Як зрозуміти, що ти запасна у чоловіка і що робити

Як зрозуміти, що ти запасна у чоловіка і що робити

Практично кожна дівчина мріє про щастя у коханні та у житті. Ти, я впевнена, теж хочеш, щоб тебе любив чоловік, щоб ти була однією єдиною для нього.

Але, реальність серйозна штука. І, як це часто буває, ти можеш опинитися на другорядній ролі. У чому причина того, що ти виявилася запасним варіантом? Як вийти із цього замкненого кола? Давай розбиратись разом.

Як зрозуміти, що ти запасний варіант

Як зрозуміти, що ти запасна у чоловіка і що робити

Фото автора cottonbro: Pexels

Коли ти закохана, ти нічого не помічаєш навколо. Твій обранець видається тобі ідеальним у всіх планах. Ти витаєш у хмарах, чекаєш з нетерпінням на його дзвінок або повідомлення. З радістю та трепетом біжиш до нього за першим покликом.

Однак настає час, і ти відчуваєш, що щось не таке. У ваших стосунках з'явився холод, він часто не бере трубку, коли ти йому дзвониш або ви ніколи не з'являєтеся у громадських місцях разом. А може він постійно відмовляється чи знаходить вагому причину не знайомити тебе з рідними чи друзями?

Все вищеперелічене – це лише частина ознак, що ти для чоловіка лише «запасний варіант». Образливе словосполучення.

Існує ряд ознак, які вказують, що ти для нього лише запасна і гра йде в одні ворота.

 • Прихованість.

Твій чоловік ніколи не виходить із тобою у громадське місце? Чи зустрічається з тобою лише по буднях, коли він має вільний час? На це є причини. У багатолюдному місці вас можуть побачити разом його знайомі та повідомити його дружину чи офіційну дівчину. А у вихідні він, швидше за все, зайнятий своєю сім'єю або проводить час зі своєю дівчиною.

 • Спонтанність.

Він завжди призначає тобі побачення дуже спонтанно та різко. Наприклад, він може зателефонувати тобі о восьмій вечора і сказати, що чекає на тебе через годину на «вашому місці». а ти збентежений. У тебе свої плани були, чи ти дуже втомилася. Але побачити його хочеш. У чоловіка все просто. Він уже відпросився вдома у дружини або в нього зірвалася така сама «зустріч» з іншого. Тобі ж він зателефонував лише тому, що ти завжди згодна з ним побачитися і палиш його дзвінок.

 • Все лише після інтиму.

Якщо ти уважно проаналізуєш ваші побачення, то легко помітиш, що вони проходять за одним сценарієм: «спочатку секс, потім все інше». Так, твій обранець може доглядати за тобою, дарувати подарунки, приділяти час. Але він має лише одну мету – задовольнити свої сексуальні потреби. Решта – на другому плані.

 • Нема душевних розмов.

Коли дві людини люблять одна одну, їм важливі переживання та думки свого обранця. Закохані можуть годинами говорити одне з одним про все у світі. Якщо ж ти для нього «запасна», то ти його не цікавитимеш як співрозмовник. Він не посвячує тебе у свої справи та переживання, не пускає у своє життя, а від твоїх думок та переживань просто відмахується.

Як зрозуміти, що ти запасна у чоловіка і що робити

7 способів зрозуміти, що ти запасний варіант

 • Він не знайомить тебе зі своїми рідними та друзями.

Це одна з найістотніших ознак твоєї запасної ролі. Практично для кожного чоловіка важлива думка його батьків та друзів про його нову пасію. І це цілком нормально, якщо чоловік прагне, якнайшвидше, показати свою кохану дорогим для нього людям. Так, бувають і такі ситуації, що він у сильній сварці з рідними чи друзями. Тоді бери до уваги перераховані вище ознаки.

 • Він не порушує тему «майбутнього».

Коли чоловік налаштований серйозно, коли хоче бути з тобою і будувати надалі сім'ю, він обов'язково сам заговорить про ваші стосунки, про сім'ю, дітей. Спробуй поставити такі запитання своєму чоловікові та подивися на його реакцію. Він просто перекладає тему, жартує чи взагалі ігнорує твої спроби розмови?

 • Неуважність.

У стосунках завжди є турбота і повага до коханого. Якщо ж ти лише друга для нього, то ти ніколи не почуєш від нього запитань про те, як минув твій день, як твоє самопочуття.

Якщо всі перераховані вище ознаки сходяться, то, швидше за все, ти лише запасний варіант для чоловіка. У цій ситуації, ти маєш визначитися, що робити далі. Якщо тобі не прийнятна роль «коханки» і ти не хочеш продовжувати з цим чоловіком стосунки, то відповідь проста – розлучайся і рухайся вперед.

Але якщо ти готова боротися за своє щастя, то неодмінно тобі треба перестати бути «запасним аеродромом».

Як перестати бути запасним аеродромом

Ти любиш цього чоловіка та готова боротися за своє щастя? Ось кілька практичних порад психолога, як перестати бути запасним варіантом, підвищити свій статус та зайняти перше місце у житті свого обранця.

 • Витіснити суперниць.

Якщо твій обранець знатний ловелас і тобі стало відомо, що має кілька дівчат, то почні поступово витісняти суперниць. І тому існує кілька дієвих методів:

 • Погоджуйся на зустрічі з ним тільки у вихідні;
 • Вимагай зустрічі вдень, коли вас можуть побачити разом;
 • Призначай побачення у громадських місцях.

Ні за що не погоджуйся на його умови. Він буде тебе завжди схиляти до своєї думки, але не поступайся. Міцно тримай свої позиції і стій на свеєм. Зазвичай, «запасні» дівчата дуже лагідні та слухняні, податливі та згодні на все. Щоб зайняти лідируючу позицію в житті чоловіка, ти маєш набути внутрішнього стрижня, стати сильною. Таких жінок чоловіки сприймають серйозно, цікаві їм.

 • Знайом його зі своїми друзями та рідними.

Знайомство з рідними та друзями мають відбуватися у спонтанній, ненав'язливій обстановці. І чим частіше ти будеш приваблювати його у своє життя, тим вище ймовірність того, що він впустить тебе в своє коло.

 • Блищай.

Чоловіки люблять очима. Для нього ти маєш виглядати краще за суперниць. Можливо, ти не знаєш, як вони виглядають. Тому вихід один – завжди виглядай охайно і носи гарний одяг. Також ти можеш звернутись до професіонала, який підбере тобі новий імідж. Цим самим ти вб'єш одразу двох зайців — зіграєш на його самолюбстві (такою прекрасною дівчиною він неодмінно захоче похвалитися перед друзями) і на його егоїзмі — він не захоче віддавати тебе комусь іншому.

 • Стань найкращою для нього у всьому.

Щоб стати першим у його житті, уважно вивчи його. Постарайся вивести на відверту розмову, не нав'язливо. Дізнайся його звички, улюблені страви, захоплення. З цими знаннями ти зможеш стати для нього найкращою дівчиною у його житті.

Чоловіки також високо цінують турботу та увагу до дрібниць, як і дівчата. Якщо він у тобі побачить ідеальну дівчину, то ти в короткий термін займеш позицію, що лідирує.

 • Розставте всі крапки над і.

Найголовніше і важливе, що ти можеш зробити, після всього перерахованого вище, це прямо сказати йому про свої наміри. Але зробити це потрібно м'яко, ненав'язливо. Інакше ти можеш знову повернутися на початок шляху.

За кохання завжди доводиться боротися. Це важка праця, яка в основному завжди лягає на тендітні дівочі плечі. Якщо ти твердо впевнена, що ти будеш щаслива зі своїм обранцем, але зараз ти на другому плані, зважуйся, дій і борись за своє щастя.

Повір, дуже багато сімейних пар починали свої стосунки саме із запасних варіантів. Все в твоїх руках та силах!

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua