Знайшла чуже волосся вдома або на чоловіка – як поводитися

Знайшла чуже волосся вдома або на чоловіка - як поводитися

Повертаєшся ти додому і знаходиш невідоме волосся. Ту вже 10 років фарбуєшся в брюнетку, а волосся світле (і зовсім не сиве). В чому причина? Як він опинився у твоїй квартирі?

Варіантів кілька: потерлася в метро іншу дівчину, у подруги почалася «линька», на тебе навели псування. І, найстрашніше, чоловік тобі зраджує, і так безглуздо підставився. Точної відповіді на запитання «звідки» може не бути. Але ти точно маєш попрацювати над собою і заспокоїтися.

Як себе вести

Знайшла чуже волосся вдома або на чоловіка - як поводитися

Фото автора Ron Lach: Pexels

Якщо вже ти вирішила стати на цей слизький шлях недовіри (а саме почала підозрювати благовірного в зраді), тебе ніхто не засуджуватиме. Попереджений значить озброєний. Але завжди пам'ятай, що чуже волосся у домі – не стовідсоткова гарантія того, що чоловік невірний.

Ти маєш бути хитрішими і ставити такі питання, які можуть вивести його на чисту воду. Прямі заяви у стилі «я все знаю» працюють не завжди.

Тим більше, якщо ти не матимеш рації, то тільки зруйнуєш свої стосунки.

У жінок добре розвинена інтуїція, і з первинної реакції свого чоловіка ти все зрозумієш.

Почни з простого:

  • Згадай гадану володарку волосся.

Якщо ти знаєш деяких його колег або подруг-блондинок (рудих, брюнеток – потрібне підкреслити), то можеш безтурботно запитати, як там живе Аня/Настя/Лена. Згадати якийсь факт із її біографії. Наприклад, що бачила її з якимсь чоловіком.

І дивись на свою реакцію.

Скажи прямо, що знайшла волосся. Але не кажи, де конкретно. Потім знову дивись на реакцію.

Дуже «брудний» метод. Зв'яжися з володаркою волосся і порадь їй засіб від випадання. Якщо жінка сприйме все в багнети, то перепроси і скажи, що ніби щось чула про те, що вона повинна була зайти до вас і щось віддати, але тебе не було вдома.

«Весело» буде, якщо вона все ж таки підтвердить. Ще веселіше, якщо це виявиться твоя власна подруга;

  • Запитай прямо.

Можеш навіть непомітно підкласти волосся на його одяг і відразу зняти зі словами «милий, а це звідки?». І знову ж таки стеж за реакцією. Ти свого чоловіка знаєш краще, тому тут немає універсального алгоритму поведінки у разі зради;

  • Шукай докази.

Так, час пограти у Шерлока. Шукай те саме волосся на одязі, в машині, стеж за тим, як він ховає або перевіряє телефон, чи став довше сидіти в «кімнаті для роздумів». Але не накручуй себе, а шукай реальні факти;

Знайшла чуже волосся вдома або на чоловіка - як поводитися

Тест на зраду

  • Використовуй нюх.

Коли зустрінеш чоловіка з роботи, обнюхай його непомітно. Якщо почуєш запах жіночого парфуму, можна починати турбуватися. Але не сильно, бо ще нічого не доведено;

  • Стався довірливо.

Найголовніше – не видавати себе. Тільки твій спокій здатний приспати пильність і дізнатися правду про «облізлу швабру». Задавай йому прості питання, що наводять. Щодня одні й самі, лише трохи міняючи слова місцями.

Якщо почне плутатися у показаннях, час виходити на відверту розмову.

Але, щоб ти не виявила, рубати з плеча не варто. Можливо, це саме на тобі прибуло волосся-мандрівник. Або він лежав і чекав свого часу ще з часів, коли твоє власне волосся було іншого кольору.

Якщо чоловік зверне увагу на твою дивну поведінку, але сам при цьому підозр не викличе, то завжди можна послатися на «милі, я просто така дурна». І закріпити це прикладом про Наташу, якою зраджує чоловік.

ТОП-5 способів подолати страх зради

Ревнувати і боятися втратити кохану людину – це нормально. Але не потрібно зводити все до параної та фобій. У кращому разі ти зіпсуєш стосунки, у гіршому – заробиш собі фізіологічні та психологічні проблеми зі здоров'ям.

Отже, що робити, якщо тебе більше не кидав у паніку волосся чужої жінки?

  • Поринь у ситуацію.

Вибери час і уяви, що зрада все ж таки відбулася. Продумай ситуацію у найдрібніших деталях. Прокручуйте дію з усіх боків: як поводиться він, як поведеш себе ти, і як це все позначиться на вас.

Доведи, що представила, до абсурду. У результаті тобі така «розвага» просто набридне. Величезна ймовірність, що зрештою ти зрозумієш, що абстрактна зрада не така страшна, а твоє життя, у разі чого, не впаде.

Але не фантазуй занадто часто. Ти і твій чоловік зараз разом, у вас все добре, і нема чого даремно ґвалтувати свій мозок;

  • Розвивайся.

Самовдосконалення та фобії не вживаються разом. Займися собою, запишися до зали, знайди нове цікаве хобі. Ні, не для того, щоб утримати чоловіка. Змінювали навіть Моніці Белуччі та Ірині Шейк. Роби все собі.

По-перше, ти займешся чимось, що витіснить із голови всі неконструктивні думки. По-друге, ти піднімеш свою самооцінку, станеш впевненішою та цікавішою. І, що головне, почнеш випромінювати чарівність. І тут уже нехай твій благовірний хвилюється;

  • Розмовляй.

Так, такий банальний спосіб. Спокійна розмова двох дорослих адекватних людей. Поговори з чоловіком довірливо, поясни, що деякі його вчинки викликають у тебе певні страхи та підозри.

Але не спускайся до банальної істерики «я через тебе спати ночами не можу!». Видихни, помедитируй, випий для хоробрості. Загалом, роби, що хочеш, але ваша розмова має бути в абсолютно ненапружній атмосфері.

Чоловіки йдуть до коханок не лише розважитися. Вони шукають розуміння, яке було втрачено у сім'ї. Тому, не забувай цікавитися його життям, слухати та вникати у проблеми. Не давай ревнощів і шансу вбити клин між вами;

  • Використовуй афірмації.

Усі негативні установки замінюй на позитивні. Пам'ятай, що твій чоловік вибрав одну тебе із мільярдів жінок. Згадуй ваші найщасливіші моменти. Вибери для самонавіювання одну конкретну фразу в теперішньому часі та постійно її повторюй.

Наприклад: «Ми найщасливіші, ми одне одного дуже любимо, нам дуже добре вдвох». Повторюй цю фразу як мантру;

  • Чи не узагальнюй.

Не слухай подружок чи розлучених тіток, у яких «всі мужики – козли». Ні не все. І якщо конкретно тобі попався саме такий, це не означає, що абсолютно всі такі. Просто тобі не пощастило. Або якимось брехнею у своєму характері ти притягла саме таку ситуацію.

Якщо твій колишній залишив у твоїй душі неприємні рани, це не потрібно переносити на нинішнього. Придивись до своєї коханої людини, а чи справді вона дає привід сумніватися у собі?

Хорошим способом позбутися тривоги вважається душевна розмова з близькою подругою. Але тільки з тією, що може тебе щиро підтримати і заспокоїти. Якщо вона сама переживає хворобливий розрив, може неадекватно відреагувати на твою ситуацію.

Чуже волосся в будинку – це той тригер, який може пробудити в тобі болючі спогади. А може, це просто волосся, яке випадково прилипло до одягу де завгодно.

Тобі потрібно дивитися глибше і зрозуміти, чи справді ти боїшся, що твій коханий тобі змінить, і чи варто всерйоз переживати щодо цього. Якщо він не дає тобі жодного приводу, то й думати про це не треба.

А волосся просто викинь. Або спали.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua