Як відвадити коханку від чоловіка – поради психолога

Як відвадити коханку від чоловіка – поради психолога

Поява у чоловіка коханки – ознака того, що у ваших стосунках більше немає колишньої щирості та довіри. З іншого боку, це має серйозний ризик руйнування сім'ї. Як відвадити коханку від чоловіка в «домашніх умовах» назавжди – розуміється психолог.

Як прибрати коханку

Як відвадити коханку від чоловіка – поради психолога

Фото автора Nadin Sh: Pexels

Часто про наявність коханки у чоловіка можна лише здогадуватися. Чоловік пізно повертається додому, на волоссі приносить аромат незнайомих парфумів, починає частіше ходити до перукаря і уважніше ставитися до свого зовнішнього вигляду.

Але поки ти не дізналася, що в нього точно є коханка, на будь-яке твоє запитання про причини змін він відповідатиме, що тобі здалося, або жартувати. Він навіть може відверто тобі брехати і знущатися з тебе, звинувачуючи в дурній ревнощі, тугоумстві і багато в чому ще. Навряд чи ти почуєш чесне зізнання.

Ще сумнівніше, що він впаде перед тобою на коліна і благатиме про прощення. Щойно ти застукала дружина з іншою жінкою, аргументів у тебе буде більше. Але, на жаль, і тоді ними важко скористатися.

Що ж робити, щоб назавжди віднадити коханку від чоловіка?

  • Зверни увагу чоловіка до себе

Насамперед, потрібно стати кращим за коханку – красивіше, яскравіше, розумніше, сексуальніше. Запитаєш, як це зробити, якщо ти жодного разу її не бачила. Це не дуже важливе.

Твій чоловік колись полюбив тебе. Йому подобався твій образ, тіло, сміх, посмішки. Все це в тобі, напевно, залишилося, але роки проблем, спільного життя, відсутність інтересу та уваги до себе привели до того, що ти трохи себе запустила.

З'явилася зайва вага. Під очима – синці. Носиш якийсь балахон замість сукні. Давно нічого не читала. А якщо й читала, то це були соцмережі чи популярні статті. В очах пропав блиск. Можливо, ти втратила родзинку, яка одного разу так сподобалася твоєму майбутньому чоловікові.

Тепер твоє завдання – зайнятися собою. Чи не перетворюватися на ляльку, а стати тією, з ким при зустрічі люди захочуть познайомитися. Вони побачать у тобі інтерес, любов до себе, успішність, внутрішню гармонію.

Як це зробити:

  • Займися спортом.

Вибери заняття до душі – біг, тренажери, йога, плавання чи аквааеробіка. Не гай часу на те, що модно, але до чого в тебе не лежить серце. Важливо займатися тим, що тобі подобається і робити це постійно.

Вибравши таке заняття, ти не тільки покращиш фігуру і відчуєш себе краще, але й побачиш, що спорт до душі робить тебе щасливішим.

Як відвадити коханку від чоловіка – поради психолога

Як перемогти коханку чоловіка?

Ось приклад. Анна, їй 50, дізналася, що чоловік їй зраджує. У неї була зайва вага, працювала вона бібліотекарем, ніколи не фарбувалася, у волосся закралася сивина. Йога, пілатес, зумба, фітнес з індивідуальним тренером – усім це вона починала займатися, але тут же кидала.

Випадково, гуляючи вздовж моря (а вона жила в приморському містечку), побачила, як щоранку за будь-якої погоди кілька людей купається. Їй здалося щось освіжаюче на самому заході у воду. Спершу, вона просто почала мочити ноги, потім почала обливатися, плавати.

Вона не стала набагато тоншою. Але у її тілі з'явилася енергія. Очі почали блищати. І не було чоловіка, який пройшов би, не глянувши на неї, навіть коли вона просто йшла до магазину.

  • Зміни свій образ.

Салон краси, серія масажів, маски на обличчі – ці заходи допоможуть відновити свіжість шкіри, надасть їй фарби. Заодно можеш поекспериментувати із зачіскою, кольором волосся, довжиною та формою нігтів, брів.

Шукай той образ, який тобі подобається. Не слухай дуже інших. Піддавшись на умовляння, тобі спочатку сподобається новий вигляд, а потім він принесе розчарування.

  • Обнови гардероб.

Вибери зручний одяг, який підкреслює твій характер та фігуру. Якщо любиш вільні рухи, не соромся спортивного стилю. Головне, щоб у одязі тобі було добре та комфортно.

Але увага себе означає лише зміна зовнішнього вигляду. Займайся улюбленими справами, читай, слухай музику, малюй. Роби те, що в тебе запалює вогонь, дарує бажання жити.

Задоволення, внутрішнє щастя позначиться твоєму обличчі. Ти відрізнятимешся від інших людей, залучатимеш їх. Є шанс, що й чоловік, якщо ти вирішиш його пробачити, забуде про коханку.

  • Не влаштовуй істерики

Наступна порада, як відвадити коханку – уникати скандалів, з'ясування стосунків. Скажи, що ти все знаєш. Згадай, що не принижуватимешся перевіряти телефонні дзвінки чоловіка, його соцмережі, але просиш його про кілька речей:

По-перше, сказати правду, набратися сміливості та підтвердити, що має коханку. Можеш згадати, що для справжніх чоловіків зізнатися в цьому не важко.

По-друге, попроси розповісти, як він бачить ваше майбутнє. Це питання, як не дивно, призводить багатьох чоловіків у глухий кут і змушує задуматися про те, хоче він залишитися з тобою або з коханкою. В основному обирають дружин.

По-третє, скажи, що ти – самодостатня жінка, яка заслуговує на повагу і на те, щоб її цінували. Скажи, що тебе не влаштовує брехня, дії чоловіка ображають, і ти не маєш наміру з ними миритися.

Не вдайся до уточнень. Твоє завдання – створити конкретний образ впевненої у собі жінки, яка знає, що робить.

  • Додай байдужості, якщо вона потрібна

Буває, що чоловіки заводять коханок за надто набридливих дружин. Якщо ти постійно дбаєш про чоловіка, вкриваєш його ковдрою, поправляєш сорочку, помічаєш плями на штанах і відразу біжиш їх прати, він втомлюється від такої уваги.

Змінити надовго своє ставлення та манеру спілкування ти навряд чи зможеш, але проведи невеликий експеримент. Стань байдужою. Не звертай на чоловіка увагу. Нехай ходить непричесаний, брудний. Сумнівно, що він сам зможе познайомитися, якщо не робив цього раніше.

Подібна байдужість йому швидко набридне, і, можливо, він захоче зрозуміти, з чим вона пов'язана і повернутися до тебе. Але найпотужніший ефект такою поведінкою буде на коханку. Їй швидко набридне бачити неохайного чоловіка, котрий ні на що не здатний без дружини.

  • Створи враження загадковості

Спробуй створити загадковий образ себе. Ходи і посміхайся невідомо чому, поміняй хобі, частіше відлучайся з дому або приходь пізно з роботи.

Ніяк не пояснюй свою поведінку. Можеш посміхатися чоловікові, розмовляти з ним, але так, щоб йому здавалося, що ти його не бачиш, і він десь далеко від тебе.

Подібна загадковість змусить його шукати причини твоїх змін. Можливо, він почне ревнувати, шукатиме докази наявності коханця або тієї людини, якою ти посміла зацікавитися.

Чоловіки за своєю натурою власники, а тому й твоєму чоловікові буде дуже неприємно думати про те, що, крім нього, у тебе хтось їсть. Тут уже буде не до коханки.

  • Спробуй розповіді із життя подруг

Якщо хочеш відвадити від чоловіка коханку, спробуй розповідати йому про те, які нещасні твої подруги. Чоловіки їм зраджують, брешуть. А бідні жінки нічого не можуть вдіяти. Вони люблять своїх благовірних, вірять їм і сподіваються, що коханки є тимчасовим явищем.

При цьому не читай нотацій дружину. Не варто і згадувати про те, що ти знаєш про коханку, і що це тебе зачіпає. Твоє завдання – сфокусуватися на оточуючих.

У жодному разі ні в чому його не звинувачуй, не викликай на щиру розмову про ваші стосунки.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua