Як швидко застудитися восени: шкідливі поради

Ні, ми не хочемо, щоб ти захворіла, а всього лише хочемо підняти настрій, та й заодно нагадати правила, яким деякі продовжують не надавати значення.

Як швидко застудитися восени: шкідливі поради

Як же в таку похмуру, вогку погоду залишитися вдома під затишною ковдрою, з кухлем ароматного гарячого шоколаду, переглядаючи свій улюблений серіал?

Давай сьогодні відійдемо від загальноприйнятих норм і порад і трохи посміємось разом.

Що зробити для того, щоб захворіти

 1. Перед виходом на вулицю, особливо коли за вікном зливи, сніг і моторошний холод, на себе одягай якнайменше одягу. І, звичайно, в жодному разі не бери з собою парасольку!
 2. При виборі взуття роби акцент на тому, що найшвидше промокає.
 3. Завжди сиди на протягах, холодних підлогах та поверхнях.
 4. Вдома ходи виключно босоніж. Пам'ятай: теплі шкарпетки та тапочки для тебе – зло, особливо коли вдома не розпочався опалювальний сезон.
 5. Якнайчастіше ходи в гості до своїх хворих друзів і родичів, само собою нехтуючи засобами індивідуального захисту (марлевими та медичними масками).
 6. Також клич до себе гостей з нежиттю та кашлем і не відкривай під час їхнього візиту вікна, щоб вірус точно залишався у твоїй квартирі надовго.
 7. А коли на вулиці світить сонце і прохолодне повітря, то одягайся якнайтепліше і, вдосталь нагулявшись і спітнівши, розстебни куртку, щоб тебе добре обдуло холодним повітрям.
 8. Вдома обов'язково вмикай кондиціонер на повну потужність, тобі має бути максимально холодно.
 9. Не їж овочі та фрукти, які містять вітамін С.
 10. Веди малорухливий спосіб життя, пий алкогольні напої, кури, ігноруй спорт.

Якщо, проробивши кожен пункт один за одним, ти не отримала бажаного результату, тоді нехай у хід важку артилерію.

3 шкідливі рецепти, які допоможуть переконати всіх у тому, що ти точно захворіла

Як швидко застудитися восени: шкідливі поради

 1. Береш кубик цукру, капаєш на нього йод і кладеш собі в рот, якомога ближче до горла. Коли показуватимешся лікареві чи мамі, не забувай кашляти.
 2. Другий називається «Як обдурити градусник». Результат його залежить від твоєї швидкості. Береш поліетиленовий пакет, наливаєш у нього гарячу воду і тримаєш під пахвою протягом 5 хвилин. Підвищена температура тіла тобі забезпечена.
 3. Третя шкідлива рада пов'язана, не повіриш, з олівцевим грифелем. Потрібно взяти грифель від простого олівця та з'їсти його! Температура має піднятися до 37 градусів, а якщо пощастить, то навіть і до 38. Ефект буде на 3-4 години, тому міряти температуру варто одразу, як відчуєш жар (або навпаки озноб).

Ну а краще бережи своє здоров'я і в жодному разі не слухай шкідливих порад

Захарченко Кристина
zmorshki.in.ua