Королева СНТ: 5 знаків зодіаку, для яких дача – це щастя, а не покарання

Ті, про кого йтиметься, точно знають, в чому краса заміського будиночка з власним городом.

Королева СНТ: 5 знаків зодіаку, для яких дача — це щастя, а не покарання

У цій статті ви дізнаєтеся:

1 Рак

Ти починаєш готуватися до дачного сезону ще з ранньої весни. Вирощуєш розсаду на підвіконні, читаєш статті про благополучні дні посадки і закуповуєшся найкращими добривами. Тебе сміливо можна назвати — еталонний дачник. На грядках чистота, газон свіжоскошений, квіти найпишніші та ароматніші. Навіть якщо Рак не має дачі, то йому просто необхідно поряд з будинком або з квартирою урвати клаптик землі. Ти любиш хороший результат, тому до посадки ставишся з великою серйозністю, а вирощені овочі і фрукти мають дивовижний смак і красу.

2 Водолій

Королева СНТ: 5 знаків зодіаку, для яких дача — це щастя, а не покарання

Представники цього знаку радіють поїздкам на природу, як діти. Багато Водолії любителі квітництва та городництва. Причому підходять до свого захоплення з великою відповідальністю, багато читають, але можуть і свій спосіб вирощувати. Тобі подобається садити, вирощувати, поливати та полоти. За бажання можеш виростити все, що завгодно. Від природи та дачі ти не тільки не втомлюєшся, але й отримуєш величезне задоволення.

3 Діва

Зазвичай обзаводиться дачею в усвідомленому віці, коли точно розумієш, що зможеш зробити її ідеальною не тільки для себе, але і для живих істот. Ти приділяєш увагу дрібним деталям, на ділянці обов'язково є годівниці для птахів, всілякі прикраси, ліхтарики, фонтани. Багато Діви люблять збирати ягоди, вирощувати овочі та фрукти. Дача для Дів не тільки усамітнення з природою, а й можливість вийти за свою працю винагороду у вигляді плодів, які можна пожинати взимку.

4 Риби

Рослини люблять тебе, а ти любиш рослини. Просто фанатик природи, городу і, звичайно ж, дачі. Всю зиму ти сидиш в очікуванні наступу перших теплих днів, щоб скоріше вирушити за місто і насолодитися роботою із землею. Квіти у тебе ростуть будь-які, але особливо гарні на клумбах троянди. А також ти дуже щаслива в садівництві – яблука, черешня, сливи твоє покликання! У Раків дуже «легка» рука і щоб вони не посадили, все плодоноситиме і радуватиме.

5 Лев

Королева СНТ: 5 знаків зодіаку, для яких дача — це щастя, а не покарання

Представники вогненної стихії люблять дачу, але насолоду вони отримують не від землі, а від задоволення природою. Для тебе подорож на дачу це сонячні ванни, річка та шашлик. Спокій та релакс отримуєш не від городу, а від догляду за квітами на ділянці. Ти любиш все розкішне та красиве, тому точно посадиш пару екзотичних рослин, яких ні в кого не буде, щоб здивувати гостей та сусідів по ділянці. Головне, щоб усе було красиво та ідеально. Альпійська гірка, геометрія форм, викопаний басейн, величезна альтанка та ставок і бажано із золотими рибками!

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua