Який характер у Олександри? Значення імені для дівчинки

Розглядаючи значення та характер імені Олександра, слід звернути увагу на те, що воно прийшло на територію Стародавньої Русі з Стародавньої Греції за часів прийняття християнства. Це ім'я є похідним від імені Олександра, який теж є грецьким. Якщо перекласти буквально, то чоловіче ім'я перекладається як “захисник”. Тому і жіноча версія імені перекладається як “захисниця”. Широку популярність чоловіче ім'я Олександр завоювало після канонізації Великого Олександра Невського. У ті ж часи розпочала своє поширення і жіноча форма цього імені. Нині жіноче ім'я Олександра залишається незмінним у православній вірі.

Значення імені, характер Олександри

Чоловічий початок цього імені свідчить, що у характері жінок переважає сила, загострене почуття справедливості. Розглядаючи характер і значення імені Олександра, також слід звернути увагу на те, що ці жінки є справжніми захисниками. Вони завжди опікуватимуться тими людьми, які цього потребують.

Який характер у Олександри? Значення імені для дівчинки

Крім цього, значення та характер імені Олександра говорять про те, що таким особам властива завзятість та працьовитість, завдяки чому жінки стають успішними абсолютно у будь-якій сфері діяльності. Вони можуть пристосовуватися до будь-якої скрутної ситуації, а також виходити з неї з найменшими втратами. Характер і значення імені Олександра для дівчинки говорить про те, що вони виростають уродженими лідерами і чудово справляються з керівними посадами. Наполегливість та дипломатичність є головними рисами характеру таких жінок.

Що ще може сказати значення імені Олександра для дівчинки, іменини якої будуть описані нижче? Наявність чоловічої форми імені дає характеру жінок деяку двоїстість, і навіть суперечливість: разом із цілеспрямованістю і сильною волею Олександр має такі жіночі риси характеру як божевільність і довірливість. Вони часто можуть робити вчинки і лише потім замислюватись про їх наслідки. Розглядаючи характер і значення імені Олександра для дівчинки, слід звернути увагу на те, що вони можуть чітко йти до поставлених цілей і лише потім думати про те, чи дійсно це необхідно.

Основна риса таких жінок полягає в кришталевій чесності, завдяки чому вони часто страждають у житті. Будучи вельми чесними з людьми, Олександри цього вимагають і від інших, ніколи не прощають зради та обману.

Характер і значення жіночого імені Олександра також свідчать, що ці особистості вміють дружити. З такими людьми досить приємно та легко спілкуватися, але їх не можна назвати дуже відкритими. Справа в тому, що Олександри дуже важко переносять життєві втрати, чи то матеріальні блага, чи то друзі.

Розмірковуючи про значення імені Олександра, Саша, також слід зауважити, що зовні вони є діловими жінками, а життєвим кредо їх є моральна та фінансова незалежність. Ці люди здатні легко підкоряти своїй волі оточуючих, зберігаючи при цьому прекрасні стосунки з ними. Цих жінок по життю оточують лише ті люди, які можуть встигнути за ними. Невдахи та скиглики не знаходять місця поряд з Олександрами.

Описувані жінки досить добре ладнають із тваринами, зокрема, з великими породами собак. Ці вихованці просто люблять і підкоряються беззаперечно Олександрам. Проте самі жінки не люблять керувати свійськими тваринами, тому до цієї справи вони залучають своїх домочадців.

Іменини для дівчинки Олександри

Значення імені Олександра дуже неоднозначне. Воно може залежати від певного часу народження дівчинки. Але про це буде сказано нижче. А поки що варто ознайомитися з датами іменин дівчаток, які є носіями імені Олександра. Іменини вони святкують 22 березня, 6 травня, 2 квітня, 23 грудня та 19 листопада.

Який характер у Олександри? Значення імені для дівчинки

Дитинство Олександри

Значення імені Олександра для дівчаток, народжених узимку, говорить про те, що з них виростають уперті, складні та наполегливі особистості. Ці риси характеру помітні вже у дитячому віці. Якщо Олександра є єдиною дитиною в сім'ї, то вона буде примхливою та впертою, не дуже охоче гратиметься з дітьми, а також ділитися з ними власними іграшками. Неврівноваженість і примхливість поєднуються у цій маленькій дівчинці з цілеспрямованістю та лідерськими талантами. Якщо Олександра щось задумала, її неможливо буде зупинити.

Значення імені Олександра для дівчаток, народжених влітку, вказує на те, що ці малеча теж досить часто сваряться з оточуючими людьми, наполягаючи при цьому на своїй правоті. Обман для таких дівчаток є неприйнятним буквально від народження. Через свою принциповість та завзятість у підлітковому періоді таким дівчаткам досить важко спілкуватися зі своїми однолітками, а також з батьками. Досить часто з цієї причини виникають різноманітні конфлікти. У юнацькому віці дівчатка багато читають та займаються самовдосконаленням.

Якщо батьки зможуть направити в правильне русло таку цілеспрямованість та активність своєї доньки, то в майбутньому вона зможе досягти неймовірних успіхів у спорті. Рекомендується віддати свою дитину на легку атлетику, художню гімнастику, фігурне катання. Цілеспрямованість та завзятість допоможуть йому досягти вершин у цій сфері.

Щодо навчання, то воно дається Олександрі дуже легко. Цілісний характер дівчинки не дозволяє їй скочуватися на низький рівень. Однак ці особи всіляко намагаються уникати домашніх справ та турбот. Тому з Олександри досить важко виростити мамину помічницю. З віком дівчатка стають дипломатичнішими, але при цьому не відкритими. Вони легко знаходять спільну мову з людьми, а ще з дитинства віддають перевагу чоловічому чоловічому суспільству. Після школи Олександри найчастіше вступають до інституту. Після чого вони впевнено та твердо йдуть до поставлених цілей.

Який характер у Олександри? Значення імені для дівчинки

Сексуальність Олександри

Говорячи про те, що являє собою ім'я Олександра, а також його характеристика, в обов'язковому порядку слід згадати про сексуальність цих натур. У Олександра вона підвищена, але при цьому вони вміють чітко розділяти секс і любов. Вони можуть легко піти назустріч статевому контакту, навіть якщо вдома чекає чоловік, який любить. Ці жінки не бачать нічого аморального у зраді, для них зрада – це просто фізіологія. Часто секс вони порівнюють зі спортом.

Олександра є дуже закоханою особистістю, а чоловіки її просто обожнюють. Чоловікам дуже важко знайти найкращу супутницю, яка вміє говорити компліменти. Однак до РАГСу довести Олександру дуже складно, оскільки вона легко змінює предмет свого обожнювання відразу після того, як домагається бажаного.

Говорячи про значення та характер імені Олександра, слід зауважити, що ці жінки є чудовими коханками, чуттєвими та уважними. Вони намагаються зробити все, щоб чоловік отримував максимум задоволення, але при цьому не забувають про себе. Партнерам цих жінок необхідно пам'ятати про те, що в ієрархії цінностей Олександри чоловіки займають далеко не лідируючу позицію.

Сумісність у шлюбі

Варто зазначити, розглядаючи значення та характер Олександри, сумісність також тут відіграє велику роль. Ці жінки не схильні до раннього шлюбу, проте перший союз, швидше за все, для них виявиться невдалим. Цим особистостям тільки належить навчитися дипломатичності і лояльності, без яких просто неможливо побудувати вдалий шлюб.

Олександри досить легко знайомляться з протилежною статтю завдяки своїй рухливості та веселій вдачі. Але цих жінок не можна назвати легковажними, тому що вони миттєво відчувають фальш, який для них є неприйнятним. Як супутник життя найкраще підбирати врівноважену, серйозну людину, яка дорівнюватиме Саші по інтелекту, а також матиме схожі погляди з нею на життя. Якщо Олександра змінить її партнер, то це зруйнує шлюб. Олександри ніколи не прощають калюжі з боку свого обранця.

Який характер у Олександри? Значення імені для дівчинки

Вдалий шлюб може скластися з чоловіками на ім'я Петро, Юрій, Андрій, Семен, Станіслав, Сергій, Віктор чи Михайло. Уникати слід стосунків із чоловіками на ім'я Філіп, Дмитро, Євген, Валерій, Микола чи Георгій.

Характеристика з гороскопу

Значення імені Олександра за знаком Зодіаку також може відрізнятися між собою. Для цього варто детальніше ознайомитися з характеристиками даного імені щодо кожного знака Зодіаку.

Овен

Олександри, народжені під цим знаком, непередбачувані та захоплені натури, що є по життю оптимістками. Ці жінки схильні до імпульсивності, через що вони роблять досить часто помилки у своєму житті. Часто закохуються, але ці почуття зазнають недовго.

Дівчина-Телець

Дуже ґрунтовні та розважливі жінки, справжні ділові особи, відповідальні, уважно ставляться абсолютно до будь-яких справ. До протилежної статі Олександри ставляться так само, як і до роботи, бізнесу: партнеру необхідно доводити, що він гідний жінки.

Олександри-Близнюки

Ці Саші легко ставляться до життя, а проблеми вирішують досить невимушено і легко. Близнюки є душею будь-якої компанії, розпещені чоловічою увагою, люблять необтяжливі нетривалі зв'язки.

Раки на ім'я Саша

Дуже добрі, ніжні та привабливі натури. Ці Олександри вміють дружити, завжди підтримають та допоможуть близьким. Заміж виходять досить рано і будуть дуже терплячими у шлюбі, зберігаючи при цьому відданість і вірність, навіть якщо чоловік не вартий їх.

Який характер у Олександри? Значення імені для дівчинки

Лев

Сильні та впевнені у собі жінки, справжні левиці у житті. Вони завжди знають, чого хочуть отримати від життя і твердо йдуть до поставленої мети. Поруч із ними зможе втриматися лише той чоловік, яким Олександри зможуть верховодити. Телячі ніжності не притаманні таким жінкам.

Діви – незалежні пані

Чопорні та зарозумілі натури, але при цьому дуже ділові. У таких жінок дуже мало друзів у житті, а також багато справ, які не залишають часу для влаштування особистого життя. Головна мета цих Саш полягає зовсім не в заміжжі, а у фінансовій незалежності.

Терези

Витончені та витончені особи, дуже приємні у спілкуванні та жіночні. Вони не виносять конфліктів, а також агресії, завжди поступаються і відходять убік. Їх не можна назвати борцями по життю, тому поруч із Терезами має бути постійно ведучий чоловік, для якого Олександра стане гарною дружиною.

Скорпіони – неординарні особистості

Непостійні та екстравагантні жінки, які не мають твердої мети в житті, тому що їм завжди хочеться спробувати чогось нового. Бажання такої новизни не дозволяють Скорпіонам надовго залишатися у відносинах з одним партнером, тому в житті цих жінок може бути кілька шлюбів.

Стрілець – жінка-активістка

Досить активні особи, які прагнуть вирішити всі проблеми та взяти все під власне крило. Інакше вони можуть спокійно жити, оскільки бездіяльність погано впливає таких жінок. Олександри люблять подорожувати, а також заводити нетривалі романи.

Який характер у Олександри? Значення імені для дівчинки

Козеріг – натура обережна

Досить шановні натури, завжди обережні та стримані, добре володіють собою абсолютно в будь-якій ситуації. Ці жінки завжди планують і обмірковують все заздалегідь, а спонтанність перестав бути рисою характеру. Козероги ніколи не дають волю власним почуттям, тому таким жінкам дуже важко вийти заміж.

Водолій

Замкнуті та задумливі жінки, намагаються від темпераментних осіб триматися якнайдалі. Мають загострене почуття гідності, постійно мають про все власну думку. Ці жінки будуть щасливими тільки з тими чоловіками, які не будуть ніколи робити замах на незалежність своєї обраниці.

Риби – щасливі у всьому

Чарівні жінки, з яких виходять чудові подруги. Головна риса полягає у проникливості, тому вони дуже щасливі в особистому житті та справах.

Ім'я та по батькові

Перед тим як називати свою дівчинку Олександрою, слід вивчити сумісність та значення імені та по батькові. Олександра Андріївна, Аркадіївна, Віталіївна, Валентинівна, Матвіївна, Кирилівна, Романівна, Микитівна, Тимофіївна, Тарасівна, Яківна не прагнути гострих відчуттів, воліє такі дівчата у відносинах із чоловіками лише стабільність. До душі таким особам розмірений спосіб життя, без усіляких незручностей та різких змін.

Олександра Альбертівна, Аланівна, Дмитрівна, Миколаївна, Степанівна, Станіславівна є впертою людиною і не терплять несправедливості. У чоловіках такі жінки цінують впевненість у собі та безстрашність. Вони ніколи не прощають зради та зради.

Який характер у Олександри? Значення імені для дівчинки

Олександра Владиславівна, Богданівна, Геннадіївна, В'ячеславівна, Данилівна, Георгіївна, Святославівна, Ярославівна є за вдачею енергійною, неспокійною, рішучою особистістю. Такі жінки відчувають гостру необхідність у широкому колі спілкування.

Прочитавши цю статтю, можливо, багато читачок, які є володарками імені Олександра, впізнають себе. Але у висновку варто зазначити, що, звичайно, жодне ім'я повністю не здатне відобразити всю долю людини. Хоча, для багатьох значення імені Олександра для дівчинки у православ'ї відіграє велику роль, наприклад, під час хрещення. Зокрема, це стосується релігійних сімей, які особливу увагу приділяють підбору імені для своєї дитини.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua