Чарівний Інстаграм: найкращі ворожіння на соцмережах у новорічну ніч

Якщо ми півжиття проводимо в соцмережах, чому б не використовувати їх як провідники в майбутнє?

Чарівний Інстаграм: найкращі ворожіння на соцмережах у новорічну ніч

У статті розповімо про ворожіння на гаджетах, що мають більшу залучення.

Важливо! Ця стаття має розважальний характер. Не треба ставитись до ворожіння — цим та іншим — серйозно. Будь-які ворожіння — лише відображення нашого настрою.

Ворожіння на Інстаграм

Інстаграм чудово підходить для всіляких питань – відповіді він дає не у вигляді тексту, а у вигляді картинок, фотографій та відео. Щоб розпочати ворожіння, відкрийте свій обліковий запис і сформулюй питання. Можна задумати питання-бажання. Приклад: «Чи я отримаю бажане підвищення на роботі?». Після онови стрічку і зайди в першу сторінку, що випала — відповідь буде в нещодавно опублікованому пості.

У цьому гаданні головну роль відіграє колір та атмосфера на фото чи відео.

 • Пастельні кольори, світлі відтінки, що викликають позитивні емоції, сюжети обіцяють прибуток і удачу в новому році.
 • Похмурі знімки, готика, монохром, атмосфера тривоги і зневіри не обіцяють хороших змін.

Також Інстаграм можна використовуватиме романтичних ворожінь. Для цього потрібно відкрити рандомну сторіс:

 • якщо цю історію опублікував хлопець або в ній йдеться про чоловіка, отже, незабаром ти зустрінеш взаємне кохання;
 • якщо історія належить дівчині, змін у особистому житті не передбачається.

Ворожіння на ВК

Френдліст. Щоб за допомогою «ВКонтакте» зрозуміти, як пройде твій 2022 рік, потрібно за п'ять годин відправити новорічне привітання п'ятьом людям з твого френдліста. Не вибирай одержувачів спеціально – відправляй листи, наприклад, гортаючи список вгору і вниз, а потім зупиняючи палець на кому доведеться. Якщо за три дні тобі дадуть відповідь троє людей, рік буде благополучним. Якщо більша частина з п'ятірки проігнорує послання, чекай на неприємності.

Статус. Ще один спосіб – ворожіння на статусі у ВК. Принцип схожий, але потрібно орієнтуватися на статуси людей з твого списку друзів. Перш ніж вибрати навмання чийсь обліковий запис, сформулюй питання. Яким буде підпис у «шапці» профілю твого знайомого, у такій площині і буде відповідь.

Музика. Плейлист – класний спосіб передбачити, що чекає у найближчому майбутньому. Для цього віддай свій телефон другові чи подрузі. Їм потрібно буде зайти до твоїх аудіозаписів і вибрати будь-яку пісню, не дивлячись. Якщо це буде жвава, позитивна композиція, чекай на удачу і матеріальний достаток, які будуть з вами весь рік. Повільна та сумна музика натякає на труднощі. Якщо це пісня про кохання, то прислухайтеся до слів (або перекладіть): саме так і станеться в особистому житті.

Ворожіння на Твіттері

Чарівний Інстаграм: найкращі ворожіння на соцмережах у новорічну ніч

Твіттер зазвичай задають питання про здоров'я. Для цього потрібно вибрати вкладку “огляд”, позначену “решіткою”. Перші п'ять хештегів покажуть, у якому напрямку тобі потрібно чи не варто рухатися, щоб зміцнити своє здоров'я. Намагайся трактувати побачене вдумливо, без іронії.

Ворожіння на Фейсбук

Питання Цукерберг. Вважається, що Фейсбук — соціальна мережа, де люди вирішують здебільшого якісь робочі питання. Виходячи з цих припущень, дітищу Марка Цукерберга в контексті ворожінь ставлять питання, пов'язані з кар'єрним зростанням, грошима та становищем у суспільстві. Щоб скористатися цим новим ритуалом, проговори питання, що хвилює тебе, вголос і відразу ж відкрий соцмережу. Перший пост стрічці підкаже і є твоя відповідь.

Також «придивитися до свого фінансового майбутнього допоможе вигаданий персонаж. Придумайте його разом із друзями, наприклад, один може сказати на думку ім'я, а інший – прізвище. Після них слід вбити в рядок «пошук». Якщо така людина дійсно існує, зайди на її сторінку і подивися, скільки у неї друзів у френдлісті.

Якщо кількість парна, то рік буде грошовим. Якщо ні, то пощастить у коханні.

Про матеріальне становище також скажуть і спогади. Відкрий їх у Фейсбуці та орієнтуйся на кількість тексту. Досить довгий пост на першому місці віщує достаток, а коротка записка з картинкою – труднощі з отриманням спадщини та заробітком.

Ворожіння на ТікТок

Чарівний Інстаграм: найкращі ворожіння на соцмережах у новорічну ніч

Тік-Ток у списку ворожінь на соцмережах відповідає за кохання та почуття. Тому, якщо хочеш дізнатися, як до тебе ставиться хлопець або дівчина, що сподобався, візуалізуй його/її і відкрий ТікТок. Перше відео натякне на почуття цієї людини.

Вільним дівчатам радимо звернути увагу на значок «цікаве» та зробити таке:

 • пройти по ньому і подивитися, який хештег найпопулярніший;
 • відкрити зібрані під цим тегом відео;
 • зайти в перший ролик зі списку та перейти з нього в обліковий запис автора;
 • подивися, який у нього стоїть статус. Він може бути підказкою до характеру твого майбутнього партнера.

Ворожіння електронною поштою

Зайди в свою електронну пошту і відкрий останній вхідний лист. З того, в якому тоні воно написане, можна судити про майбутнє.

 • Сухий, офіційний стиль викладу пророкує багато роботи.
 • Дружнє спілкування – підтримку близьких.
 • Невіддалений спам від різних компаній — клопіт та зайву суєту.
 • Оффер від роботодавця (навіть не прийнятий тобою) або запрошення на співбесіду – прибуток та зміни у житті.

Ворожіння на дзвінках

Ворожіння на дзвінках та смс підтвердить виконання мрії найближчим часом або вкаже, що вищі сили поки що не збираються тебе підтримувати. Ворожити на дзвінках краще у великій компанії. Заздалегідь домовтесь із друзями використовувати коди реально існуючих мобільних операторів.

Кожен учасник повинен назвати одну з цифр, щоб отримати номер телефону. Після того, кому надиктовували рандомний номер, має загадати бажання і зателефонувати до нього.

 • Якщо відразу дадуть відповідь на дзвінок або надішлють повідомлення у відповідь на твоє «Привіт», значить мрія здійсниться швидко.
 • Якщо відповідь надійде із затримкою, бажання здійсниться, але не відразу.
 • Якщо протягом доби так ніхто й не відповість, не переймайся, спробуй переформулювати питання і задай його в іншій гаданні.
Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua