Значення імені Артем: характеристика, походження та доля для хлопчика

Ім'я Артем прийшло до нас ще з далекої Стародавньої Греції. У перекладі з давньогрецької мови це ім'я означає “має відмінне здоров'я” або “неушкоджений”. Це ім'я пов'язане з існуванням у Стародавній Греції богині дітородіння та родючості Артеміди. В Україні воно стало популярним лише у XVII столітті, але при цьому найбільш уживаною формою було ім'я Артемій.

Багато батьків вірять у те, що ім'я впливає подальшу долю, і навіть на характер людини. Тому варто детальніше ознайомитися з характеристикою імені Артем. Також слід звернути увагу на те, що характеристика може трохи відрізнятися в залежності від знаку зодіаку, під яким дитина була народжена.

Характеристика імені Артем

Артема можна назвати взірцем спокою, об'єктивності та розважливості. При цьому такі особистості досить комунікабельні, активні, завжди прагнуть самовдосконалення та саморозвитку. Характеристика імені Артем також говорить про те, що з чоловіків, яких так звати, виходять чудові маніпулятори. Вони можуть керувати людьми таким чином, що ті не здогадуватимуться про це. Артема можна назвати вродженим лідером, проте його лідерські якості не виставляються напоказ. Ці натури завжди воліють робити все вміло та делікатно.

Значення імені Артем: характеристика, походження та доля для хлопчика

Про що може сказати характеристика імені Артем? Як правило, ці чоловіки відкриті для нової інформації, але вони нічого не роблять поспіхом, їм потрібен час на обмірковування. Такі особи завжди йдуть своєю дорогою, не озираються на інших, намагаються добиватися всього своєю працею. Артеми наполегливі у досягненні своїх цілей вони вміють відстоювати власну думку. Такі важливі життєві позиції можуть викликати як повагу з боку оточуючих, а й деяку ворожість.

Фахівці говорять про те, що впливає на характер і долю значення імені Артем. Ці чоловіки віддані своїм друзям, вони вміють зберігати чужі секрети та таємниці. Однак слід зазначити, що Артем має досить виражене почуття власної гідності, тому він не жертвуватиме власними інтересами заради чужого благополуччя. Власні інтереси для таких чоловіків набагато важливіші. Образи ці особи запам'ятовують надовго, а при нагоді обов'язково нагадають про них.

Про що можуть сказати характер і доля Артема? Значення імені впливає формування особистості чоловіки. Їх можна назвати філософами, вони люблять подорожувати та відкривати якісь нові враження для себе. Артем з великою повагою ставиться до своїх батьків, намагається завжди підтримувати з ними зв'язок, якщо навіть перебуватиме від них дуже далеко.

Характер чоловіка залежатиме не лише від значення імені Артем. Характеристика імені багато в чому пов'язана з часом народження. Тому слід окремо розглянути кожну пору року.

Значення імені Артем: характеристика, походження та доля для хлопчика

Зима

Люди, що народилися взимку, на ім'я Артем, доля і характеристика яких є дуже цікавою, відрізняються розважливістю і працьовитістю. Таких особистостей можна назвати надто повільними.

Весна

Багато у долі та характері людини залежатиме від значення імені Артем. Наприклад, весняні хлопчики дуже самолюбні та надто самостійні. Вони не зазнають жодного тиску на себе. При цьому вони є досить відповідальними та виконавчими. Стати гарним працівником весняному Артему заважає надмірна дратівливість та егоїстичність.

Літо

Характеристика Артема, який народився влітку, свідчить, що з дітей виростають чуйні і добродушні чоловіки, досить відповідальні і дисципліновані. Усі свої дії ці натури люблять планувати заздалегідь, ретельно обмірковувати. Літні Артеми не прагнуть лідерства, але й не дозволяють собою командувати.

Осінь

Чоловіче ім'я Артем має дуже цікаве значення та характеристику. Наприклад, осінні чоловіки люблять пофантазувати та помріяти, оскільки вони представляють творчих обдарованих особистостей. Таким натурам досить важко знайти в сучасному соціумі себе, але зазвичай вони домагаються завдяки своїй розважливості, цілеспрямованості і наполегливості.

Значення імені Артем: характеристика, походження та доля для хлопчика

Дитинство Артема

А що може сказати характеристика дитини на ім'я Артем? Значення цього імені може істотно вплинути формування особистості малюка. У дитячому віці Артеми вже виявляють впевненість у собі і незалежність, але при цьому вони мають спокійну вдачу, досить легко сходяться з ровесниками. Характеристика дитини на ім'я Артем також говорить про те, що ці хлопчики не люблять конфліктів, намагаються з усіма бути доброзичливими. Таким дітям досить легко вчитися, а в цьому їм допомагає чудова пам'ять.

Для дитини ім'я Артем може багато чого означати у долі. Як правило, такі хлопчики не люблять, коли ними керують або сильно опікуються ними. Тому вчителі та батьки повинні виявляти деяку делікатність.

У підлітковому віці ці хлопці можуть захоплюватися спортом, а якщо виявлять завзятість, то досягнуть дуже хороших спортивних висот.

А тепер варто детальніше ознайомитися з характеристиками власників цього імені за знаками зодіаку.

Значення імені Артем: характеристика, походження та доля для хлопчика

Овен

Що означає ім'я Артем для чоловіків, які народилися під знаком Овна? Як правило, ці особистості мають дуже суперечливий характер, у їхньому житті є низка злетів і падінь. Такі натури досить терплячі, хочуть від життя отримати все й одразу. Морально ці Артеми до старості можуть залишатися дітьми, у яких простежуються сильно виражені підліткові образи на весь світ. Вдалі стосунки складуться з жінкою, яка народилася під знаком Лева. Як правило, такі пари ніколи не розлучаються.

Телець

Тихі та мовчазні особи, які дуже рідко стають центром уваги. Ці чоловіки живуть у спокійному темпі, а воліють спілкуватися тільки з перевіреними людьми. Тельців можна назвати трохи повільними натурами, проте не варто тиснути на Артема, оскільки це може призвести до зворотного результату. У сімейних відносинах ці особистості беруть на себе деякі домашні клопоти, ніколи не чіпляються до своєї дружини. Ідеальною супутницею стане жінка-Рак.

Близнюки

Різносторонньо розвинені та комунікабельні натури, які добре знаються на людях. Такі чоловіки прагнуть саморозвитку, а також намагаються завжди перебувати в курсі останніх новин. Близнюкам властива непостійність, вони легко забувають обіцянки, які давали людям. Ці чоловіки досить уразливі і потребують уваги з боку оточуючих. Стосовно своєї дружини Артем буде дуже вимогливим, а у супутниці найкраще вибирати собі жінку, яка народилася під знаком Овна.

Значення імені Артем: характеристика, походження та доля для хлопчика

Рак

Це примхливі особи, які мають завищену самооцінку. Вони щиро вважають, що весь світ має крутитися довкола них. Поривчастість та надмірна емоційність часто відштовхують від таких чоловіків людей, хоча вони на перший погляд здаються доброзичливими та ввічливими. Рак сильно прив'язаний до батьків, особливо до своєї матері. Ідеальною парою для такого чоловіка стане жінка-риба.

Лев

Темпераментні та енергійні натури, яких можна назвати реальними жіночими угодниками. За життя ці чоловіки усміхнені та життєрадісні, вони легко можуть роздавати компліменти ліворуч і праворуч і намагаються завжди всіх радувати. Леви потребують жіночого кохання, проте партнерки в більшості випадків підбирає для себе жінку з привабливим і ефектним зовнішнім виглядом, не звертаючи уваги на внутрішні якості. Слушною парою стане жінка, яка народилася під знаком Близнюки.

Діва

Замкнуті та потайливі чоловіки, які намагаються оберігати власний душевний спокій. Такі особистості дуже рідко демонструють власні емоції, але не свідчить, що вони їх переживають. Спілкуватися з такими Артемами необхідно дуже обережно, оскільки вони дуже болісно переносять критику і можуть неадекватно відреагувати на неї. У сімейних відносинах Артем часто доводитиме свою дружину причіпками і докорами, вимагаючи від неї ідеальної чистоти в будинку. Найкраще в пару собі вибирати жінку, яка народилася під знаком Тельця.

Терези

Впевнені в собі та талановиті чоловіки, досить інтелігентні, вирізняються вишуканими манерами. Вони можуть будь-яку ситуацію розраховувати наперед, тому є добрими порадниками, на думку яких варто дослухатися. На людей такі чоловіки, як правило, справляють лише приємне враження, тому вони мають багато друзів і практично відсутні вороги. У подружжя найкраще таким чоловікам підбирати жінку-Водолія.

Значення імені Артем: характеристика, походження та доля для хлопчика

Скорпіон

Егоїстичні та марнославні особистості, які важко налагоджують контакт з оточуючими людьми. Такі чоловіки намагаються приховувати власні якості, але досить рідко це вдається. Вважають за краще ці натури триматися особняком, не дозволяючи нікому влазити в їхню душу. Як людина, такий Артем незалежний і сміливий, вона завжди ігнорує чужу думку. Жінкам буде важко жити з таким чоловіком, оскільки він ніколи не шукає компромісів, а його слова є вирішальними. Вдалі стосунки складуться із жінкою, яка народилася під знаком Рака.

Стрілець

Наївні та добрі особистості, романтики та великі фантазери. У більшості випадків Артеми-Стрільці є чесними і добрими чоловіками, які зовсім не здатні на підлість. Вони завжди відкриті для спілкування, а також нових відносин, але Артема часто змушує страждати зайва довірливість. У шлюбі жінці доведеться нелегко, оскільки такі чоловіки соціально активні та ніколи не націлені на створення затишку в сім'ї. Вони також не можуть господарювати і не люблять це робити. Ідеальною парою стане жінка-Водолій.

Козеріг

Емоційно стримані натури, іноді справляють враження досить замкнутої суворої особистості. Козероги практичні у всьому, не терплять жодних обманів, мають розвинене почуття прекрасного. Для протилежної статі такі чоловіки здаються загадковими та таємничими, а тому подвійно привабливими. Козеріг завжди оберігатиме свою обраницю, нікому не дозволяючи ображати її. Але жити жінці з таким чоловіком буде дуже непросто, тому що у нього є високі вимоги до протилежної статі. В обраниці найкраще вибирати собі жінку, яка народилася під знаком Рака.

Значення імені Артем: характеристика, походження та доля для хлопчика

Водолій

Комунікабельні та щирі чоловіки, але в душі при цьому самотні. Вони не особливо потребують суспільства. Справжні почуття і думки ці чоловіки намагаються тримати в собі, ніколи не позіхають на чуже, але й не поступляться своїм нікому. Але ці якості не заважають таким особам бути душею компанії. Водолій досягає успіхів лише за допомогою своїх талантів, які подаровані йому природою. Таких чоловіків не можна називати сімейними чи домашніми, але вони потребують душевного тепла. Ідеальною супутницею стане жінка, яка народилася під знаком Стрільця.

Риби

Особи з тонкою душевною організацією, які не виносять проявів жорстокості та грубості. Вони здатні щиро співчувати, при цьому завжди готові піти на допомогу оточуючим, навіть незнайомій людині. Багато людей часто довіряють Рибам і приходять до них за втіхою, а також моральною підтримкою. Протилежну стать такі чоловіки ідеалізують, але не люблять сексуальні експерименти. У сімейних відносинах цей Артем ніколи не претендуватиме на лідируючу позицію, але може дуже легко піти на обман і зраду. Ідеальною супутницею стане жінка-Телець.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua