Значення та походження імені Аліка (Алік)

Ім'я Аліка має грецьке та грузинське коріння. Тож у жилах його власниць тече гаряча кров. Значення цього звучного імені буде цікаво дізнатися майбутнім батькам, які спантеличені вибором імені для малюка. У цій статті надано опис чоловічої та жіночої форм імені та охарактеризовано походження.

Опис імені

Ім'я Аліка у перекладі означає «захисниця». Воно характеризує сміливих та незалежних людей. У дитячому віці прояв таких особливостей характеру полягає в тому, що дівчинка показує свавілля та допитливість, які невластиві дітям.

Підростаючи, Аліка формується як лідер завдяки рішучості, відповідальності, винахідливості та швидкості реакції. Дівчині з ім'ям Аліка не потрібна підтримка. Та й сама вона не поспішає допомогти. На підтримку Аліки можуть розраховувати тільки люди, які мають для неї реальний потенціал. Вона вибіркова у відносинах.

Значення та походження імені Аліка (Алік)

Покровителі імені

Ім'я Аліка знаходиться під заступництвом сонячного світила. Її талісманом серед металів вважається золото, а зодіакальним сузір'ям – Лев. Найвдалішим днем для Аліки буде неділя. При виборі прикрас краще віддати перевагу аквамарину та берилу, міді та каурі, магніту та слюді, мусковіту та хризоліту, сапфіру та пісковику, а також бірюзі.

Значення та походження імені Аліка (Алік)

Відносини

При виборі супутника життя Аліка має враховувати, що її ім'я оптимально поєднується з іменами Марк та Олег. Чарівна та романтична дівчина вміє спілкуватися з протилежною статтю так, щоб розраховувати на взаємність. Закоханість дарує Аліці крила, і вона відчуває повноту життя, своєрідну ейфорію.

Власниця цього імені має дар. Вона вміє знаходити в кожному чоловікові найкращі риси та сприяти їхньому розвитку. Але коли стосунки набридають і стають звичайними, дівчина перестає цікавитися чоловіком. Труднощі розриву вона перенесе легко, але довго прокручуватиме в пам'яті деталі відносин, порівнювати та обмірковувати ситуації.

Особливості зовнішнього вигляду Аліки

Дівчина з таким ім'ям усвідомлює, наскільки вона елегантна, і це забезпечує впевненість у своїх силах. Вона вміє добре одягатися, завжди виглядає підтягнутою та солідною. Таким чином, Аліці вдається поставити бар'єр між собою та небажаними людьми. Вміння одягатися і добре виглядати сприяє тому, що Аліка стає симпатичною людям.

Значення та походження імені Аліка (Алік)

Чоловіча форма імені

Відповідно до значення ім'я Алік має мусульманське, католицьке або вірменське коріння. Мусульмани характеризують Аліков як світлих, яскравих, променистих, піднесених до Творця людей.

Відповідаючи на запитання, якої національності ім'я Алік, слід розглянути трактування католиків, в якому Алік – людина ніжна і добра, але також відмінна і хоробрістю. Інший варіант значення – “зірковий хлопчик”.

Вірмени називають Аліка сміливцем, у жилах якого тече кров джигіта. Також вони називають його «дитиною життя».

Вивчаючи походження імені Алік, слід враховувати принципову відмінність між ним та варіантом імені Алексій. Це не тотожні імена, а різні.

Значення та походження імені Аліка (Алік)

Особливості характеру

Розглядаючи питання, що означає ім'я Алік, слід описати особливості його характеру. Власники цього імені – владні та сильні, могутні та азартні люди. Вони керують своїм життям самостійно, не розраховуючи на інших.

Але якщо говорити про конкретну людину, цей опис не завжди відповідає дійсності. Аліки – не любителі азартних ігор та галасливих компаній. Вони більше схильні до підпорядкування, ніж лідерства. Їм вдається бути непоганими порадниками, але й підкорятися цим людям – не проблема. Аліки не схильні насправді самі вирішувати свої проблеми.

Це любителі багатого та розкішного життя. Їх приваблює повний достаток, коли не треба відмовляти ні в чому. Але вони бояться високих посад та тієї відповідальності, яка пов'язана із цим становищем.

Значення та походження імені Аліка (Алік)

Відносини

Нерішучість Аліка проявляється й у сімейному житті. Йому боязко робити перші кроки, щоб завоювати кохану. Коли Аліку вдається створити сім'ю, то домінуюча роль ній належатиме жінці.

Аліки з великою повагою ставляться до своїх батьків, уважно прислухаються до їхніх порад. Власники цього імені не будуть суперечити батькові з матір'ю навіть у ситуації, коли вони не згодні з їхньою точкою зору.

Алік із повагою ставиться до традицій рідної країни. Це люблячий батько, який багато уваги приділяє іграм зі своїми дітьми. Своїх дітей Алік навчить любити старших і підкорятися їхній волі, вірити в Бога, вивчати Писання і молитися.

Аліки будуть відданими друзями, на яких можна розраховувати у скрутну хвилину. Вони можуть вивчати зірки і вважати їх чарівними об'єктами. Це мрійливі особистості, яким властиво занурюватись у глибини власного світу, який ретельно прихований від стороннього ока.

У Аліка іноді виявляються риси егоїстичності та агресії, але він приховує їх, оскільки соромиться показати свою сутність. Він може настільки роздратуватися на кривдника своїх близьких, що бажатиме йому всього найгіршого.

Значення та походження імені Аліка (Алік)

Таємниця імені

Алік – добрий господар. Його талісманом вважається місячний камінь. Коханою твариною буде гірський орел. У суботу власнику цього імені краще не розраховувати на везіння. Вдень святкування іменин Аліка вважається 12 лютого.

Підведемо підсумки

Імена Аліка та Алік відрізняються за значенням. Для дівчини Аліки властиво бути хороброю та рішучою. Хлопець Алік насправді більш схильний підкорятися. Це чудовий батько та чоловік. Вибір чоловічої та жіночої форми імені – вдале рішення для майбутніх батьків.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua