Хлопець сказав, що більше не любить мене – що робити під час розлучення

Хлопець сказав, що більше не любить мене - що робити під час розлучення

Нерозділене кохання – це важке почуття, яке руйнує тебе. Тому, природно, перед тобою постає питання: «Як розлюбити чоловіка». На перший погляд здається, що це нездійсненне завдання. Насправді при здійсненні певних кроків можна знайти емоційну свободу. Давай зупинимося докладніше на цьому питанні.

Що робити, якщо хлопець сказав, що не любить

Хлопець сказав, що більше не любить мене - що робити під час розлучення

Фото автора RODNAE Productions: Pexels

Якщо ти втомилася перебувати в емоційній залежності від хлопця, який до тебе не відчуває почуттів у відповідь, то найголовніше, зрозумій, що ніякої трагедії тут немає. Ця ситуація зустрічається з кожною другою, а то й першою жінкою. На жаль, далеко не завжди кохання взаємне.

Це тільки спочатку здається, що все життя закінчено, світ завалився. Продовжуй насичено та повноцінно жити. Не зациклюйся на своїй проблемі. За правильних дій твій стан можна полегшити.

  • Виділили час для горя.

Якщо твоє кохання не взаємне, то це завжди біль. Для її подолання тобі потрібен час для горя, віддайся йому. Не пригнічуй у собі емоції. Це шкідливо для здоров'я, і таким чином не вдасться відпустити ситуацію.

Не переходь межі розумного. Сум – це нормальне людське почуття в тому випадку, якщо ти насильно не змушуєш себе вдаватися до спогадів. Виділили собі певний проміжок часу для горювання.

Хоч би як це звучало смішно, але, припустимо по вівторках і п'ятницях з 17 до 19 години я вдаюся тузі за хлопцем. У цей час краще сходити погуляти, поблукати парком, вулицями. Після цього часу повертайся до звичайного життя.

Мине час, і ти навчишся справлятися зі своєю закоханістю. Після чого до тебе прийде усвідомлення, що у світі багато можливостей, як здорово бути у стосунках із такою людиною, яка приймає тебе повністю.

Якщо тобі протягом дня починають лізти в голову думки, пов'язані з нерозділеною любов'ю, жени їх. Відвернися на іншу справу. На горе в тебе виділено суворий час. Не забувай про це.

  • Вдалися від хлопця.

Візьми перерву у ваших стосунках. Вилучили всі його контакти, відпишись від нього та його друзів у соціальних мережах, щоб його образ не миготів на твоїй сторінці. Таким чином, буде легше зберігати дистанцію. Не дзвони йому, не ходи на зустріч. Майбутнього однаково не буде, а навіщо тобі зайві муки?

Прийми тверде рішення не дзвонити, не писати, не надсилати голосові повідомлення. Це від тебе потребує тотального контролю. Ніяка несподіванка не мусить тебе збити з ніг.

Хлопець сказав, що більше не любить мене - що робити під час розлучення

Як забути хлопця?

  • Не звинувачуй хлопця.

Він так само, як і ти не винен у своїх почуттях. Йому важко контролювати свої емоції. Не перетворюй час виходу з ситуації в пошук винного. Зосередься на подоланні цього патологічного почуття.

  • Позбудься всіх пам'ятних подарунків.

Це непростий крок, але важливий у процесі самозцілення. Усі ці речі ускладнюють твоє життя. Не варто з них влаштовувати ритуальне багаття. Також не відправляй їх назад хлопцю з демонстративним «дякую». Подумай, можливо, ці предмети комусь принесуть радість. Віддай цим людям.

Коли ти віддаватимеш пам'ятні речі, подумай про спогад, який у тебе з ними асоціюється. У своїй уяві впакуй його в повітряну кульку і відпусти її. Уяви, що цей спогад відноситься від тебе геть і більше ніколи не повернеться.

  • Уникай нагадування.

Якщо тобі постійно щось нагадує про хлопця, то важко позбутися цієї залежності. Може це запах яблучного пирога, який ви спекли разом, або мелодія, під яку ви танцювали на кухні.

У психології ці нагадуючи називаються тригерами. Усвідом їх. Після чого почни рухатися у зворотному напрямку. На затримуйся на емоціях, які викликають тригери. Якщо тобі трапилася ця пісня, то зміни її. Тобі не потрібно позбавлятися цих моментів назавжди, важливо лише спростити процес зцілення. А нагадування тільки ускладнять його.

  • Знайди себе.

Поки ти вбивалася в переживанні про нерозділене кохання, то забула про себе. Зараз саме час згадати про себе кохану. Почни роботу над своїм саморозвитком. Почни читати книги. Займися своєю улюбленою справою, знайди нове захоплення, обзаводься з новими знайомими.

Сходи в перукарню, зроби манікюр, зміни гардероб. Дозволь собі почуватися красивою, це завжди окрилює.

Вправи, які допоможуть забути хлопця, коли він тебе не любить

При виконанні запропонованих нижче вправ тобі буде легко забути хлопця, встановити свою емоційну рівновагу.

  • Вправа, яка допоможе утриматись від дзвінків.

Зрозумій, що бажання зателефонувати коханому належить до виду залежності. Тому чекати, що все налагодиться щохвилини, щойно ти прийняла рішення, безглуздо. Спочатку буде боляче, але невдовзі все налагодиться.

Заведи щоденник, записуй у нього момент, коли тобі захотілося зателефонувати хлопцеві. Проведіть аналіз, що ти відчуваєш у цей момент. Чим ти займаєшся. Якого ти очікуєш на результат. Після того, як ти зробила запис у щоденнику, зателефонуй, але не хлопцю, а близькій подрузі, сестрі.

Потім сходи в душ, вода чудово змиває негативні емоції, і займися улюбленою для тебе справою. Можеш сходити на прогулянку чи спортивний зал. Загалом зроби вибір на користь якоїсь діяльності, яка відверне тебе від бажання зателефонувати.

  • Вправа переживання емоцій.

Напиши листа хлопцю, виклади в ньому все, що хотіла б сказати. Пиши своєю рукою, не потрібно жодних технологій. Але не надсилай цього листа. Дозволь собі виговоритись, звільнимо таким чином голову від важких думок.

Зроби дії, які тобі допомагають отримати емоційну розрядку. Може поговорити з подругою, розбити посуд, покричати, викластися в спортивному залі, побити подушки палицею, порвати щось на дрібні шматочки, краще якісь пам'ятні речі від хлопця.

Після того, як ти видихнула негатив, заспокойся. Тобі на допомогу прийде релаксація, медитація, дихальні вправи.

Для нормалізації стану, заспокоєння організму після стресу допоможе дихальна техніка “4-7-8”. На рахунок 4 робиш глибокий вдих. Потім затримуєш подих на рахунок 7. На рахунок 8 робиш глибокий видих. Зроби від 3 до 5 таких дихальних циклів.

  • Вправа визнання своєї цінності.

Щоб робота з переживанням негативу пройшла якомога якісніше, потрібно щодня компенсувати важкі емоції легкими та приємними. Візьми собі за правило записувати у щоденник свої почуття та емоції.

Сюди ж внеси список всього, за що ти можеш бути вдячна Богові, Всесвіту, і ти побачиш, що в тебе в житті є чимало цінного, є люди, яким ти дорога.

Зроби роботу зі своїми цілями. Причому розстав їх таким чином, щоб щодня у тебе були на виконанні 1-2 мети. Навчися робити щось хороше та корисне для себе. Склади план і як би не було, але виконуй те, що написано там. Щовечора займайся приємними для тебе справами.

Розучитися любити хлопця – це складне завдання. Вона вимагає часу та самоконтролю. Не квапи себе, дай час пережити емоції. Не ховай їх глибоко. Таким чином, тільки твій стан погіршиться. Як би тобі не було погано, рухайся вперед за строго поставленим планом.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua