Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 20 по 26 червня

Стеж за своїми енергетичними та емоційними витратами, адже так легко виснажити запаси! А поповнювати їх найближчим часом не буде звідки.

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 20 по 26 червня

Понеділок, 20.06

Ти сама помітиш, що налаштована більш тонкі вібрації як Всесвіту, так і людей. Варто піти на поводу бажання поміркувати, провести час на самоті, прислухатися до себе. Можна навіть дозволити собі поплакати над проникливим фільмом або щирою розповіддю. Не соромся проявляти емоції.

Вівторок, 21.06

У цей період не дуже вдало реалізовуватимуться якісь твої проекти. Причому не з твоєї вини: підтримка з боку оточуючих, тих, від кого залежать твої справи, буде мінімальною. А можеш зустріти і реальну протидію. Наступного разу вибирай для життєво важливих справ більш вдалий час.

Середа, 22.06

Гарний час для початку регулярних занять спортом. Особливо якщо ти давно мріяла про це, але весь час вигадувала причини відкласти. Зараз настав час вирішуватися. Можливо, варто відвідати кілька фітнес-клубів, щоб вибрати той, де ти знайдеш і відповідні умови, і розуміє твої потреби тренера.

Четвер, 23.06

Намагайся не планувати на сьогодні занадто велику кількість справ: ризикуєш швидко втомитися та кинути майже всі починання на півдорозі. Якщо відчуєш роздратування і не зможеш з ним упоратися – все, припиняй спілкування та влаштовуй собі перепочинок. Вечір проведи вдома, у родинному колі або наодинці з книгою.

П'ятниця, 24.06

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 20 по 26 червня

Тебе підстерігають несподівані витрати. Не поспішай засмучуватися, відслідкуй, можливо, ти загнала себе в кут надмірною економією і зараз просто не можеш не вийти за межі бюджету. Невеликий перевитрата врятує тебе від відчуття, що життя не вдалося. Купи якусь приємну річ, яка радуватиме око.

Субота, 25.06

Якщо любиш копатися в саду та городі, віддайся улюбленому занять без огляду на час. Доглядай за рослинами — і вони дадуть тобі гарний зовнішній вигляд, рясне цвітіння і плодоношення. Корисно більше часу провести на природі, причому найактивнішим чином займаючись спортом на повітрі.

Неділя, 26.06

Промовистість у цей день допоможе тобі у будь-якій справі. У спілкуванні з новими знайомими ти вразиш співрозмовників не лише вмінням гарно говорити, а й приємними манерами. Так що будь-які переговори, обговорення і навіть побутові бесіди з близькими не тільки принесуть тобі задоволення, а й піднімуть твій авторитет.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua