловік іде на такі крайні заходи через неможливість миритися з чимось у стосунках.

 • Він не зважає на твою думку.

Так партнер демонструє поступове охолодження почуттів. А чому це могло статися? Правильно, найчастіше причиною стає банальне невдоволення відносинами, яке не було вчасно висловлене та почуте (або саме саме останнє).

 • Йому не має значення, в якому ти емоційному стані.

Байдужість – це чіткий сигнал про проблеми у парі. Чоловіки не настільки емпати, як дівчата. Проте рідко який хлопець залишиться байдужим до сліз коханої. Так що подібний вияв свідчить про те, що чоловікові з дівчиною не дуже добре.

 • Вважає за краще не з'являтися на людях разом з тобою.

І справа тут, напевно, зовсім не у відсутності вечірніх нарядів або модельної довжини ніг. Найчастіше так поводяться чоловіки, яким чогось не вистачає у сімейному житті. Він підсвідомо намагається абстрагуватись від своєї жінки.

Пам'ятай, коли хлопець не заявляє, що його щось не влаштовує у відносинах, це не означає, що у вас все прекрасно. Напевно, він просто терпить до останнього, щоб потім потопати в захід сонця. Щоб цього не сталося, звертай увагу на супутні сигнали.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua