Значення імені Джульєтта: від Шекспіра до Чапліна у спідниці

Ім'я Джульєтта в перекладі з латині означає “народжена у липні”. Крім того, воно має другий зміст, який означає кровний зв'язок із родом Юліїв – правителів Стародавнього Риму.

У вимові – Іулітта, Уліта, Джулія, Джульєтта.

Зменшувальні імена: Жужу, Юта, Літа, Джулі, Уліта, Уля, Улітушка, Юляша, Юлька та інші.

Джульєтта: доля імені у православній історії

Жіноче ім'я Іулітта досить давнє. Перші згадки про нього пов'язані з ранньохристиянськими мучениками.

Мученицю Іулітту стратили разом зі своїм малолітнім сином Кириком під час правління імператора Діоклетіана в 305 році н. е.

Відмовившись поклонятися язичницьким богам, Іулітта викликала гнів правителя міста Тарса (нині південь центральної частини Туреччини) і була піддана бичування. Маленький Кирик не витримав і зізнався, що він є християнином, щоб його відвели до матері. Але його кинули з кам'яного мосту, а мученицю Іулітту спочатку катували, а потім обезголовили, бо вона твердо вірила у Христа.

У православних святцях день святих мучеників Іулітти та Кирика відзначається 28 липня. Свята Іулітта вважається покровителькою всіх вдів та сиріт.

Значення імені Джульєтта: від Шекспіра до Чапліна у спідниці

У російській мові існує кілька приказок, присвячених священномученикам Іулітте та Кирику:

Популярність без кордонів

А що символізує ім'я Джульєтта? Значення імені є символом безкорисливого кохання завдяки великій п'єсі Вільяма Шекспіра “Ромео та Джульєтта”.

Можливо, така популярність послужила не дуже гарною службою для наречення, тому що, незважаючи на красу, воно не користується великою популярністю в сучасному світі.

Хоча варто визнати, що багато жінок, кому дісталося ім'я Джульєтта, вирізняються незвичайною долею.

Значення імені Джульєтта: від Шекспіра до Чапліна у спідниці

Актриса та дружина генія

Джульєтта Мазіна (наголос на другому складі) була італійською актрисою і за сумісництвом дружиною легендарного режисера Федеріко Фелліні.

Вони прожили разом рівно п'ятдесят років, і лише смерть розлучила їх, причому з різницею в п'ять місяців: спочатку пішов Федеріко, а за ним – Джульєтта. Вона заповідала поховати її разом із фотографією коханого чоловіка.

Джульєтта Мазіна, можливо, не була кінозіркою першої величини в тому сенсі, в якому зазвичай розуміється зірка, але зіграла знакові та відомі ролі у кіно. Її навіть називали Чапліним у спідниці за характерну, гостру та психологічну гру. Останній фільм, у якому знялася актриса, – “Джинджер та Фред”.

А сам Федеріко Фелліні називав її своєю єдиною дороговказом.

Значення імені Джульєтта: від Шекспіра до Чапліна у спідниці

Нумерологія імені

Щоб обчислити зірковий чи астральний код імені, слід звернутися до нумерологічної таблиці.

У цій таблиці кожній літері алфавіту відповідає певна цифра.

Цифри треба скласти, а отримане число перевести в десятковий розряд. Це буде вібраційний код імені.

Значення імені Джульєтта ми з'ясували, а кодове число складатиметься так:

5 + 8 + 3 + 4 + 3 + 6 + 2 + 2 + 1 = 34 = 3 + 4 = 7

Значення імені Джульєтта: від Шекспіра до Чапліна у спідниці

Астрологічне число імені дорівнює семи. Присутність цифри сім як кодове значення впливає на характер і долю власниці.

Джульєтта – характеристика імені

Слово з вібраційним числом 7. Це означає, що:

 • нумерологічне значення імені Джульєтта наділяє людину суперечливістю, водночас романтикою та мудрістю;
 • вона має розважливий розум, дар передбачення, але часто йде на ризик, схильна до імпульсу нерозсудливості, відважна;
 • терпіння та завзятість у досягненні мети – відмінні риси характеру Джульєтти;
 • схильна до роздумів і філософського ставлення до життя, прекрасна слухачка і розуміє співрозмовницю.

Значення імені Джульєтта: від Шекспіра до Чапліна у спідниці

Сумісність з іншими іменами – для одруження

Ім'я Джульєтта наділяє свою господиню добротою та незлопамятністю від народження.

 • Дівчата з цим ім'ям розбірливі у дружбі та у відносинах із протилежною статтю, тому часто пізно виходять заміж, хоча завжди користуються неослабним інтересом оточуючих.
 • Джульєтти, народжені влітку, товариські та гостинні, чуттєві та емоційні.
 • Зимові Джульєтти люблять наполягти на своєму, погано налагоджують стосунки зі свекрухою.
 • Дівчатка, що з'явилися на світ восени чи навесні і названі ім'ям Джульєтта, відрізняються врівноваженим характером, деяким прагматизмом. Вони оптимістки і не виносять скигліїв.

Джульєтта легко уживеться з партнером на ім'я Андрій, Ілля, Василь, Борис, Олександр, Станіслав, Данило, Михайло, Євген.

Більш складні стосунки можуть скластися з носіями імен Фелікс чи Зіновій.

Шлюб із Глібом, Аркадієм, Вадимом не рекомендується, тому що принесе чимало труднощів обом.

Значення імені Джульєтта: від Шекспіра до Чапліна у спідниці

Джульєтта: значення букв

Кожна літера, що входить до складу імені, відповідає за певні чарти характеру та натури свого власника. Що означає ім'я Джульєтта з погляду астрологічних значень літер?

 • Д – наділяє свого володаря впертістю та замкнутістю. Перш ніж щось зробити, все треба добре обміркувати – такий девіз цих людей. Можливо, ця риса не завжди подобається оточуючим, зате рятує господаря у важкій ситуації. Негативна риса присутності літери Д – невміння прислухатися до порад оточуючих, що створює чимало критичних ситуацій для власників імен із цією літерою.
 • Ж – присутність літери наділяє скромністю та водночас цілеспрямованістю. Ці люди відрізняються багатим внутрішнім світом, вмінням створити про себе враження. Як правило, вони прив'язані до звичної обстановки, вірні дружині або друзям, дуже гарні матері.
 • У – формує замкнутий чи інтравертний характер. Приховані натури, які віддають перевагу домашнім затворництвам від шумних балів і дискотеків. Але навчаються на відмінно, завжди здатні задіяти приховані ресурси задля досягнення поставленої мети.
 • Л – виявляє артистичну особистість. Наділяє винахідливістю та незвичайною чарівністю. Правда, найчастіше власники літери Л користуються чарівністю у своїх цілях, зневажливо ставлячись до почуттів оточуючих, йдуть головами.
 • Ь – м'який знак на ім'я говорить сам за себе. Ім'я з м'яким знаком наділяє власника добродушною і відходливою вдачею, він прагне уникати конфліктних ситуацій. Ще одна позитивна сторона – вміння помічати деталі, які не видно іншим.
 • Е – ця буква наділяє господарів імені проникливістю, гострим розумом та неприборканим прагненням до гарного життя. Найчастіше ці люди не вміють заводити друзів, але з дуже добрими результатами реалізують свої здібності у творчих професіях. Це завжди яскраві натури та цікаві співрозмовники.
 • Т – присутність літери у імені має на увазі наявність глибоко відчуває натури, вразливою, з добре розвиненою інтуїцією. Ще одна позитивна якість – здатність виявляти великодушність у конфліктних та важких життєвих ситуаціях. У імені Джульєтта значення літери збільшується вдвічі.
 • А – наявність літери в імені обіцяє своєму господареві успіх і прагнення до рівноваги, вміння все починати спочатку, з нуля, хоч би як важко.

Характеризуючи особливості Джульєтти, не можна не сказати про професії, які підходять для власниць цього красивого та романтичного імені.

Це екскурсоводи, програмісти, вчителі, актриси, лікарі, манекенниці, журналісти, мистецтвознавці.

Ось такий широкий спектр професій підвладний незвичайному та таємничому імені Джульєтта.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua