Як поставити на місце колишню дівчину чоловіка – ТОП-5 порад

Як поставити на місце колишню дівчину чоловіка - ТОП-5 порад

Не впадай у відчай, якщо ти потрапила в ситуацію, коли колишня пасія твого чоловіка всіляко намагається нагадати про себе і зруйнувати ваші стосунки. Пам'ятай, що, переслідуючи особисті цілі, вона може виявитися здатною на все – намагатися викликати ревнощі у тебе або намагатися розбудити почуття в ньому.

Головне в такій ситуації – не наробити дурниць, не зриватися на чоловіка та не звинувачувати його у тому, що відбувається, не відповідати агресією на випади суперниці. Якщо хочеш зберегти стосунки, візьми себе в руки та приділи кілька хвилин вивченню цієї статті.

Чого очікується від суперниці

Як поставити на місце колишню дівчину чоловіка - ТОП-5 порад

Фото Anthony Smith Chaigneau on Unsplash

Насамперед, як би це не було складно, постарайся її зрозуміти. Не виключено, що вона любила цього чоловіка без пам'яті. Втративши своє щастя одразу, твоя суперниця буквально випала з життя. Її спроби повернути коханого зрозумілі і певною мірою виправдані.

Єдине, що має тебе хвилювати – це ставлення твого коханого до того, що відбувається. Якщо ти впевнена в його відданості тобі, турбуватися нема про що. Однак підготуватися до того, що може «викинути» його колишня, все ж таки варто:

 • загрози нашкодити собі чи тобі;
 • нав'язливі дзвінки із різних номерів телефонів;
 • умовляння про зустріч;
 • висновок на емоції – розповіді у тому, як було добре разом;
 • провокації – спроби змусити тебе думати, що він все ще її любить.

Насправді цей список не має меж. Жіноча фантазія іноді набуває таких обертів, що навіть теоретично припустити подальші кроки колишнього твого чоловіка не вдасться.

Суперниця може навмисне створювати ситуації, в яких чоловік виявляється безпорадним. Наприклад, зателефонувати йому вночі і сказати, що вона одна на темній вулиці, за нею женеться маніяк і їй страшно. Або знайти в себе якусь особисту річ і запропонувати зустрітися, щоб віддати її.

ТОП-5 порад, як поставити на місце колишню дівчину чоловіка

Чоловіки, як відомо, погано розуміють натяки та надмірно критично ставляться до ситуацій, у яких їх намагаються залишити винними. Як би це не прозвучало, багато в чому відповідальність за те, що відбувається, лягає саме на твої плечі. Саме ти здатна як зберегти ці відносини, так і їх остаточно зруйнувати.

 • Не втрачай впевненості у собі

Спершу зрозумій, що двох однакових людей не буває. Не порівнюй себе з нею. Якщо чоловік вибрав тебе, значить, у тобі є те, чого йому не вистачало. Зрозуміло, що навіть максимально спокійної людини ситуація, що склалася, може вивести з себе. Не посилюй і так складні обставини:

 • звинуваченнями та перекладанням відповідальності;
 • образами та образами;
 • істериками та сльозами;

Як поставити на місце колишню дівчину чоловіка - ТОП-5 порад

Як утихомирити колишню дівчину чоловіка?

 • безпідставними підозрами та нескінченними перевірками;
 • скаргами спільним друзям та родичам.

Постарайся залишатися такою ж, якою була у вашу першу зустріч. Довіряй своєму чоловікові, не роби нічого, що може зруйнувати ваші стосунки без видимої причини.

Крім того, якщо ти будеш упевненою в собі, це позначиться виключно позитивно на ваших стосунках. Будь-якому хлопцеві приємно бачити поруч із собою емоційно стабільну, розважливу та спокійну супутницю.

 • Найкращий захист – це не атака у відповідь

В даному випадку найбільш успішною стратегією буде ігнорування. Вдай, що нічого не сталося. Якщо вона побачить, що її стратегія ні до чого не приводить, вона заспокоїтиметься. В даний момент часу її поведінка схожа на реакцію дитини, у якої відібрали цукерку.

Єдиний вихід для неї – це смиренність. Поки ж суперниця буде впевнена, що їй вдається руйнувати ваші стосунки, вона не зменшить напору. Отже, цей серіал триватиме ще довго.

 • Зміни обстановку

Постійно перебувати в режимі стресу не може ніхто, хоч би яким самовладанням і стриманістю не хвалитися. Вам обом просто життєво необхідно заряджатися позитивними емоціями. Найкраще це вдасться зробити в неформальній обстановці:

 • сплануйте спільну подорож;
 • проведіть вихідні на дачі;
 • організуйте вечірку із загальними друзями;
 • продумайте дозвілля, яке принесе задоволення вам обом;
 • виберетеся на пікнік на природі.

Як поставити на місце колишню дівчину чоловіка - ТОП-5 порад

Giphy

Головне завдання – отримати задоволення від спільного відпочинку, позбутися негативу та розділити один з одним радість, щастя, насолоду.

 • Не вимагай від нього доказів кохання

Поширена помилка багатьох дівчат у такій ситуації – пред'явлення цілого списку вимог до чоловіка, що нібито може довести його кохання. Повір, спроби вийти заміж, завести дитину, з'їхатися або ще якось утримати, прив'язати чоловіка, не приведуть ні до чого доброго.

Будь-якій парі потрібен час, щоб прийти до якогось серйозного рішення. Зробити щось тут і зараз тільки тому, що існують деякі ризики – смертельна помилка. Крім того, кожній людині потрібен певний час, щоб попрощатися з минулим та повністю віддатись сьогоденню.

Не треба вимагати й тих знаків уваги, які твій чоловік виявляв до колишньої. Те, що він дарував їй дорогі подарунки або брав із собою на зустрічі з друзями, зовсім не говорить про його байдужість до тебе.

 • Відмовся від пасивної агресії

Зрозуміло, що на даний момент між тобою та його колишньою йде війна, змагання, протистояння. Підлити олію у вогонь ти можеш і, здавалося б, невинними діями:

 • публікацією спільних фото з чоловіком у соціальні мережі;
 • демонстрація набутого щастя (з розряду «як мені пощастило», «я така щаслива», «мій чоловік – найкращий»);
 • неприкрите хвастощі на загальний огляд (отриманими подарунками, спільними поїздками та іншим).

Погодься, все це ти робиш на зло їй. Ти ж розумієш, що вона із задоволенням і цілодобово відстежує твою активність в Інтернеті, намагається більше дізнатися про ваше життя через спільних знайомих.

Не чекай, що її провокації закінчаться швидко. Готуйся до того, що вона довго і наполегливо намагатиметься зіпсувати ваше життя. Не думай, що буде легко. Але, якщо тобі справді небайдужий твій чоловік, якщо ти плануєш вибудувати тривалі, довірчі та гармонійні стосунки, доведеться над цим попрацювати.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua