Що змушує зраджувати чоловіків та як цього не допустити

 

Що змушує змінювати чоловіків та як цього не допустити

Навряд чи у світі існує хоча б одна дівчина, яку ніколи не відвідувала думка, що чоловік може їй зрадити. І неважливо, як давно ти одягла на свій безіменний палець заповітну обручку. Ревнощі за фактом немає віку і терміну давності.

Якщо ти боїшся, що в один не найпрекрасніший день чоловік піде до іншої жінки, спробуй взяти до уваги поради, які, з точки зору психології, зміцнюють відносини між подружжям. Але для початку трохи теорії, що стосується безпосередньо самої невірності сильної статі.

Причини чоловічих зрад

Що змушує змінювати чоловіків та як цього не допустити

Фото автора Katerina Holmes: Pexels

Одного універсального пояснення такого вчинку не існує. Кожен хлопець, напевно, скаже на власний захист щось своє. Проте з погляду особистісної психології, деякі причини зрад таки є найпоширенішими серед чоловічої статі.

Причому далеко не завжди каменем спотикання стає жінка. У цьому питанні все набагато глибше. Отже, найпопулярніші причини чоловічих зрад:

 • Сексуальна незадоволеність.

Мабуть, саме так виправдовують свій несприятливий вчинок більшість чоловіків.

Але тут є кілька аспектів. Наприклад, у чоловіка може бути уроджений підвищений рівень тестостерону у крові. І в такому разі чоловіка просто фізично не зможе задовольнити його потреби у сексуальному плані.

Особливо це зустрічається в сімейних парах, де середній вік партнерів 50 років і старше. Деякі чоловіки у ці роки відчувають лише приплив сил та підвищення статевої активності. А ось жінкам доводиться складніше, оскільки це стандартний період початку клімаксу. У результаті чоловік не вигадує нічого кращого, крім як обзавестися більш гарячою коханкою під стать своєму темпераменту.

Ще один підпункт має на увазі сексуальний шантаж з боку дружини. Запам’ятай раз і назавжди, якщо ти намагаєшся добитися чогось від чоловіка, відмовляючи йому в інтимній близькості, то зі значно більшою ймовірністю результатом стане саме зрада. Мало хто з хлопців готовий йти на поводу у подібних примх.

 • Низька самооцінка.

Незадоволеність своїм життям, відсутність просування кар’єрними сходами, невпевненість у власній привабливості в очах протилежної статі – все це стає каталізатором чоловічої зради. У цьому випадку чоловік просто намагається довести собі, що ще здатний на подібні сумнівні подвиги і не є повним невдахою. Така зрада говорить про наявність серйозних психологічних комплексів та проблем у людини.

 • Недоглянутість дружини.

На жаль, деякі дівчата повністю кладуть себе на вівтар сім’ї та шлюбу. Необхідність постійно тримати на контролі всі побутові обов’язки плюс наявність маленьких дітей буквально не залишають жодної хвилини, щоб упорядкувати себе.

І замість того, щоб полегшити своїй дружині життя, чоловік цілком може вирішити, що зовнішня непривабливість партнерки є серйозною причиною для пошуку коханки. Насправді йому необхідно просто приділяти трохи більше уваги сім’ї. Адже якби чоловік дав своїй дружині трохи вільного часу, такої ситуації можна було б цілком уникнути.

 • Регулярні закиди з боку подружжя.

Це теж дуже поширений фактор, що чинить сильний негативний вплив на взаємини людей у шлюбі. Якщо ти постійно «пилятимеш» чоловіка з приводу і без, спрацює ефект одного дуже мудрого прислів’я: «риба шукає, де глибше, а людина, де краще».

Що змушує змінювати чоловіків та як цього не допустити

Що робити, щоб чоловік не зраджував?

Чоловіки не люблять битися лобом у стіну, а вважають за краще йти шляхом найменшого опору. Тому він цілком може знайти собі іншу жінку, яка не дорікатиме йому на кожному кроці.

 • Бажання відчути волю.

Це особливо актуально для сімей, в яких є маленькі діти або занадто ревнива дружина. Причому ще невідомо, що сильніше напружує такого ловеласа. Постійна прихильність до будинку та наявність великої кількості рамок, що обмежують, негативно діють на чоловічу психіку. Зрада в цьому випадку буде прагненням скинути з себе короткий повідець. Причому із дружиною у ліжку все може бути просто чудово.

 • Відсутність комфорту.

Це ще одне психологічне підґрунтя чоловічої невірності. Якщо додому не хочеться повертатися після роботи, а квартира більше нагадує полігон, на якому панує командир у спідниці, чоловік почне потихеньку заглядатись на більш затишних та домашніх дівчат. Зазвичай це супроводжується помітним скороченням потреби чоловіка в інтимі.

 • Відсутність взаєморозуміння та спільних інтересів із дружиною.

Якщо ви з партнером живете більше як сусіди по квартирі, ніж пара закоханих голубків, рано чи пізно чоловік захоче з кимось зблизитися. Причому спершу йтиметься більше про духовний та емоційний план. При досягненні гармонії у такому питанні до сексу залишається буквально рукою подати.

Що зробити, щоб чоловік ніколи не зраджував

Не забувай про «колекціонерів», для яких інтим із різними жінками є нормою в будь-якій ситуації, навіть коли з дружиною стосунки можна назвати ідеальними. У разі вплинути з його поведінка буде практично неможливо. Для решти варіантів є кілька корисних рекомендацій:

 • Не терпи.

Інтим повинен приносити винятково задоволення. Чоловік швидко відчує, що ти спиш із ним тільки тому, що треба йому. У такій ситуації він розуміє, що більше нецікавий для своєї дружини.

Так що почни з себе – знайди час для відпочинку, навчися знімати стрес, згадай, якими яскравими були ваші ночі, коли стосунки були ще на самому початку шляху. Є непорушне правило, що захищає жінок від зрад партнера. Чим більше ти хочеш чоловіка, тим більше він хоче винятково тебе. А хіба не про це зараз йдеться?

 • Не виснажуй його ревнощами.

Тотальний контроль – це те, чого намагається уникати кожен дорослий та самодостатній чоловік. Спалахами недовіри та ревнощів ти, по суті, подаєш своєму чоловікові ідею. Мовляв, якщо мене все одно вважають невірним, чому б не почати відповідати цьому твердженню?

 • Не забувай про себе.

Зрозуміло, сім’я та робота – це дуже важливо. Але хіба чоловік захоче бути поряд із дівчиною, яка не любить і не цінує себе? Показуй дружині, що ти, як і раніше, та сама цікава і жіночна красуня, в яку він колись закохався. Знаходь час на те, щоб упорядкувати волосся, купити новий одяг. Не потрібно постійно ходити по квартирі при повному параді. Охайний зовнішній вигляд та чарівна посмішка – ось те, що шукає кожен чоловік.

 • Залучай чоловіка до праці.

Виховуючи «побутового інваліда», ти втрачаєш привабливість у його очах. Крім того, такий чоловік, напевно, відчує себе царем, якого прийнято обслуговувати. У цій ситуації йому набагато простіше стати на шлях аб’юзу і почати демонструвати повну неповагу до своєї партнерки.

Тож не забувай час від часу навантажувати його простою побутовою роботою. Втомлена і вічно закатована дружина – це вірний шлях до коханки. Крім того, кожен чоловік повинен розуміти, що він грає у своїй сім’ї величезну роль. Чим вища його значимість у власних (і твоїх теж) очах, тим менше ризику виникнення бажання знайти іншу жінку.

 • Більше спілкуйтеся.

Чоловікові потрібен не лише смачний борщ та якісний секс. Цікава співрозмовниця – це те, що триматиме його в сім’ї довгі роки. Деякі подружжя зізнаються, що зі шляху істинного їх збиває саме відсутність моральної підтримки та спілкування з партнеркою.

Зробити щось, щоб чоловік ніколи не зраджував, досить складно, бо іноді ти просто не розумієш, чого взагалі йому не вистачає. Тому візьми за правило, насамперед, розбиратися в собі та своїх почуттях. Яскрава та щаслива жінка, задоволена життям, із грайливим вогником у блискучих очах – найкращий «капкан» для будь-якого чоловіка.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua