Значення та походження імені Дені, характер та доля чоловіка

Відповідно до фоносемантичного аналізу, ім'я Дені справляє враження чогось ніжного, яскравого, світлого, веселого. Подібна характеристика цілком відповідає володарю імені, який відрізняється життєлюбністю, оптимізмом, комунікабельністю.

Доля вподобає чоловіка, але для самореалізації йому потрібно пройти непростий шлях і подолати власні слабкості та вади. Тільки тоді він зможе розкрити всі свої таланти та стати визначною особистістю. Серед відомих власників імені:

 • французький філософ та письменник Дідро; Значення та походження імені Дені, характер та доля чоловіка
 • франко-канадський кінорежисер та сценарист Вільнєв;
 • бізнесмен та співвласник «Групи Альянс» Бажаєв.

Таємниця та походження імені

Щоб дізнатися, що означає ім'я Дені, лінгвісти досліджували його основу та виділили кілька версій походження.

 1. Воно є похідним від імені Денис, яке має грецьке коріння і є сучасною модифікацією стародавнього Діоніса. У грецькій міфології так звали бога виноробства та родючості. Відповідно до цієї інтерпретації, тлумачення імені – «належить Діонісу».
 2. Дені – це зменшувально-пестлива форма єврейського імені Даніель, яке в перекладі з івриту означає «Бог мені суддя».
 3. Воно походить від арабського Дін, тлумачення якого – “релігія, віра”.
 4. Значення імені в ісламі – “весь світ, Всесвіт”.

Це гучне чоловіче ім'я поширене в англомовних країнах. На вітчизняних просторах його найчастіше можна зустріти у чеченців, які люблять короткі та легкі у вимові іменноформи.

Характер Дені

До якої національності ім'я Дені належало б, всіх його володарів поєднує одна характерна риса – неймовірна комунікабельність і товариськість. Вже з дитинства хлопчик має безліч друзів та приятелів, швидко йде на контакт із дорослими. У школі вчиться непогано, але поповнити ряди відмінників йому заважає неуважність та непосидючість. Через вроджений авантюрист юнак нерідко потрапляє з друзями в неприємні ситуації. З віком залишається таким же невгамовним, сміливим, енергійним та цікавим.

Особисте життя

Значення та походження імені Дені, характер та доля чоловіка

Власник імені Дені обирає собі за дружину таку ж веселу, епатажну та життєрадісну дівчину, яка повністю поділяє його інтереси та захоплення. З другою половинкою багато подорожує, не виносить нудьги та одноманітності. Чоловік боїться зануритися у побутові проблеми, а тому вирішується заводити дітей лише через кілька років після реєстрації шлюбу чи спільного проживання.

Кар'єра та робота

Значення та походження імені Дені, характер та доля чоловіка

Дені може досягти значних успіхів у сфері мистецтва, науки, філософії, релігії. Оскільки чоловік болісно сприймає критику та не слухає чужих порад, йому більше підійде керівна посада. Кар'єрне зростання залежить від того, наскільки власник імені зможе проаналізувати попередній досвід і винести уроки з власних помилок. Тільки став більш зібраним, відповідальним і дисциплінованим людиною, він неодмінно втілить у життя найграндіозніші плани.

Нумерологія імені

Значення та походження імені Дені, характер та доля чоловіка

У нумерології імені Дені відповідає цифра 9. Людина з таким числом долі відрізняється вразливістю та прекрасною уявою. Він великодушний, добрий, вміє прощати, схильний до співчуття та емпатії. Добре розуміється на людській психології, може повести за собою людей. Своїм ентузіазмом надихає оточуючих і знаходить масу однодумців, разом із якими втілює задумані плани.

У той же час астрологічне значення імені Дені наділяє свого володаря такими негативними рисами, як слабкість, потурання власним слабкостям та поганим звичкам. Такій людині властиво впадати в крайнощі, перетворюючись із високодуховної на порочну особистість, що загинула на соціальне дно.

Літерне розшифрування

Тлумачення літер на ім'я:

 • Д – гордість, товариськість, впертість;
 • Е – енергійність, емоційність;
 • Н – сила волі, рішучість, гострий розум;
 • І – миролюбність, доброта, чесність.

Талісмани та астрологічні характеристики

До талісманів та астрологічним символам імені Дені належать:

 • відповідний знак зодіаку – Близнюки, Діва;
 • планета-покровитель – Меркурій;
 • стихія – Вода;
 • вдалий день тижня – вівторок;
 • каміння-талісмани – сапфір, хризоліт, яшма, перли;
 • колір – темно-сірий.

Дені – звучне та гарне ім'я з потужною енергетикою, яке не надто поширене на вітчизняних просторах. Називаючи дитину настільки оригінальним ім'ям, можна не сумніватися в тому, що на нього чекає цікава і незвичайна доля.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua