Ім'я Артем: значення імені, характер та доля

Ім'я Артем є досить популярним та поширеним на території України та України. Багато батьків вибирають його для своїх синів тільки тому, що воно гарно звучить, але зовсім не цікавиться значенням імені Артем та долею людей, яких так звати. Ці питання ми й розбиратимемо в нашій статті. З неї багато молодих батьків, які готуються до народження хлопчика, дізнаються багато цікавого про це ім'я. Можливо, це вплине на їхній вибір.

Історія та походження

Перш ніж розглянути, що означає ім'я Артем, розповімо історію його походження. Це ім'я вважається російським, хоча виникло воно від давньогрецького іменослова. Якщо робити точний переклад із грецької, то Артем – це «безпечний» чи «неушкоджений». Існує й інша версія перекладу, за якою Артем – це людина, яка має бездоганне здоров'я.

Якщо звернутися до давньогрецької міфології, то можна знайти свідчення того, що це ім'я походить від іменоформи, яку носила богиня Артеміда. Тобто у греків вважається, що Артем перебуває під її заступництвом і живе їй на благо.

Ім'я Артем: значення імені, характер та доля

Особливу увагу слід звернути на те, що походження та значення імені Артем має досить великий вплив на становлення характеру хлопчика, на його риси, звички та багато іншого. Але про це ми поговоримо трохи згодом.

Значення імені

Розшифровкою значення імені Артем займалося безліч дослідників. Незважаючи на це, в ньому залишилося ще багато нерозгаданих таємниць. Артема ми бачимо спокійною та розважливою особистістю, він рідко піддається емоціям і на всі ситуації дивиться тверезо. Навіть найекстремальніші випадки не можуть вибити його з колії. Артем на всі речі, що відбуваються довкола, дивиться об'єктивно, не спираючись на особисті упередження.

Він виявляє активність лише у тих справах, які йому справді цікаві, і постає цілком умиротвореним хлопцем. Що ж до характеру, він може залежати як від імені, даного батьками дитині при народженні, а й від знака Зодіаку, пори року та багатьох інших чинників.

Дитинство хлопчика

Значення імені Артем для дитини має свої особливості, які дещо відрізняються від дорослих. Маленький Тема – допитливий і неслухняний хлопчик, який відрізняється балакучістю та неспокійним характером. Багато інших характеристик виявляються відразу, лише з дорослішання дитини.

Ім'я Артем: значення імені, характер та доля

У ранньому дитинстві Артем спокійніший, вередує рідко, але вже дуже рухливий. Однак батьки відразу помітять, що син зовсім не бажає підкорятися волі інших і робить так, як йому хочеться. Він може вередувати в магазинах, коли бачить іграшку і хоче її отримати, часто не слухає вказівок батьків, не виявляє бажання вчитися, пізнавати щось нове. Його важко навчити навіть найпростішим речам, які багато дітей освоюють за кілька днів.

Але Артем росте дуже життєрадісною і веселою дитиною, яка уявлення не має, що таке песимізм. У міру дорослішання опис імені Артем та його значення для дитини сильно змінюється. Про це поговоримо далі у статті.

Підлітковий період

Давайте з'ясуємо, які проблеми можуть виникнути у Артема в цьому віковому періоді. Тут не можна сказати, що тільки значення імені впливає на характер хлопчика, оскільки не менший вплив має знак Зодіаку, рік та сезон народження, а також багато інших астрологічних символів. Але ми зупинимося на тому, якими рисами характеру наділяє дитину саме ім'я.

Артем прагне зайняти лідерську позицію у компанії. До підліткового віку він зовсім забуває про скромність, набуває рішучості, промовистості, впевненості в собі та своїх силах. Однак він не втрачає дружелюбності та добродушності. Тему практично неможливо образити чи засмутити, оскільки до всіх життєвих негараздів він ставиться із залізним спокоєм.

Ім'я Артем: значення імені, характер та доля

З дитинства зберігається одне з визначальних рис характеру – Тема нікому підпорядковується і визнає чужого лідерства. Якщо лідер, то лише він. Але мінусом це назвати не можна, оскільки в дорослому житті саме завдяки цій якості йому вдасться досягти певних результатів.

Дорослість

Коли Артем стає дуже дорослим, успіх переходить повністю з його бік. Йому щастить практично у всіх починаннях. Тема вже не маленький хлопчик, а дорослий і самостійний чоловік. Він готовий підкорювати нові вершини та досягати успіху в житті. Артему дуже важливо зайняти високе становище. Саме цим він займатиметься, подорослішавши.

Швидше за все, Артем займеться бізнесом, оскільки має гарні організаторські якості та впевненість у собі. Він природжений лідер, що добре проглядається у його характері та вчинках. Якщо у нього не виникне бажання братися за бізнес, то добрим керівником на підприємстві йому точно бути.

Взаємини з протилежною статтю

Чоловіче ім'я Артем та його значення в амурних справах перетворюють свого володаря на справжнього ловеласа. Він виявляє непостійність і часто робить вчинки, а вже потім думає над тим, чи варто це робити. Він веде досить активний спосіб життя в цьому напрямку, часто змінює партнерок, а на тривалі стосунки практично не погоджується.

Ім'я Артем: значення імені, характер та доля

Слід зазначити, що більшість розлучень відбувається саме з його вини чи ініціативи. Головна причина – невірність Артема. Не можна сказати, що таким Тема залишається протягом усього життя, але в молодості він не бачить нічого поганого у зрадах зі свого боку.

Стан здоров'я

У дитинстві Темочка є досить болючим хлопчиком, чим часто хвилює своїх батьків. Але пізніше його здоров'я стає міцнішим. Йому рекомендується зайнятися спортом, щоб зміцнити фізичний стан. Після п'ятдесяти можуть виникнути деякі проблеми з опорно-руховим апаратом, а також варто звернути увагу на щитовидку та зір, що починає підводити.

Якщо Тема буде дотримуватися здорового способу життя, його здоров'я можна назвати відмінним. Він доживе до глибокої старості, вкрай рідко звертатиметься до лікарні через відсутність хвороб.

Характер імені

Характер, значення імені Артем включають чимало позитивних якостей, якими чоловік може пишатися. Однак про його мінуси також не варто забувати, адже у Теми їх достатньо. Якщо говорити в цілому, то Артем – це досить надійний і добрий чоловік, який має багатий внутрішній світ.

Але варто відзначити його постійне занепокоєння. Це стосується всіх життєвих сфер: любові, роботи, навчання, побудови життєвих принципів. Цьому чоловікові важко догодити і практично неможливо передбачити його наступні дії, тому другій половинці буває важко з ним знаходити спільну мову. Навіть батьки часом дивуватимуться тому, що той чи інший вчинок зробив їхній син.

Ім'я Артем: значення імені, характер та доля

Якщо розглянути питання з іншого боку, саме це ім'я дарує людині лідерські здібності і підносить його над іншими. Якби не ці лідерські якості та організаторські здібності, Артем не зміг би домогтися того, що зазвичай має чоловік із такою іменною формою.

Далі розглянемо, як пора року може вплинути на характер імені Артем та долю цього чоловіка.

Літо

Літній Артем – це комунікабельний чоловік. Ця риса проявляється у нього з ранніх років. Також до комунікабельності приєднується дипломатичність, що робить Тему чудовим переговорником та співрозмовником. Його можна назвати природженим оратором, але цим даром чоловік користуватиметься лише у разі потреби. Артем, народжений влітку, добре вчиться, постійно розвивається, дізнається про щось нове. З нього може вийти добрий лідер, проте Темі це не потрібно. Перебувати під керівництвом інших людей він теж не буде.

Зима

Взимку народжуються спокійні і педантичні Артеми, які мають високий рівень самодостатності. Цей чоловік практично ніколи не звертається за допомогою до сторонніх людей, а вважає за краще все робити самостійно. Зимовий Артем дуже любить свою матір. Можна сказати, що він обожнює її. Добре складаються стосунки з жінками. Він вміє доглядати свою другу половинку, завжди галантний і ввічливий, не залишається без жіночої уваги.

Ім'я Артем: значення імені, характер та доля

Весна

Весняний Артем відрізняється високим рівнем егоїзму. Однак у його характері є старанність і сумлінність, а також відповідальність. На весняний Тему можна сміливо покластися і бути впевненим, що він не підведе. Він намагається зберігати спокій, але буває досить дратівливим. Однак на витівки інших людей намагається реагувати адекватно. Із цього чоловіка може вийти добрий дипломат. Завдяки своєму творчому мисленню, він зможе знайти вихід навіть із найважчої та заплутаної ситуації.

Артем: значення для народженого восени

Якщо ви знайомі з Артемом, який був народжений восени, то помітили, що це дуже творча та талановита людина, яка досить часто віддаляється у світ своїх фантазій. Незважаючи на свою мрійливість, осінній Артем точно знає, чого хоче від життя, і за будь-яких обставин бажаного досягне. Це характеризує його як цілеспрямованого та наполегливого чоловіка.

Доля Артема у коханні, шлюбі

Як уже говорилося на початку статті, Артем не є прихильником серйозних стосунків. Тому в молодому віці він має багато шанувальниць і часто міняє дівчат. Така мінливість спостерігається ще зі шкільної лави. У школі може здатися, що Тема трохи невпевнений у собі хлопчик. Зростаючи, він набуває сміливості, стає більш впевненим у собі. Дорослий Артем – це самодостатній та самозакоханий чоловік, який не визнає жодних суперників навколо себе.

Значення і доля імені Артем віщують йому безліч жінок, яких він мінятиме постійно. Це обіцяє безладні статеві зв'язки, бурхливі, але нетривалі романи, безліч пасій та шанувальниць. Жінці, яка знаходиться поряд з ним, боротися з цим марно, оскільки свою поведінку Артем змінить лише тоді, коли стане справді дорослим чоловіком. Тоді до всіх його рис характеру додадуться відповідальність за ближнього, обов'язковість та старанність. Всі ці якості у Артема є від народження, але виявлятися вони починають досить пізно.

Натомість на дорослого Артема просто неможливо намилуватися. Він сильно змінюється, у нього з'являється почуття обов'язку. Коли Артем, нарешті, матиме дружину, а потім і дітей, він стане справжнім зразковим сім'янином. Багато жінок заздритимуть його дружині, яка пов'язала своє життя з вірним і дбайливим чоловіком, а також люблячим батьком для своїх дітей.

Ім'я Артем: значення імені, характер та доля

Астрологічні символи

Кожне ім'я має свої талісмани та знаки, які можуть принести удачу, сприяти вирішенню будь-яких проблем. Вони завжди повинні знаходитися поруч із власником, щоб допомагати та оберігати його.

Для імені Артем характерні:

  • Каменем-талісманом є яшма.
  • Планети – Венера та Сонце.
  • Стихія – вогонь. Саме під його впливом перебуває Артем.
  • Серед тварин удачу Темі може принести цвіркун.
  • У царстві рослин чоловік також має цілих два помічники – горобину та хризантему.
  • Найбільш відповідними знаками Зодіаку вважаються Терези та Лев.
  • П'ятниця – це його щасливий день, на який можна сміливо призначати ділові переговори та серйозні зустрічі.
  • Артемом найкраще назвати хлопчика, народженого восени.
  • Іменини Артем святкує кілька разів на рік: 17 січня, 26 лютого, 6 квітня, 12 травня, 6 липня, 2, 12 та 13 листопада.

Як бачимо, позначення імені Артем робить цього чоловіка надійною та відповідальною людиною, яка не визнає загальноприйнятих правил і живе так, як вважає за потрібне. У молодому віці спостерігається деяка вітряність у любовних відносинах, але згодом це минає, тому Тема має міцну і дружну сім'ю. Цей чоловік досить багато працює, може досягти успіху практично в будь-якій діяльності, але краще йому зайнятися бізнесом або податись у політику. Саме там йому забезпечена блискуча кар'єра, що зумовлено його комунікабельністю та дипломатичністю.

Деякі Артеми є творчими людьми, але життя своє з творчістю не пов'язують, а лише залишають свої вміння як хобі, яке допомагає розслабитися. Ми розглянули ім'я Артем. Характер і доля чоловіка, якого так назвали, залежать від багатьох причин, серед яких виховання та особистий приклад батьків відіграють не останню роль. Однак ім'я, дане дитині при народженні, теж вносить свої корективи в те, яким буде її життєвий шлях. Це слід враховувати всім батькам.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua