Як доглядати за нарощеними віями правильно, щоб довше носити

Як доглядати нарощені вії правильно, щоб довше носити

Нарощування вій – простий та ефективний спосіб додати погляду виразності навіть без макіяжу. Щоб нові вії прослужили тобі довше, за ними потрібно правильно доглядати. Розібратися у всіх тонкощах та нюансах тобі допоможе наша пам'ятка.

Що робити у перші два дні

Як доглядати нарощені вії правильно, щоб довше носити

Фото Giorgio Trovato on Unsplash

Ось ти прийшла на процедуру, відсиділа належний час і отримала чудовий результат. Що далі? Далі – правильний догляд, який допоможе продовжити термін носіння вій і відстрочити корекцію.

Перші дві доби слід бути особливо уважною. Дотримуйся цих нескладних правил:

 • Першу добу не сечі очі. Справа в тому, що штучні пучки кріпляться на спеціальний клей. Йому потрібен час, щоб схопитися. Якщо першого дня на нього потрапляє вода, він відходить, а разом з ним і твої приголомшливі об'ємні вії.
 • Перші дві доби уникай парових процедур. Сауна, лазня під забороною, басейн – туди. Душ приймай швидко, півгодинний релакс залиш на потім.
 • Постарайся не плакати. Звучить смішно, але сльози теж становлять загрозу для клею. Тому не засмучуйся і не давай волю сльозам.

Оскільки очі можуть сльозитись незалежно від твого настрою, постарайся не виходити на вулицю у вітряну погоду. Якщо це необхідно, захисти очі окулярами. Але й тут чекає небезпека: стеж за тим, щоб вії не впиралися у стекла окулярів, хоч би перші два дні.

Що далі: пам'ятка щоденного догляду

Перші дві доби вії найбільш уразливі, але й надалі їм потрібна твоя увага. Якщо дотримуватися всіх правил, вії прослужать тобі вірою та правдою цілий місяць. Якщо порушувати правила, краси вистачить лише на половину цього терміну.

Отже, твої «не» наступного місяця:

 • Не смикай вії. Якщо ти маєш погану звичку торкатися їх руками, швидше від неї відмовся. Терити очі пальцями теж не можна, зокрема під час вмивання.
 • Не фарбуй вії. Туш – це добре, але зберегти вії у первозданному вигляді – ще краще. Якщо рука так і тягнеться додати їм ще більше обсягу, використовуй туш дуже рідко та дуже акуратно. Водостійка косметика під забороною. Під нього, до речі, потрапляють не лише туші, а й олівці, гелеві підводки, кайали – загалом усе, що не змивається водою.
 • Чи не використовуй щипці. Керлер нарощеним волоскам може пошкодити. Після нього можуть залишатися заломи, використовувати його не можна. Тим більше не можна використовувати засоби для термозавивки, тому що нарощені вії бояться нагрівання.

Як доглядати нарощені вії правильно, щоб довше носити

Як вмитися з нарощеними віями?

 • Не використовуй олії у догляді. Для демакіяжу потрібні легкі засоби без олії та спирту. Максимум – міцелярна вода, але все одно не забудь уважно вивчити склад.
 • Не пірнай. Якщо ти фанат плавання та життя не уявляєш без басейну, пам'ятай, що вії потрібно берегти від води, тому обов'язково використовуй захисну маску. Солона вода не піде на користь, тому на морі теж не забувай про захист.

Клей, на який кріплять пучки, боїться олії та спирту. Тому переглянь свій щоденний догляд за шкірою навколо очей. Жирні живильні креми доведеться відкласти доти, доки не знімеш вії.

Для щоденного догляду вибирай легкі флюїди для орбітальної зони без масел у складі.

Як правильно спати

Крихкі нарощені вії не переживуть зіткнення з подушкою, тому треба спати правильно. Точніше, одне зіткнення вони переживуть, але, якщо щоночі спатимеш обличчям вниз, готуйся, що зняти їх доведеться через два тижні.

Загалом, ідеальний бьюті-сон – це сон на спині. Така поза корисна для твоєї краси з усіх боків:

 • береже вії;
 • захищає від заломів;
 • запобігає новим зморшкам;
 • корисна для шиї та хребта.

Сон на боці вії теж не шкодить, але за умови, що ти не зариваєшся обличчям у подушку. Під заборону потрапляють пов'язки для сну, тому що через них вії можуть заламуватись і навіть випадати.

Що робити, якщо ти носиш лінзи

Нарощені вії та контактні лінзи – не найкраще поєднання. Але якщо ти твердо вирішила зробити вії і не збираєшся відступати від цієї ідеї, будь готова зіткнутися з деякими складнощами.

По-перше, вирушаючи на процедуру, не забудь зняти лінзи. Якщо в процесі щось потрапить у око, ти легко це змиєш і витріш, але якщо під лінзу – роздратування не оминути.

По-друге, першу добу після нарощування денні лінзи носити не рекомендується. Надягаючи лінзи, складно вберегти вії від контакту з розчином, який ти використовуєш для зберігання та догляду за лінзами. Крапельки завжди залишаються на віях, а першу добу після нарощування це заборонено.

Третє випробування чекає на тебе через кілька тижнів, коли вії вимагатимуть корекції. Вони можуть завертатися, відпадати та потрапляти в око. При попаданні під лінзу потрібно зреагувати дуже швидко: зняти лінзу, око промити. Інакше можна отримати серйозне роздратування рогівки.

Четверте випробування – синдром «сухого ока». Носіння нарощених вій часто призводить до сухості, а в поєднанні з контактними лінзами це небезпечно. Доведеться підібрати зволожуючі краплі, щоб очам було комфортно.

Загалом, протипоказань немає, але догляд суттєво ускладнюється. Якщо хочеш носити лінзи та нарощені вії – будь ласка, але пам'ятай про обережність.

Що робити, якщо носиш окуляри

Окуляри корекції зору часто візуально зменшують очі. Нарощені вії додаються погляду виразності, але можуть викликати низку незручностей.

Тут важливо правильно підібрати розмір вій. Занадто великі пучки будуть упиратися у скло окулярів. Це корисно і для самого скла, і для вій. Скло сильніше запотіватиме і швидше забруднюватися, а вії можуть ослабнути і навіть обсипатися.

Ще однією проблемою може стати втома очей. Справа в тому, що штучні вії обтяжують повіку. Враховуючи, що око і так напружується при носінні окулярів, це посилює втому наприкінці дня.

Зняти втому стандартним способом, масажем, не вдасться, адже вії небажано чіпати руками. Так що будь готова до деяких незручностей та своєчасного відпочинку від окулярів, щоб зняти втому та розслабитися.

В іншому догляд нічим не відрізняється: будь обережна, не використовуй масел і не три очі руками, і тоді вії прослужать тобі довго.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua