Список фільмів для жінок про чоловіків

Список фільмів для жінок про чоловіків

Нарівні із питаннями «Чого хоче жінка?» і «Як зрозуміти жінку?» Актуальне питання «Хто такий, справжній чоловік?». Розуміння чоловічої психології значно спрощується взаємодія жінки та чоловіка. Більше того, маркери позитивних особистих якостей допомагають жінці не помилитися з вибором гідного супутника життя.

Як ти розумієш, якщо жінка спиратиметься на ілюзорний образ чоловіка, або почне сліпо вірити йому, в той час, коли він гратиме її почуттями та маніпулюватиме свідомістю, особисто для неї такий союз, крім розчарування та розбитих надій на щасливе сімейне щастя, нічого і не принесе.

Фільми для жінок про чоловічі якості та почуття

Список фільмів для жінок про чоловіків

Фото взято з відкритих джерел

Samka вирішила представити твоїй увазі не просто огляд фільмів, які допоможуть краще зрозуміти чоловіка, а, і це є центральним – візуалізувати таким чином особисті якості та рушійні почуття, які якнайкраще допоможуть тобі зрозуміти, що собою являє справжній чоловік, і яким він точно не повинен бути.

  • Б – Безумовне кохання

Щоб розповісти тобі про те, що ж таке безумовне чоловіче кохання, якнайкраще підходить фільм «Куди наводять мрії», жанр — фантастична мелодрама.

Кінофільм знятий за однойменною книгою Річарда Метісона. Енні та Кріс познайомилися на відпочинку. Закохавшись одне в одного, вони створюють міцний і щасливий сімейний союз, у якому народжуються двоє дітей. Здавалося б, ніщо не віщує нічого поганого, але одного жахливого дня трапляється трагедія — в автокатастрофі гинуть їхні діти.

Кріс переносить, що трапилися стійкіше. Для Енні сталося сильним ударом. Вона не могла впоратися з горем втрати, і зрештою потрапила до психіатричної лікарні. Чоловік всіляко намагався підтримати Енні, відвідував її в лікарні і робив усе можливе, щоб вона, впоравшись з болем втрати, знову повернулася до нормального життя.

Список фільмів для жінок про чоловіків

ТОП-10 фільмів, які допоможуть зрозуміти чоловіків

І ось, здавалося б, коли з'являється проблиск надії на те, що Енні знову може повернутися до плавно-гладкого перебігу життя, підступна доля завдає їй нового удару – Кріс, так само, як і їхні діти гине в автокатастрофі. Він потрапить до раю, де панує безтурботність, радість. Навколо божественна краса та невагомість. Усім цим може насолоджуватися цілу вічність.

Єдине чого бракує, це коханої дружини, про зустріч із якою він мріє. Але Енні мав інші плани. Не витримавши нового горя, і залишившись без опори у вигляді чоловіка, вона наклала на себе руки, і потрапить у пекло. А це означає, що Кріс та Енні більше ніколи не зустрінуться.

Не бажаючи миритися з таким результатом, ціною власного спокійного та безтурботного вічного життя Кріс, долаючи всі перепони, вирушає за своєю коханою в пекло, щоб витягнути її звідти і знову бути з нею разом.

Не розкриватимемо інтригу, чим закінчилося його, якщо так можна висловитися, подорож у пекло. Але, як ти сама можеш здогадатися, коли чоловіком рухає безумовне кохання, немає нічого, що могло б його зупинити: навіть пекло не змогло стати перепоною на його шляху до возз'єднання з коханою.

  • К – Користь

Список фільмів для жінок про чоловіків

Фото взято з відкритих джерел

Зовсім інша історія кохання показана у фентезі «Маліфесента». Фільм оповідає про юну, чисту, добру чарівницю, яка зав'язує тісну дружбу з представником ворогуючої сторони, хлопчиком Стефаном. Спочатку ніщо не затьмарювало їхню дружбу, але роки йшли, вони дорослішали, і в Стефана змінювався світогляд.

Він усе рідше став відвідувати свою подругу-чарівницю, а потім взагалі перестав до неї приходити. Але, одного разу, рухомий жагою наживи, але найголовніше — бажанням знайти владу і зійти на трон, він зраджує свою подругу-чарівницю, тим самим перетворюючи її на жорстоку чаклунку, в серці якої поселилася жага помсти.

Цей фільм наочний приклад того, як чоловік, позбавляючи жінку крил, здатний перетворити її на кровожерливе стерво. Ця історія про зраду, лицемірство, підлість, а фундаментальною основою є одне — корисливість, яка рухається чоловіком.

  • Ч — Людство

Список фільмів для жінок про чоловіків

Фото взято з відкритих джерел

Як ти розумієш, основою даної моральної якості є доброта, любов, розуміння потреб та інтересів інших людей. Також вона включає в себе чесність, щирість, великодушність і співчуття.

Саме тому для візуалізації, якнайкраще підходить кінокартина-фентезі «Він — дракон», знята за мотивами роману Марини та Сергія Дяченка. Казка розповідає про дівчину Миру, яка мала вийти заміж за богатиря Ігоря, але під час весільного обряду, була викрадена драконом, якого по необачності закликали ритуальною піснею.

Ми недаремно акцентували увагу на такій якості як людяність. Саме воно, превалюючи, допомагає розкрити всю сутність людської натури, тим паче чоловічої. Коли зовнішня сувора, а часом і страшна оболонка, не відповідає внутрішньому змісту, і всього потрібно допомогти чоловікові зрозуміти хто він насправді.

  • Д – Гідність

Список фільмів для жінок про чоловіків

Фото взято з відкритих джерел

Мається на увазі сукупність властивостей, що характеризують високі моральні якості та повагу до себе. Для ілюстрації такої якості як гідність чудово підходить фільм «Розмальована вуаль» — екранізація роману англійського письменника С. Моема «Візерунковий покрив».

Кінокартина розповідає про легковажну аристократку Кітті, яка, бажаючи скоріше залишити батьківський будинок виходити заміж за закоханого в неї перспективного лікаря-бактеріолога Уолтера Фейна і разом з ним, з богемного Лондона, переїжджає в Шанхай.

Не відчуваючи до нового чоловіка ніяких почуттів, Кітті починає зраджувати йому з одруженим ловеласом і англійським дипломатом Чарлі Таунсендом. Дізнавшись про зраду коханої, Фейн з головою йде в роботу, а коли з'являється інформація про спалах холери у віддаленому китайському селі, він пропонує Кітті або поїхати з ним, або піти до одруженого коханця.

Але Таунсенд не хотів розлучатися з дружиною і одружуватися з Кітті. Тому у дівчини не залишається іншого вибору, як поїхати разом із нелюбимим чоловіком до епіцентру епідемії. Але бачачи, як чоловік віддає всього себе роботі, допомагаючи іншим, і чуючи про нього лише хвалебні відгуки, її ставлення починає змінюватися.

Фільм про те, що повага та любов можуть прийти набагато пізніше. Найголовніше для чоловіка, не втрачати своєї гідності.

  • Ц – цілеспрямованість

Список фільмів для жінок про чоловіків

Фото взято з відкритих джерел

Напевно, тобі знайомий такий вислів: “За чоловіком, як за кам'яною стіною”. Який чоловічий образ малює твою уяву, коли ти чуєш цей вираз? Ми не будемо ставити навідні питання і підказувати, а краще проілюструємо це на прикладі головного героя кінофільму «У гонитві за щастям».

Фільм базується на реальних подіях. В основу сюжету увійшли мемуари Кріса Гарднера. Це історія про те, коли сім'я з трьох осіб: батько, мати, дитина, мала жалюгідне існування, і ніяк не могла вибратися зі злиднів.

Втомившись від нескінченного безгрошів'я, дружина головного героя втікає, залишивши їх маленьку дитину під опікою батька. Ми не будемо в фарбах описувати те, через що довелося пройти Крісу, перш ніж він досяг бажаного, став засновником власної брокерської фірми.

Його історія наочний приклад того, що цілеспрямованість, з супутніми якостями як відповідальність за свою дитину, і працездатність, а також гнучкість і стійкість, допомогли чоловікові зробити неможливе.

Тому, коли чоловік кидає свою дитину, або починаючи лінуватися, перекладаючи всі побутові та матеріальні турботи на тендітні плечі дружини, просто згадай цю історію.

  • В – Воля

Список фільмів для жінок про чоловіків

Фото взято з відкритих джерел

Якщо говорити про волю, то її основним завданням, якщо так можна сказати, є мобілізація фізичних і психічних можливостей людини, які допоможуть подолати всі перешкоди та труднощі на шляху до поставленої мети. Якщо резюмувати написане, запросто можна дійти логічного висновку, чому ми акцентуємо увагу на цій здатності.

Чоловік без сили волі не буде чоловіком. Саме вона визначає той чоловічий стрижень, який допомагає йому не зламатися і навіть якщо він впаде, то все одно знову зможе піднятися. Погодься, поруч із таким чоловіком ніколи не буде страшно йти по життю, бо він підніметься сам, і не дасть впасти своїй коханій.

Якнайкраще підходить історія з біографічного фільму «Військовий пірнальник». У ньому розповідається про першого афроамериканця, який став випускником військово-морської школи водолазів та рятувальників США. Тоді ще, далекого 1948 року, до темношкірих людей було упереджене ставлення.

Але незважаючи на це, головний герой не зламався під гнітом ворожого соціуму, а крок за кроком, долаючи часом нелюдські перепони, зміг відстояти своє право і зайняти ту нішу в житті, на яку він розраховував.

  • Неординарність

Список фільмів для жінок про чоловіків

Фото взято з відкритих джерел

Часом чоловіки, щоб досягти бажаного бувають дуже заповзятливими. Більше того, така якість як неординарність, допомагає уникати кліше, і спиратися на щось зовсім нове. Заявлену якість якнайкраще передав герой фільму «Тутсі».

Фільм досить старий, навіть можна сказати – раритетний. Але як ти розумієш, ми не просто включили його до списку. Герой фільму довгий час не міг знайти роботу, і щоб були хоч якісь зрушення, він вирішив перетворитися на жінку.

Як розвивалася ця історія, ти зможеш дізнатися, переглянути вказану кінокартину.

Насправді список фільмів, які ілюструють чоловічі якості, набагато довший. І якщо ця тематика тобі зайшла, і ти хотіла б продовжити аналіз якостей, напиши про це в коментарях.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua