Як правильно наносити крем для обличчя

Коли ми вибираємо засоби для догляду за шкірою, то прагнемо отримати від їх застосування максимальний ефект. Звичайно, на ефект буде впливати в першу чергу якість самого продукту, тож радимо купити крем для обличчя від Yves Rocher. Вся продукція цієї французької компанії виготовляється з рослинної сировини, що вирощується на власних полях та є екодружньою. В каталозі www.yves-rocher.ua ви неодмінно знайдете ідеальний засіб для себе, а перевагами купівлі будуть безплатне доставлення та подарунки до замовлення.

Як правильно наносити крем для обличчя

Але яким би якісним не був косметичний засіб, слід знати правила його нанесення – лише за умови правильного використання можна досягти максимального ефекту.

Правила використання крему для обличчя

Перед тим, як наносити косметичний засіб, слід заздалегідь підготувати шкіру. Обличчя очистіть за допомогою гелю або пінки, додайте тонік. Наносити крем слід пальцями. Це не тільки дуже зручно: річ у тому, що їх кінчики додають зігрівальний ефект, що допомагає косметичним інгредієнтам швидше поглинатися шкірою. Також рекомендується трохи потримати крем в долонях, щоб нагріти. Під час нанесення не слід квапитися, адже поспіх може призвести до розтягування шкіри й утворення зморшок.

Дотримуйтесь таких рекомендацій:

  • нанесіть невелику кількість засобу кінчиками пальців на заздалегідь очищену шкіру обличчя, рухи повинні бути м’якими;
  • зробіть легкі масажні рухи знизу вгору;
  • зробіть легкі масажні рухи від центру в сторони;
  • рухайтесь від брів до лінії росту волосся, від кінчика носа до T-подібної зони, від крил носа до вилиць, від підборіддя до щік;
  • нанесіть крем на лоб та робіть горизонтальні рухи від центру до скронь.

Наносити крем слід уривчастими рухами, також можна постукувати пальцями по шкірі. Це підвищить швидкість поглинання, а також наситить клітини киснем. Через деякий час надлишки засобу (як денного, так і нічного) слід видалити косметичною серветкою.

Як наносити крем навколо очей?

Ділянка шкіри навколо очей є найбільш ніжною та вразливою, тож наносити зволожувальний крем в цьому випадку слід максимально акуратно. Спочатку додайте трохи засобу у зону зовнішнього куточка ока, рухайтесь до внутрішнього куточка, а потім до верхньої повіки. Повернутись слід до зовнішнього куточка. Зауважимо, що рухи повинні бути дуже легкими, шкіру навколо очей ні в якому випадку не можна розтягувати.

Наталия Ніколайчук
zmorshki.in.ua