Як закохати чоловіка, щоб він закохався і втратив голову від жінки

Як захопити чоловіка, щоб він закохався і втратив голову від жінки

Відносини – це непросто. Труднощі можуть виникнути вже на самому початку, коли партнери ще не до кінця впевнені, що саме з цією людиною хочуть прожити решту своїх днів. На даному етапі нерідко виникають конфлікти на ґрунті різних поглядів і не завжди обґрунтовані ревнощі.

Що ж робити, якщо по-справжньому боїшся, що чоловік рано чи пізно знайде іншу дівчину і вирішить піти до неї? Чи можна (і чи потрібно це взагалі робити) прив’язати його до себе раз і назавжди, остаточно здобувши впевненість у завтрашньому дні? Насправді, є кілька психологічних прийомів, які допоможуть виробити в партнері почуття патологічної вірності до дівчини.

Однак ними потрібно вміти грамотно користуватись. Інакше є ризик налякати хлопця та підсвідомо його відштовхнути. Але для початку трохи теорії з психології самих взаємин між статями.

Чому чоловіки насторожено ставляться до деяких жінок

Як захопити чоловіка, щоб він закохався і втратив голову від жінки

Фото автора RODNAE Productions: Pexels

Навіть якщо ти вже вступила у стосунки, то, напевно, можеш помітити з боку свого партнера певний опір до певних дій. Наприклад, він категорично не хоче, щоб його дівчина була присутня на посиденьках з друзями або знаходить різні причини, щоб не жити разом, хоча ви вже й зустрічаєтеся досить тривалий час.

Тобі може здатися, що чоловік щось приховує чи навіть зраджує. Проте, з погляду психології, таку поведінку пояснити досить просто. У хлопця є кілька причин, чому він підсвідомо пручається різко зближуватися з кимось із протилежної статі (в емоційному та сімейному плані):

 • Небажання потрапити під контроль та вплив жінки.

Чоловіча відокремленість і самостійність є стрижнем, на якому і тримається особистість будь-якого хлопця. Як тільки ти проявляєш ініціативу щодо серйозності відносин, він відразу ж автоматично починає окреслювати свої межі. І це робиться не з метою уникнути чогось серйознішого.

Просто в голові кожного чоловіка є певний пунктик, що диктує йому, що той повинен бути вільним та незалежним самцем. Постійний контроль з боку жінки сюди вже не вписується. Поступово, якщо ти не сильно натискатимеш на свого партнера, опір слабшатиме. Головне – дати зрозуміти людині, що ніхто не збирається тримати її на короткому повідку, а всі подібні прояви можна вважати турботою.

 • Невпевненість у почуттях.

Доросла людина навряд чи відразу зможе сказати, знайшла вона вже обранця в цьому житті або просто тимчасово закохалася. Так, чоловік часто хоче перевірити свої почуття, перш ніж кидатися у вир сімейних пристрастей з головою. І це цілком нормальне прагнення. Ти теж зможеш зрозуміти, а чи варто розраховувати на щось більше або краще пошукати більш відповідного партнера.

 • Занадто сильний натиск з боку дівчини.

Найчастіше закохана жінка починає відчутно тиснути на обранця і буквально «душити» його своєю увагою, пристрастю та турботою. Чоловіки рідко виявляються готовими до подібного. Пам’ятай, що класичне «наздогнати і заподіяти добро» в даному випадку не спрацює як слід.

Як захопити чоловіка, щоб він закохався і втратив голову від жінки

Як змусити чоловіка думати про тебе та як завоювати чоловіка?

Чоловік почне всіляко викручуватися, щоб позбавитися постійних «обіймів». Постарайся не розпочинати розмови про п’ятьох дітей, іпотеку та маму, яка приїжджає до вас щовихідних. Дай парубкові освоїтися з новим статусом не самотньої людини.

 • Страх меркантильності та нещирості.

Це дуже популярна причина, чому сучасні чоловіки не поспішають одружуватися, та й взагалі заводити якісь більш-менш серйозні стосунки з протилежною статтю. Особливо це стосується хлопців, які вже встигли чогось досягти у фінансовому плані.

Багато хто з них ретельно придивлятиметься до дівчини, перш ніж нарешті розслабитися і стати повноцінною парою. Адже ніхто не хоче, щоб його використовували виключно як банкомат, вірно?

 • Страх початку побутових проблем та раннього розставання.

Деякі чоловіки не поспішають починати спільне життя, оскільки вже мають досвід невдалих стосунків, у яких каменем спотикання стали саме буденні турботи та взаємні претензії. В цілому, це можна навіть назвати одним із своєрідних проявів кохання. Людина боїться тебе втратити через дрібниці, тому намагається відтягнути момент виникнення спільного побуту.

 • Інфантильність та вплив з боку.

Подібне зараз зустрічається також досить часто. Деякі чоловіки страждають на гіперопіку матерів, тому не можуть ніяк розірвати зв’язок з нею і стати самостійними особистостями. Чи потрібно прив’язувати себе такого хлопця? З погляду психології, це може стати початком серйозних проблем, тому рішення залишається за тобою.

Способи залучити чоловіка

Перейдемо до найцікавішої частини. Як же зробити так, щоб обранець навіть не думав попрощатися з тобою? Є 7 основних правил жінки, яка є ласим шматочком для кожного чоловіка:

 • Не намагайся його змінити.

Це дуже важливий пункт. Візьми той факт, що людина перед тобою – доросла і вже повністю сформована особистість. Чоловікові буде набагато приємніше бачити, що кохана готова прийняти його таким, яким він є. Кожна людина має як плюси, так і мінуси. Якщо ти розумієш, що переваги суттєво переважують недоліки, не варто намагатися переламати свого партнера.

 • Стеж за зовнішністю.

Хоч би як банально це звучало, але більшість чоловіків є візуалами. Тобто їх приваблює насамперед гарний образ. Тут йдеться не про повний парад щодня. Але чисте волосся, доглянута шкіра та охайний зовнішній вигляд сподобається кожному хлопцеві. Тож обов’язково знаходиш час на себе.

Роби це не для того, щоб порадувати партнера, а насамперед, щоб самій було приємно виглядати у дзеркало. Впевненість і блиск в очах – ось ще один фактор, який назавжди прив’язує чоловіка.

 • Знайди спільну мову з її оточенням.

Багато хлопців особливо цінують, коли дівчина приймає своїх друзів і не прагне їх розлучити. Не варто перешкоджати походам на риболовлю або ліс на полювання, якщо, звичайно ж, це не є прикриттям сауни з непотребами. Кожен чоловік має свої захоплення. Йому просто іноді необхідно відпочити від сім’ї, і це абсолютно нормально. Використовуй вільний час, щоб побалувати себе, скажімо, походом у спа або посиденьками із подружками.

 • Не забувай про близькість.

Як захопити чоловіка, щоб він закохався і втратив голову від жінки

Giphy

Якщо для жінки проявом кохання є гарні слова, залицяння та подарунки, то для чоловіка саме близькість. По суті так він показує своїй дівчині, що вибрав її і ні на кого не хоче міняти. Тож не відмовляй своєму обранцю в ніжних та пристрасних моментах. Навчіться відверто спілкуватися один з одним, щоб у ліжку панувала гармонія та взаєморозуміння. Близькість як зобов’язання ні тобі, ні чоловікові задоволення не принесе.

 • Будь його підтримкою.

Навіть найсильнішому самцю час від часу потрібна опора у вигляді коханої жінки, що вірить у нього. Якщо ти хочеш назавжди прив’язати до себе партнера, навчися слухати його та надавати посильну підтримку (моральну). Повір, він буде дуже вдячний. Можливо, не скаже про це, але неодмінно подумає.

 • Стань самодостатньою особистістю.

Чоловікам цікаві насамперед дівчата, які люблять себе і не бояться залишитися на самоті. Тож не закидай свої захоплення та хобі в ім’я стосунків. Пам’ятай, що світ ніколи не сходиться на одній людині.

 • Стань центром затишку.

Кожному чоловікові хочеться, щоб будинок був справжньою фортецею, куди прагнеш приходити після роботи. Смачна їжа та затишна обстановка прив’яжуть будь-якого хлопця. Проте не варто вирощувати побутового інваліда. Чоловіка можна і потрібно долучати до якихось простих обов’язків, щоб той відчував свою причетність до сімейного вогнища.

Прихильність партнера зумовлює насамперед взаєморозуміння, комфорт і відносну свободу у відносинах. Відсутність тотального контролю розслаблює чоловіка та вчить його більше довіряти коханій дівчині. Тому візьми свої ревнощі під контроль і просто покажи, наскільки добре з тобою може бути.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua