Які дівчата подобаються хлопцям за характером

Які дівчата подобаються хлопцям за характером

Зовнішні дані, фігура допомагають завоювати інтерес чоловіків, але на тривалість відносин дуже впливає характер. Сильна половина людства віддає перевагу комфорту, який вже забезпечують внутрішні якості.

Поговоримо про те, які за характером дівчата більше подобаються чоловікам.

Які дівчата подобаються хлопцям за характером

Які дівчата подобаються хлопцям за характером

Фото автора Katerina Holmes: Pexels

Звичайно, всі чоловіки різні, кожен має свій індивідуальний смак, шукає щось особливе. Але, є моменти, які стоять у пріоритеті вибору дівчини як супутницю життя. Зазвичай чоловіки віддають перевагу наступним жінкам:

  • Впевнених.

Якщо ти впевнена в собі, то може здатися у кращому світлі. Ти позитивно мислиш, адекватно оцінюєш свої здібності та навички, вмієш задовольняти свої потреби, пишатися своїми здобутками.

Впевненість у собі характеризує відчуття сили, рішучість. Тобі не потрібно вдавати з себе будь-кого. Ти така, яка є. Ти вмієш обходитися без зовнішнього схвалення.

Впевнені в собі люди вміють слухати, дякувати іншим, володіють собою у складних ситуаціях. Вони відрізняються здоровим почуттям гумору, спокоєм. Із такими дівчатами чоловікам комфортно. Їм не потрібно щоразу розгадувати ребус: який сьогодні настрій, що знову стався не так.

Але не варто плутати впевненість у собі із самовпевненістю. Чоловіки не терплять пиха. Їм затишно з дівчиною, яка зрозуміла у стосунках, робить їх більш рішучими.

  • Товариських.

Здебільшого чоловікам подобаються товариські дівчата. З ними набагато простіше спілкуватися. З ними просто, весело, не нудно. Крім того, якщо дівчина товариська, вона не накопичує в собі негатив, а вихлюпує його. Такі особи легші, ніж мовчуни.

Вона харизматична, легко входить у контакт, готова підтримати будь-яку тему розмови. Чоловікові не треба напружуватись, чогось вигадувати, витягувати кожне слово. Але не варто плутати товариськість з балакучістю. Остання якість дратує чоловіків. Тож важливо не перестаратися у цьому питанні.

  • Тих, хто вміє себе зацікавити.

Дівчата, зайняті своєю справою, мають своє цікаве життя, позитивні, самостійні завжди подобаються хлопцям. Вони не розчиняються в чоловікові, не забувають для нього своє хобі, роботу, подруг, справи.

Які дівчата подобаються хлопцям за характером

5 якостей жінок, яких люблять чоловіки

З такими дівчатами завжди цікаво. Вони не скаржаться на своє життя, не прагнуть контролювати всіх і все. Вони не бажають переробляти чоловіка під себе, не шукають у ньому недоліків. Якщо ти маєш свої інтереси, то тобі ніколи цим займатися.

Якщо ти повністю розчинишся в чоловікові, всю свою увагу переключиш на нього, відмовишся від самореалізації, повністю поринеш у господарство, то станеш нецікавою йому. Вам поступово стане все складніше шукати спілкування теми для розмови.

Якщо ти вмієш себе сама зацікавити, тобі не потрібен хлопець, ти вмієш проводити час на самоті, то ти станеш цікавою для багатьох чоловіків.

  • З почуттям гумору.

Веселі дівчата, які мають почуття гумору, які можуть розрядити ситуацію, перевести її жартома, вміють не тільки жартувати над іншими, а й над собою, викликають інтерес у чоловіків. З ними легко знаходити спільну мову, зав'язувати розмову.

Якщо ти маєш почуття гумору, то зможеш підняти чоловікові настрій, ти налаштована на доброзичливе спілкування. У тебе на обличчі щира посмішка. Зайва серйозність пригнічуючим чином діє чоловіків.

Але не треба плутати почуття гумору з сарказмом, принизливим чи глузливим висловом. Дівчата, які використовують почуття гумору як зброю, для нападу чи глузування, відштовхують від себе чоловіків.

  • Розумні.

Незважаючи на те, що ходить чимало жартів з приводу того, що з дівчиною, яка не відрізняється великим розумом, чоловікам простіше, насправді вони як супутниця життя не виберуть дурну особу.

Розумна дівчина не ляпне будь-яку нісенітницю в компанії друзів та родичів. Із нею є про що поговорити. Від неї можна дізнатися багато цікавого та нового. Вона готова підтримати будь-яку тему розмови.

Які дівчата подобаються хлопцям за характером

Giphy

Розумна дівчина не змусить за себе червоніти у колі близьких. Вона не дозволить зробити якусь дурість, своєчасно зупинить чоловіка. Вона знає, де промовчати, де порадити. У неї є якийсь невловимий шарм.

  • Спокійних.

Чоловікам комфортно зі спокійними дівчатами. Надмірно емоційні особи здатні вбити інтерес у хлопця з будь-якою витримкою. Вони не терплять істерики, безпричинні сльози, викидання речей, биття посуду.

Якщо ти спокійна, розважлива, здатна зважити всі за і проти прийняття рішень, це буде вагомим агрементом у розвиток відносин.

Чоловіки працюють у соціумі, нерідко зустрічаються з екстремальними ситуаціями. «Ураган» вдома їм вочевидь буде ні до чого. Їм потрібна «тиха пристань», яка дозволить відпочити від життєвих передряг.

  • Ненав'язливі.

Кожен чоловік любить волю. Він не терпить, коли його намагаються контролювати, докучають дзвінками, СМС по 100 разів на день. Якщо чоловік зацікавиться в тобі, він обов'язково дасть знати. Надмірна нав'язливість лише відштовхне його.

У той же час не варто грати прохолоду у відносинах, якась байдужість. Якщо чоловік тобі зателефонував, то візьми люльку, скажи, що рада його чути. Таким чином він зрозуміє, що тобі цікавий. І ви будете спілкуватися без примусу та нав'язування.

  • Дбайливих.

Чоловікам подобаються дбайливі жінки, уважні, здатні вислухати його, зрозуміти, співчувати. Вони таким супутницям довіряють. Причому дбайливість – це обов'язково брати він функцію мами.

Прояв турботи криється у вмінні ставитися до чоловіка, як до себе, вміння поставити себе на його місце. Така дівчина зрозуміє, що хлопець втомився і не стане до нього лізти з розпитуваннями, а принесе філіжанку кави і дасть спокій.

  • Жіночих.

Кожен хлопець є володарем чоловічих якостей. Йому для гармонії бракує жіночності. Він воліє дівчину милу, добру, яка готова його підтримати, вислухати.

Чоловік не захоче захищати такого «чоловіка у спідниці». Тому стань жіночною. Тоді ти зможеш викликати теплі почуття у хлопці, він виявить ініціативу тебе оберігати, цінувати. Він усвідомлює, що ти не для легких стосунків, які ні до чого не зобов'язують.

Якщо ти хочеш сподобатися чоловікові, то будь природною, сама собою. Не потрібно награності, яка все одно розкриється. Ти обов'язково зустрінеш свою половинку.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua