Як перестати мріяти хлопцем – 21 спосіб забути того, хто подобається

Як перестати мріяти хлопцем – 21 спосіб забути того, хто подобається

Якщо закоханість взаємна, жити стає простіше та веселіше. Щоранку ти прокидаєшся у передчутті зустрічі, і жодні катаклізми не можуть затьмарити твій настрій. Але коли об'єкт зітхань не поділяє твої почуття, на місто ніби опускається величезна чорна хмара: все здається безрадісним та тужливим.

Але чим довше ти продовжуєш варитися у своїх стражданнях, тим далі відсуваєш можливість знайти гідного чоловіка. Як перестати даремно лити сльози по нездійснених мріях і взяти своє життя у свої руки?

Як подолати закоханість: 21 спосіб рухатися далі

Як перестати мріяти хлопцем – 21 спосіб забути того, хто подобається

Фото автора RODNAE Productions: Pexels

Деякі почуття залишаються невзаємними чи минають з часом, і в цьому немає нічого страшного. Наше життя в цілому влаштоване таким чином, що більшість історій неминуче добігають кінця. Все, що ти можеш зробити, винести з цього правильний урок і піти далі.

 • Візьми ситуацію.

Якби було сенс стукати в зачинені двері, це вже дало б хоч якісь результати. Багато людей вважають справою честі продовжити розпочате і домогтися свого незважаючи ні на що, щоб не здатися слабкими, але набагато складніше відпустити людину і надати їй можливо без тиску самостійно розпоряджатися своїм життям.

 • Не роби вигляду, що з тобою все гаразд.

Відмова може сильно вдарити по самооцінці. Але, якщо ти, щоб уникнути болю, почнеш приховувати свої емоції, немає жодної гарантії, що вони залишать тебе. Існує висока ймовірність, що з часом до почуття незавершеності додасться тривожність, з якою боротися буде набагато складніше. Немає нічого поганого в очікуванні, коли нанесені рани загояться.

 • Проаналізуй свої почуття.

Іноді закоханість – це побічний ефект інтересу до якоїсь конкретної якості. Наприклад, ти запала на непоказного одруженого менеджера середньої ланки, тому що у нього приголомшливе почуття гумору. Подумай, може все не так погано, і ви зможете дружити і спокійно існувати в робочому просторі? А почуття згодом затихнуть.

 • Обмежити контакти з об'єктом уподобання.

Правило «з очей геть — із серця геть» справді працює. Будь-які почуття, хоч би якими сильними вони були, потребують підживлення. Якщо ти не можеш перестати спілкуватися з ним, зведи контакти до мінімуму, наприклад, лише ділове спілкування в присутності сторонніх осіб. Перший тиждень найскладніший, тому буде краще, якщо ти візьмеш відпустку та фізично збільшиш дистанцію між вами.

 • Пам'ятай про те, що все відбувається.

І твої почуття теж пройдуть. Навіть якщо ти цього не помічаєш, ситуація поступово змінюється день у день. Щоразу, коли замість того, щоб вдаватися до рожевих фантазій, ти вибираєш своє життя і свій комфорт, тобі стає трохи легше. Згадай свою першу закоханість. Тоді ти теж гадала, що це назавжди.

 • Поглянь на ситуацію з практичного боку.

Повернемося, наприклад, з менеджером. Як би ти не засліплена своїми почуттями, прикинь логічно, наскільки об'єкт зітхань вписується в твоє майбутнє. Нехай він смішно жартує і справляє враження надійної та впевненої в собі людини, але чи була б ти готова боротися за ваше щастя з його дружиною та маленькими дітьми? Чи коштувало б воно того? Що він міг би дати тобі, що ти не в змозі отримати сама?

Як перестати мріяти хлопцем – 21 спосіб забути того, хто подобається

Як забути людину, яку любиш?

 • Відпишись від нього в соцмережах.

Якщо у твого кавалера, що не відбувся, є дама серця, докладна інформація про це може тобі нашкодити. Ти ж не хоче перетворитися на сталкера, який роками перевіряє свою «жертву»? Соціальні мережі створюють ілюзію залученості в чуже особисте життя, коли як насправді вас, як і раніше, поділяють гігабайти.

 • Відпочинь від інтернету.

Відписка у соцмережах – це лише половина справи. Психологи стверджують, що мобільні телефони та комп'ютери збільшують тривожність та знижують здатність до самоконтролю. Ти витрачаєш свій час на безцільні блукання просторами інтернету, але це не приносить тобі жодної користі. Увімкни режим польоту і візьмися за книгу.

 • Дай почуттям вихід.

Нерозділене кохання викликає відчуття, ніби ти підвела сама себе. Згодом нав'язливі думки посилюються, і ти починаєш звинувачувати себе, що твоє особисте життя не склалося. Так робити не можна. Чи не заганяй емоції глибоко всередину. Виплесни на папір свої муки, дозволь їм тебе залишити.

 • Поділися своїми переживаннями з тим, кому ти можеш довіряти.

Озвучування своєї проблеми – перший крок до її вирішення. Ти не мусиш тримати все в собі. Мучачись від переживань, ти не бачиш вихід, який може підказати тобі сторонній спостерігач. Не обов'язково проживати всі катаклізми поодинці, поділися своїм болем із подругою, тобі як ніколи потрібна допомога та підтримка.

 • Не розмовляй про нього надто багато.

Після того, як ти поділилася своєю проблемою з близькою людиною, у тебе може з'явитися спокуса розповісти про це ще комусь, щоб порівняти точки зору та вибрати ту лінію поведінки, яка підійде тобі краще. Але не перетворюй своє особисте життя на реаліті-шоу. Чим більше ти кажеш про те, що тебе хвилює, тим сильніше підживлюєш образ.

 • Перемикай вектор уваги на себе.

Коли ти одурманена хворою закоханістю, тобі не хочеться ні їсти, ні працювати. Усі справи, які тішили раніше, виявляються нудними. Але поки ти не почнеш цінувати себе, ніхто цього не робитиме. Почни у малого: прийми ванну, нафарбуй губи яскравою помадою. Подумай про те, що його відмова не вкрала в тебе ні розуму, ні краси. І, будь ласка, з'їж корисну вечерю і лягай спати раніше.

 • Знайди чим зайнятися.

Поки ти нічого не робиш, твій мозок продовжує аналізувати деталі вашої останньої зустрічі чи телефонної розмови. Тому найкращий спосіб позбутися нав'язливих думок — не дати їм простору для діяльності.

 • Зроби собі щось особливе.

Коли востаннє ти була у відпустці або хоча б тішила себе шаленим шопінгом? Зараз саме час згадати, що життя продовжується і в ньому є місце для приємних моментів. Поекспериментуй із зовнішністю, сходи на спа-процедури або купи новий гаджет, який давно хотіла.

 • Не відмовляйся від світського життя.

Просидівши під замком у чотирьох стінах, ти ще глибше поринеш у безодню розпачу. Розважайся нарівні з усіма, вилази зі своєї раковини, тобі буде складніше себе шкодувати. Хто знає, де ти зустрінеш свою долю?

 • Пам'ятай, що ти не самотня.

Щоразу, коли негативні думки беруть гору, пам'ятай, що ти не перша людина на планеті, яка переживає ці почуття. Якби нерозділене кохання було насправді таким страшним прокляттям, його б прирівняли до епідемій. Все можна пережити, і твоє завдання зробити це з мінімальними втратами.

 • Заведи нове хобі.

Саме час розпочати те, що ти так довго відкладала на потім. У стресовій ситуації можуть виявитися несподівані таланти. Роби те, що тобі не властиве. Якщо ти тихоняш, спробуй себе в екстремальних видах спорту. Якщо в тебе шило в одному місці, вирушай у гончарну майстерню.

Як перестати мріяти хлопцем – 21 спосіб забути того, хто подобається

Giphy

 • Знайомся.

Не поспішай. Але якщо ти відчуваєш бажання поспілкуватися, не відмовляй собі в цьому. Знайомся як з чоловіками, так і з жінками. Заведи звичку вислухати пропозицію, обміркувати, а потім вирішувати, відмовлятися від неї чи ні. Дозволь новим людям принести у твоє життя частинку хаосу. Ти ніколи не знаєш, за яким поворотом чекає на твоє щастя.

 • Не відмовляйся від пропозицій інших залицяльників.

“Клин клином” спрацьовує не з усіма. Але якщо ти правильно скористаєшся цим способом, зможеш значно скоротити період реабілітації. Сприймай кавалерів не як заміну «того самого», а як приємне проведення часу, можливість поспілкуватися та підживитися увагою та компліментами.

 • Подумай, що він втратив більше.

Пожалій цього нещасного, який ніколи не дізнається, яку величезну силу могло б йому дати твоє кохання. Не забувай, хто ти, і на що здатна. Якщо людина не змогла оцінити такий подарунок долі, нехай вона дістанеться іншому.

 • Зверніться за допомогою до фахівця.

Піти до психолога не соромно. Ти ж не лікуватимеш удома перелом ноги? Не варто ставитись до свого душевного здоров'я з зневагою. Якщо ти довгий час почуваєшся пригніченою і не можеш впоратися з емоціями, тобі потрібні рекомендації фахівця. Чи не затягуй.

Закоханість може спричинити звикання. Але ти не в змозі змусити людей залишитись у твоєму житті, якщо вони цього не хочуть. Дорожі тим, що є, справжнє кохання обов'язково тебе знайде.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua