Ім'я Беата: значення, походження, доля

Ім'я Беата не надто поширене на вітчизняному просторі. Найчастіше воно зустрічається у Польщі. Усіх носительок імені поєднує енергійність, активність. Ці дівчата люблять зміни, тоді як буденність і рутина їх пригнічують. Вони легко змінюють партнерів, місце проживання та роботи. Створюють враження поверхневих та вітряних осіб, проте насправді здатні на глибокі почуття. Такі дівчата потребують постійної мотивації. Якщо їм не ставити потрібний вектор руху, то вони перетворяться на інертних і розпещених панянок.

Походження та значення

Лінгвісти, що вивчали походження та тлумачення імені Беата, дійшли висновку, що воно є похідним від давньоримського імені Беатріса. У перекладі з латинського іменоформ означає “благословляюча”, “блаженна”, “щаслива”. Найчастіше зустрічається у Європі, поширене у католиків.

Зменшувально-пестливі форми: Бета, Беатріска, Беаточка, Беатик, Беатушка.

Серед відомих носіїв імені:

  • польський політичний діяч Ханна Беата Гронкевич-Вальц;
  • російська телеведуча Беата Авдєєва;
  • німецька журналістка Беата Кларсфельд;
  • польська акторка Беата Тишкевич.

Ім'я Беата: значення, походження, доля

Талісмани та астрологічні характеристики

До талісманів та астрологічним характеристикам відносяться:

  • планета-покровитель – Венера;
  • стихія – Повітря;
  • тотемна рослина – бузок;
  • камінь-талісман – перли;
  • колір – бузковий.

Астрологи радять називати цією іменоформою дітей, які народилися в період з двадцять четвертого вересня по двадцять третє жовтня, тобто під знаком зодіаку Терези. Це сузір'я найбільше відповідає внутрішньому світу дівчинки.

Значення імені Беата для дівчинки

У дитинстві малятко завдає батькам чимало клопоту. Вона норовлива, примхлива, уперта, насилу піддається вихованню. У той час як інші дівчатка грають у дочки-матері, Беата воліє гратися з хлопчиками. Нерідко стає головною заводилою в компанії. Своєю поведінкою нагадує хлопчика-хулігана.

Ім'я Беата: значення, походження, доля

Навчання носійка імені не любить, зате позакласна діяльність їй до душі. Дівчинка захоплюється співом, малюванням, танцями. Вона має неймовірний артистизм, тому батькам потрібно звернути увагу на її таланти та водити у відповідні секції.

Характер та доля

Ім'я Беата має потужну енергетику, тому не дивно, що жінка відрізняється активністю, діяльністю. Вона не може сидіти на місці: без нових емоцій та вражень носійка імені втрачає інтерес до життя. Вона чутлива і вразлива, але неймовірно важлива. На будь-який тиск ззовні жінка реагує дуже бурхливо, схильна до імпульсних вчинків, про що згодом шкодує.

Беата не може жити на самоті. Вона почувається комфортно, лише коли перебуває у суспільстві. Жінка прагне слави та зізнання. Заради того, щоб привернути до себе увагу, здатна на екстравагантні вчинки. Через запальний темперамент і загострене самолюбство у неї мало справжніх друзів.

Кар'єра та робота

Носійка імені – особистість творча. Не дарма серед відомих людей з ім'ям Беата можна побачити актрис, телеведучих, журналісток. Саме в таких професіях жінка може повністю розкрити весь свій внутрішній потенціал, таланти.

Ім'я Беата: значення, походження, доля

Офісна робота швидко її втомить: дівчині потрібна зайнятість із вільним графіком, оскільки вона недостатньо дисциплінована і дуже норовлива.

Беату не можна назвати кар'єристкою, проте вона може досягти успіху в обраній професії, якщо вона дійсно припаде їй до душі. Доля благоволить жінці. У носительки імені є унікальна особливість з'являтися у потрібний час у потрібному місці.

Кохання та шлюб

Жінка на ім'я Беата досконало володіє мистецтвом спокуси, тому довкола неї завжди багато шанувальників. Вона любить кокетувати і фліртувати, ловити у собі захоплені погляди чоловіків. Носительку імені не бентежать короткострокові зв'язки. Також вона без зазріння совісті живе за рахунок закоханих у неї кавалерів (їх може бути одразу кілька).

Ім'я Беата: значення, походження, доля

Ситуація кардинально змінюється, коли жінка закохується по-справжньому. Тоді Беата забуває про себе, свої інтереси і повністю розчиняється в обранці. У шлюбі не зраджує, стає люблячою дружиною, дбайливою матір'ю, гарною господаркою.

Сумісність

Беата буде щаслива у шлюбі з Артемом, Максимом, Дмитром, Микитою, Іллею, Олексієм, Романом, Матвієм, Миколою, Владиславом, Денисом, Георгієм, Глібом. Невдалий союз із В'ячеславом та Василем. Середня сумісність із Іваном, Кирилом, Тимофієм, Ярославом, Арсенієм, Павлом, Володимиром, Костянтином, Федором, Єгором, Андрієм, Михайлом, Левом, Антоном, Олегом, Юрієм.

Нумерологія

Ім'я Беата: значення, походження, доля

У нумерології імені Беата відповідає число “три”. Дівчина-«трійка» має багату фантазію, високий інтелектуальний потенціал, живий характер. Вона товариська та життєрадісна, є душею будь-якої компанії. Завдяки оптимізму вміє бачити позитивні сторони навіть у найгірших речах. Дівчина з таким числом долі спонукає до себе оточуючих, справляє гарне враження.

З недоліків характеру можна виділити невміння правильно розставляти пріоритети, інертність, делікатність, пасивність. Дівчина-«трійка» схильна до різких перепадів настрою, що негативно позначається на побудові гармонійних відносин з оточуючими. Також вона часто потурає своїм капризам, дозволяє емоціям взяти гору над здоровим глуздом. Їй треба навчитися бути більш обачною та дисциплінованою.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua