Як ненав'язливо натякнути чоловікові про симпатію під час спілкування

Як ненав'язливо натякнути чоловікові про симпатію під час спілкування

Здавалося б, на поставлене питання буде цілком очевидна відповідь — просто сказати прямо. Але, як ти розумієш, якби все було так просто, Samka не стала б розглядати заявлену тему.

Навпаки, у деяких випадках прямота може зіграти з жінкою злий жарт — замість очікуваної реакції чоловіка, у вигляді симпатії у відповідь, може наслідувати його дистанційність.

Наше завдання допомогти тобі не просто дізнатися, як дати зрозуміти чоловікові, що він тобі подобається, але якщо так можна висловитися, застерегти тебе від необдуманих дій, які будуть мати негативні наслідки.

Ким є чоловік, який подобається

Якщо ти звернула увагу, Samka завжди намагається розкласти запитання на різнопланові відповіді.

Як ненав'язливо натякнути чоловікові про симпатію під час спілкування

Фото автора Pavel Danilyuk: Pexels

Даються не просто загальні рекомендації, для нас важливо подати інформацію таким чином, щоб вона максимально відповідала твоїй нагоді. Саме тому, у розборі питання, важливо встановити, ким є чоловік, який сподобався.

Знайомий з листування

Світ цифрових технологій змістив грані реального життя, у бік віртуального. Часто людям легше і простіше знайомитись у соціальних мережах, на спеціалізованих сайтах знайомств, тематичних групах.

Це з тим, що у реальному житті досить складно познайомиться. Чоловіки більше не знайомляться на вулицях, і в громадських місцях, як це було раніше.

Якщо говорити про дівчину, то це взагалі нонсенс, коли вона перша підійде та вирішить познайомитися. А ось віртуальний світ все значно спростив: можна написати першою, і це не виглядатиме якось недоречно. Якщо мова йде про знайоме з віртуальної мережі, зверни увагу ось на що:

 • хто пише першим – ти чи він;
 • який зміст повідомлень;
 • чи пропонує він зустрітися;
 • як часто ви спілкуєтеся у режимі дзвінка;
 • ваше спілкування носить більше дружній характер, або є нотки флірту;
 • чи буває так, що він «висить» у мережі, але тобі не пише.

Дивись, вищезазначене є певним маркером – по суті, це деякі підказки для тебе. Якщо ти розумієш, що чоловік не дуже й зацікавлений у спілкуванні з тобою, то, нескладно здогадатися, що в твоєму приватному випадку актуальне зовсім інше питання: «Як слід поводитися, щоб сподобатися чоловікові?».

Якщо ти зізнаєшся у своїй симпатії, але при цьому, на початковому етапі він не готовий відповісти взаємністю, як ти розумієш, твоє визнання ні на що не вплине. Більше того, чоловіка це може збентежити і поставить у незручне становище, і він захоче припинити спілкування з тобою.

А от якщо вказані маркери вказують на взаємну симпатію, можна діяти сміливо. В даному випадку твоїм союзником буде невимушеність і легкість спілкування з нотками кокетства. Можна сказати прямо: Ти мені подобаєшся!. У деяких випадках можна додати: “У нас може щось вийти!”.

Як ненав'язливо натякнути чоловікові про симпатію під час спілкування

Як сказати хлопцеві, що він подобається

Якщо не хочеш говорити прямо, можна підключити нотки флірту і сказати щось на кшталт: «У нас з тобою стільки спільних інтересів, що ми можемо бути ідеальною парою. Так, до того ж, ти дуже симпатичний.». Тобі це може бути відкриттям, але чоловіки дуже люблять, коли ними захоплюються і їх хвалять.

Зроби йому якийсь комплемент. Але пам'ятай, — це обов'язково має бути щось конкретне, щоб він розумів — твої приємні промови в його бік не пусті балачки. Допустимо, ви спілкувалися у форматі дзвінка. Можна сказати щось щодо тембру голосу, наприклад: «Ти маєш дуже гарний і мужній голос. Від нього так віє чоловічою енергетикою».

Або якщо ви не спілкувалися, але ти бачила його фото, можна зробити комплімент щодо зовнішності чоловіка. Також ти можеш виявити ініціативу, і вивести ваше віртуальне знайомство у формат реального спілкування.

Можна сказати щось на кшталт: «Наступного тижня піду клуб/кінотеатр/театр/на виставку. Мені було б дуже приємно, якби ти складеш мені компанію». І можна відразу додати, щоб твоє побажання не виглядало якось нав'язливо: «Якщо в тебе, звичайно, буде вільний час».

Отже, підсумовуючи вищенаписане, напрошуються такі висновки:

 • Перш ніж говорити про свою симпатію, і робити перші кроки, важливо розуміти, чи є взаємність, чи ваше спілкування носить лише дружній характер. Це важливо, тому що твої натяки можуть відштовхнути, і чоловік не захоче продовжувати спілкування;
 • тоді, коли немає взаємної симпатії, потрібно підходити до питання з іншого боку: «Що потрібно зробити, щоб сподобатися чоловікові?»;
 • кажучи натяками, з підключенням ноток флірту, і відповідних смайликів, важливо не перегинати ціпок. Твої зізнання мають бути дозованими.

Тобто дається своєрідна зачіпка, що говорить про те, що він тобі симпатичний більше, ніж просто людина з листування. Далі, ти чекаєш від нього зворотного зв'язку. Таким чином виходить, що і не нав'язуєшся, і даєш йому можливість проявити себе як чоловіка, який добивається жінку, що сподобалася.

Людина з реального життя

Знову ж таки, важливо розуміти, ким він є:

 • колегою;
 • начальником;
 • людиною із загальної компанії;
 • тим, хто надавав тобі послугу, наприклад, – це твій лікар;
 • родичем твоїх друзів чи знайомих;
 • людиною, з якою ти часто перетинаєшся;
 • другом;
 • добрим знайомим.

Ми недарма робимо акцент на тому, ким є чоловік, який вам сподобався. Тому що, припустимо якщо це хтось із твоєї компанії, то в даному випадку вже передбачено неофіційну обстановку. А ось якщо це або колега, або начальник, то, як ти розумієш, флірт, може бути розцінений, як фамільярність і вульгарність.

Колега чи начальник

Давай почнемо з вищої ланки, а саме – з начальника. По-перше, врахуй, що діяти потрібно дуже обережно, щоб ти не стала однією з героїнь дешевого роману, яка намагається спокусити шефа. Слід брати до уваги:

 • одружений начальник або неодружений;
 • його типаж: бабій чи строгий, солідний чоловік, який не змішує особисте з роботою;
 • на що шеф звертає увагу у людях.

Перелічене є ключовим. Припустимо, якщо шеф солідний чоловік, і не допускає порушення субординації і дрес-коду, то флірт, у вигляді «стрільби» очима і нарядів з яскравими кричачими макіяжами — буде взагалі недоречний. В цьому випадку важливо, щоб він побачив у тобі не просто співробітницю, а й цікаву особистість.

Як ненав'язливо натякнути чоловікові про симпатію під час спілкування

Giphy

Знову ж таки врахуй, що не можна діяти прямо. У цьому випадку алгоритм дуже простий: спочатку зацікавити шефа, і чекати від нього «зворотного зв'язку», і вже тоді підключати жіноче кокетство та елементи флірту. Це буде твоїм натяком на симпатію.

І знову ж таки, якщо шеф одружений, і не славиться бабником, з численними коханками, наша тобі рекомендація — краще залиш цю витівку.

З колегою значно простіше, оскільки між вами, насправді, немає перешкоди у вигляді субординації. Тут можна підключати і дружній тон, і прохання підвести чи проводити тебе. Ти можеш запросити чоловіка кудись, де ви можете провести час поза робочою обстановкою. Саме це говоритиме про твою симпатію до нього.

Друг чи хтось із спільної компанії

По-перше, твоїм козирем є невимушена атмосфера. По-друге, можна сміливо використовувати мову тіла, яка прямо сигналізуватиме про те, що чоловік тобі симпатичний. Важливо приділити увагу погляду та губам. Їх можна трохи покусувати, гладячи прямо йому в очі.

Знову ж таки, якщо ти дівчина рішуча, можна піти в наступ і прямо сказати про те, що чоловік тобі подобається, але, а якщо не готова діяти відкрито – почни посилати чоловікові невербальні сигнали. Також на допомогу тобі буде книга К. Кінг «Більше, ніж просто гарна. 12 таємних сил жінки, перед якою неможливо встояти».

Не забувай про закон «дзеркала» — почни копіювати його жести та пози. Підключай тактильний контакт у вигляді випадкових дотиків. Не забувай про похвали та комплементи, ми вже говорили про те, що чоловіки їх дуже люблять.

Якщо підбити підсумок за вищенаписаним, то дуже лаконічно напрошується такий висновок:

 • важливо враховувати, ким є чоловік, що сподобався, і коли можна сміливо говорити про свою симпатію, а в яких випадках це взагалі недоречно;
 • використовуючи мову тіла, важливо не грати роль пристрасної спокусниці, а посилати чоловікові сигнали симпатії таким чином, щоб на них пішла реакція у відповідь;
 • пам'ятай, що завжди важливе дозування — ти не героїня з дешевого роману, не перегинай ціпок із посиланням сигналів та знаків уваги. Не варто захвалювати чоловіка, і буквально свердлити його очима.
Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua