Топ-5 російських виробників БАДів, які за якістю не поступаються імпортним

Приймаючи БАДи, ми можемо давати організму потрібну кількість корисних речовин і мікроелементів щодня. Але на прилавках їх безліч. При цьому, деякі відомі іноземні виробники пішли з ринку. Зібрали для тебе топ-5 вітчизняних виробників якісних БАДів із гарними рейтингами та відгуками.

Топ-5 російських виробників БАДів, які за якістю не поступаються імпортним

Компанія з'явилася на ринку на початку 90-х. Сьогодні займає стійке лідируюче місце не лише на російському ринку, а й серед компаній Східної Європи та країн СНД.

БАДи та косметичні засоби «Евалар» представлені у формі таблеток, капсул, водорозчинних порошків, рідких екстрактів, жувальних пастилок та настоянок. Можна знайти в аптеках, магазинах біодобавок, маркетплейсах та на офіційному сайті виробника.

Ефективність препаратів підтверджена клінічними дослідженнями. Продукція відповідає світовим стандартам якості, має сертифікати ISO, GMP та FSSC 22000.

Найбільшою популярністю серед покупців бренду “Евалар” користуються:

У цій статті ви дізнаєтеся:

Аскорбінова кислота з глюкозою

Прискорює одужання та допомагає організму засвоювати залізо.

Кальцій D3 у формі жувальних таблеток

Відповідає за здорові кістки, але засвоєння кальцію та фосфору з їжі.

Магній хелат

Запорука здоров'я нервової та серцево-судинної системи. Корисний у боротьбі з хронічною втомою, перепадами настрою та нічними судомами.

2 VitaMeal

Компанія VitaMeal – досить молодий, але впевнений бренд БАДів та спортивного харчування. На російському ринку товарів для здоров'я та краси з'явилися на початку 2021 року, а до 2022 року VitaMeal вже встиг зайняти стійку конкурентну позицію.

За якістю продукція компанії VitaMeal не поступається опонентам: на кожен продукт є сертифікати відповідності, рейтинг серед покупців на маркетплейсах 5.0.

До яких продуктів VitaMeal варто придивитися цієї осені:

Omega-3

Допомагає у профілактиці серцево-судинних захворювань та коронарних захворювань серця, сприяє зменшенню запалень. Представлений у вигляді капсул, є доросла та дитяча форми випуску.

Амінокислота L-Citrulline

Допомагає виводити клітинну отруту аміак (продукти розпаду м'язової роботи) – винуватець слабкості, швидкої стомлюваності, порушення сну та уваги. Покращує кровопостачання, знижує артеріальний тиск та навантаження на серце. Незамінний для тих, хто регулярно займається фізичною працею чи спортом.

Колаген

Найважливіший структурний білок та основа сполучної тканини нашого організму. Від рівня колагену залежить швидкість регенерації кісток та тканин, якість та пружність шкіри, волосся, нігтів та опорного каркасу. Пам'ятай важливе правило: щоб колаген добре засвоювався, йому обов'язково потрібен помічник – вітамін С, тому виробник одразу включив його до складу добавки.

3 ЮВІКС-ФАРМ

Топ-5 російських виробників БАДів, які за якістю не поступаються імпортним

Лідер ринку з виробництва соняшникового лецитину — натурального фосфоліпіду, який захищає та відновлює клітини організму, сприяє утворенню нових. Лецитин надходить у жовч та стимулює її відтік, позитивно впливає на роботу підшлункової залози та функції печінки. Захищає слизову оболонку шлунково-кишкового тракту, а також використовується для покращення фізичного стану після інсульту та респіраторних захворювань.

Випускається у формі капсул з великою різноманітністю екстрактів та добавок: ехінацеї пурпурової, розторопшою, Q10, дигідрокверцетином тощо. Повний асортимент продукції можна знайти на сайті виробника, в аптеках та на маркетплейсах.

4 GLS PHARMACEUTICALS

Компанія на ринку з 2018 року виробляє великий асортимент БАДів, вітамінів та препаратів для здоров'я та краси. Підприємство повного циклу випуску продукції розташовується у Московській області.

Середня цінова категорія, за співвідношенням ціна/якість, продукція бренду не поступається більш преміальним і дорогим аналогам.

Серед покупців мають попит:

  1. Комплекс мультивітамінів «Чоловіча формула»

  2. Морський колаген

  3. Спортивний жироспалювач

Біодобавки GLS PHARMACEUTICALS можна знайти на сайті бренду, на маркетплейсах, магазинах добавок та здорового харчування.

5 «Доктор Море»

Єдиний російський бренд із власною розробкою, виловом сировини та фармвиробництвом у Приморському краї.

Продукція «Доктор Море» допомагає підтримати красу, здоров'я та імунітет, впоратися із захворюваннями суглобів, шлунково-кишкового тракту та серцево-судинної системи.

Фаворитами серед покупців стали:

Тихоокеанська Омега-3 + АГЕ комплекс

Екстра сила для чоловіків

Система очищення для детоксикації та зниження ваги

Більш повну інформацію про асортимент, корисні властивості та протипоказання продукції можна подивитися на сайті компанії.

Захарченко Кристина
zmorshki.in.ua