Східний гороскоп 2022: що рік Тигра принесе твоєму знаку

Покровитель року не вибачить ліньки та плітки, але сміливо винагородить за турботу та вміння стримувати негативні емоції.

Східний гороскоп 2022: що рік Тигра принесе твоєму знаку

Чорний Водяний Тигр своїм настанням несе світу безліч змін. Тому, незалежно від зодіакального знака, господар року сприятиме працьовитим, сміливим та активним людям. Якщо готова до змін і хочеш працювати заради переходу на новий життєвий етап, 2022 стане для тебе мегавдалим. Тим же, хто лінуватиметься і перекладатиме зобов’язання на інших, нічого доброго не світить.

Пацюк

Запасливі Щури за звичаєм потягнуть усі завойовані блага в будинок та сім’ю. Однак це може стати фатальною помилкою. Тигр не любить жадібності, тяги до накопичення і звички відкладати життя, так що прибуток, що прийшов, бажано швиденько витратити або вкласти в освіту — своє і дітей. Здоров’я Щур не підведе, але потурбуйся про поставу та суглоби, а також постарайся не тягнути всю роботу на собі — навчися розподіляти обов’язки між співробітниками та домочадцями. Вільні Щури весь рік будуть у романтичному настрої, що приверне увагу протилежної статі. У сімейних парах виникне непорозуміння через відпустку, але питання швидко і мирно вирішиться.

Бик

Тигр щедро обдарує Биков міцним здоров’ям, але вразливим місцем буде горло, тому згадай мамині накази і намагайся слідувати їм — не їж і не пий занадто холодне, а в морози одягай одяг з високим коміром і не красуйся без шапки. Втім, навіть якщо підхопиш застуду, вона надовго не затримається. У фінансовій сфері буде все стабільно – тобі навіть вдасться трохи відкласти на літній відпочинок та дні народження родичів. Не забувай про близьких своєї коханої людини — намагайся цікавитися їхніми справами та запрошуй у гості. На роботі, можливо, хтось почне розпускати за твоєю спиною плітки, але врешті-решт начальник встане на твій бік. Що стосується битв на любовному фронті та виплеску емоцій, то краще відклади їх у довгий ящик. Мир і безтурботність — ось що мріє і чого закликає Тигр. Агресії та боротьби у його житті і без цього вистачає.

Тигр

Тигр Тигру – друг, соратник та брат. Або сестра. Тому 2022 стане для тебе надзвичайно успішним. Немов за помахом чарівної палички здійсняться бажання і закриються гештальти. У роботі вибирай тривалі та далекі відрядження – вони обернуться прибутком та корисними знайомствами. Швидше за все, на початку року Тигри вигідно змінять роботу – дохід помітно зросте. В особистому житті самотніх Тигрів відбудуться серйозні зміни — вони зустрінуть людину, з якою захочуть побудувати міцні стосунки. Сімейним парам рік обіцяє гармонію. Не бійся хронічних захворювань. Вони не потурбують тебе у 2022 році. Це твій час, так що насолоджуйся ним.

Кролик (Кіт)

Кролики (Коти) зосередяться на почуттях, а дарма! Особливо це стосується тих, хто у відносинах. В амурних справах тобі слід виявити розсудливість і обережність, адже гонитва за новими відчуттями може призвести до втрати партнера. Натомість у плані додаткового заробітку Кроликам (Котам) пощастить як нікому іншому — знайдуться час та сили, щоб підвищити свій добробут. Тільки постарайся не розкривати джерела доходу колегам, нехай думають, що це спадщина багатої бабусі. Зароблене вкладай у саморозвиток та самоосвіту. У сім’ї приділяй більше уваги дітям і не відмовляйся від можливості відпочити у санаторії.

Дракон

Східний гороскоп 2022: що рік Тигра принесе твоєму знаку

Ти так любиш тусовки та світські заходи, що Тигр відсипле їх тобі щедрою лапою. Все тому, що торік ти знатно попрацювала і заслужила яскравість та веселість. Так, Дракони будуть спочивати на лаврах першу половину року. У цей час бажано влаштувати собі відпочинок — він зарядить енергією та допоможе з новими силами увірватись у роботу чи навчання. За дотримання цих умов прибуток поллється в твою кишеню річкою. Друга половина року буде досить нервовою, тому потрібно заздалегідь вчитися не емоціонувати у авральних ситуаціях. Інакше на тлі стресу можуть розвинутися хвороби та проблеми. Також у рік Тигра Драконам рекомендується почистити коло друзів – виявити маніпуляторів та відмовитися від спілкування з ними. Неодружені Дракони раптово перекинуться в стан людей у стосунках і замисляться про весілля.

Змія

Змії вже досить успішні на роботі, їхня кар’єра розвивається стрімко. Але залишається одна проблема – стосунки з колегами. Вони вважають тебе вискочкою, тож доведеться витратити час, щоб їх переконати. Адже ти досягла всього завдяки своїй праці та талантам, а не тому, що «у кожній бочці затичка». У свята Змій можуть почати турбувати печінку та шлунок, так що не переїдай і не захоплюйся міцними напоями. У рік Тигра у твоїй родині запанує тиша та гладь, але якщо є діти-підлітки, чекай від них неприємних сюрпризів. Щоб впоратися з непомовками і проблемами без агресії, приклич на допомогу чоловіка і свою мудрість. Щодо вільних Змій, цілком можливо, що у 2022-му вони отримають пропозицію руки та серця.

Кінь

Коні будуть бити копитом і рватись у бій, але Тигр не дозволить їм переробити! Як тільки порушиш тендітну рівновагу в парі «кар’єра – відпочинок», тебе відразу ж наздогнать захворювання. Головний урок, який Тигр викладе Коням у 2022-му: берегти себе від перфекціонізму та трудоголізму. Натомість у коханні вільні коні зможуть буквально все — флірт, романтика, серйозний союз. Як захочеш, так буде. Нерозділеного кохання не передбачається. Сімейні пари нарешті завершать ремонт та зможуть змінити житло, як планували. Фінанси на рік Тигра тебе полюблять шаленою любов’ю (нарешті), тільки не зухвалься — не грай на біржі і відмовся від кредитів. Розраховуй на накопичення, що вже є.

Коза

Для Кіз наступний рік стане складним у плані здоров’я – вразливими стануть ноги та легені. Можливі неприємні звістки про стан літніх родичів. Однак у інших сферах Козам усміхнеться пані Фортуна. Якщо у тебе є діти, чекай від них приємних звісток та приводів для гордості. До літа деякі Кози отримають підвищення, тому що вони – той незамінний співробітник на весь офіс. У рік Тигра Кози без проблем зможуть виплатити позики та змінити житлоплощу чи місце проживання. Тому не бійся міняти місто чи країну, ти все одно опинишся у виграші від переїзду. У відносинах буде все здорово – ті, хто в парі, зблизяться ще сильніше; ті, хто поки що в одиночному плаванні, знайдуть партнера-однодумця.

Мавпа

Східний гороскоп 2022: що рік Тигра принесе твоєму знаку

Мавпи захочуть приміряти на себе маску головного лиходія. Але швидко зрозуміють, що підкилимні інтриги — не їхня справа. Плітки не принесуть тобі задоволення, навпаки, дуже засмутишся, коли через твої дії з кимось зі знайомих зіпсуються стосунки. У результаті доведеться вибачатися. Конфлікт швидко вирішиться і не залишить плям на твоїй репутації, але в тебе найнеприємніший осад від нього нікуди не подінеться. На роботі у Мавп все буде чудово — їх сприйматимуть як значну силу. Щодо здоров’я, то навесні може з’явитися головний біль, який відчепиться від тебе лише влітку. Любовна сфера певною мірою залежатиме від фінансової: тобі одразу стане ясно, хто знаходиться поряд заради грошей. Обдаруй у рік Тигра турботою та ніжністю свою сім’ю — ти відчуєш таку потужну віддачу, яку навіть не розраховувала.

Півень

“Меньше слів більше діла!” – Ось твій девіз на рік Тигра. Щоб догодити покровителю року, тобі доведеться відмовитись від порожніх обіцянок. Давай гарантії, коли на 100% упевнена у своїх силах. Особливо це стосується обіцянок дітям — вони вже точно запам’ятають будь-який промах. Сміливо говори “ні”, якщо відчуваєш, що тобі нав’язують якісь завдання. Цей рік для Півнів — рік уважного ставлення до себе. Ти занадто довго слухала інших і йшла на їхню поводу. Час поставити крапку. Як тільки ти зважишся на цей крок, рік повернеться до тебе обличчям — прийде успіх у ризикових фінансових операціях та коханні. Однак, вибираючи між здоров’ям та почуттями, віддай перевагу першому пункту.

Собака

Собакам доведеться показати свої зуби спокусам, яких у році Тигра у них буде чимало. Навчися відокремлювати спокусу від того, що тобі по-справжньому необхідно. Плануй на крок уперед і програй різні сценарії однієї і тієї ж ситуації. Особливо знадобиться ця навичка у роботі. Якщо аналізуватимеш спілкування з колегами, зможеш визначити, хто з них тебе підсиджує, прикидаючись другом. Гарного у Собак теж буде достатньо. Наприклад, твоя чесність як магніт притягне вигідні проекти, а з ними — прибуток. Тому грошей на рік Тигра ти не потребуватимеш, а от дружня підтримка точно буде потрібна. Тому, коли хтось із друзів чи близьких звернеться за порадою, не відмовляй. Після тебе теж знадобиться їхнє плече. Такий емоційний бартер обернеться зміцненням здоров’я.

Свиня

На початку року тебе здолає лінь, але нічого не робити і відливати від роботи не вийде. Тигр запряже Свиней у робочу упряжку, тож тобі доведеться трудитися — багато й наполегливо. Якщо втягнешся в цю непросту місію, покровитель року щедро нагородить тебе — отримаєш велику премію або підвищення. Влітку можеш спробувати змінити сферу діяльності, наприклад, ознайомитись із варіантами власного бізнесу. Не йди у вільній плавання одразу, підготуй «подушку безпеки» — відкладай із зарплати 20%, щоб у разі чого не виявитися потребою. Також попрацюй над своїми емоціями – надмірна реакція може зіпсувати ділові та особисті стосунки. Якщо ти не в парі, насолоджуйся цим періодом і не засмучуйся через відсутність партнера. До кінця травня, можливо, ти познайомишся з людиною, яка виправдає це тривале очікування. Обов’язково стеж за харчуванням, включай у раціон більше овочів.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua