Родимка на скроні: про що говорить, значення у жінок і чоловіків

Родимки з’являються на шкірі протягом життя, а в деяких вони вроджені. Якщо людина встала з ранку, і несподівано побачив, що у нього з’явилася нова родимка на скроні, причини для сильного занепокоєння немає. Родима пляма з’являється, незалежно від віку у дорослих і дітей. Провокувати утворення на скроні можуть травми, ультрафіолетове випромінювання і навіть захворювання внутрішніх органів. Вчені кажуть що вони передаються у спадок. Гормональні збої у жінок при вагітності, також причина нових цяток на скроні. Лікарі ставляться до них неоднозначно і вважають невуси доброякісними пухлинами на шкірі. Є більше 10-ти видів цих утворень, адже вони бувають у різних частинах тіла і в них всіляка форма, розмір і походження. Причина появи нових невусів на скроні — пігмент меланін, кількість якого зростає в одних клітинах і міститься на мінімумі в інших.

Родинка на виске: о чем говорит, значение у женщин и мужчин
У більшості випадків родимка на скроні — джерело емоційної тривоги, не представляє явної загрози для здоров’я.

Класифікація родимок на скронях

 1. За давнини появи:
  • вроджені (з’явилися при народженні);
  • придбані (з’явилися в ході життя).
 2. За небезпекою для здоров’я:
  • нешкідливі (не змінюються);
  • з небезпекою переродження.
 3. За місцем, де розташовані:
  • знаходяться в зоні ймовірних травм (зона шиї, талії, на долонях і ступнях);
  • розташовані в безпечних місцях (спина, руки, ноги).
 4. За медичними критеріями:
  1. Пігментні плями (великі і маленькі освіти на епідермісі, безпечні, мають плоску форму).
  2. Бородавчасті невуси (мають темний синій колір аж до чорних відтінків, найчастіше опуклі і можуть бути легко травмовані).
  3. Судинні новоутворення (розташовані в нижніх шарах шкіри, мають шорстку нерівну зовнішність і невеликі розміри, складаються з судин).

Чи варто позбавлятися від родимок на скроні?

Видаляти родимки з обличчя виправдане лише у випадку загрози переродження, частого травмування або з-за значного естетичного дискомфорту.

За всю історію розвитку суспільства ставлення до родимок часто змінювалося. Був час, коли вони були в моді і їх спеціально чіпляли на обличчя і шию, а бували періоди в історії, коли родимок соромилися. Були часи коли власників великих родимих плям переслідували. У світі цінується презентабельний вигляд і ефектна краса. Чи означає це, що молоді люди повинні слідом за кумирами позбавлятися від цих відзнак? Небезпечно це? Питання надто індивідуальна, і його варто обговорити з лікарем. І все ж якщо на скроні є непривабливі родимки, їх легко видалити сучасними методами. З невусами здавна пов’язано багато дивних чуток. Люди бояться, що родимка на лівій скроні може згодом перейти у пухлина головного мозку, а праворуч, може вплинути на зір. Родимі плямки, які не турбують краще залишити в спокої. Виняток буває, коли родимка травмована у чоловіків при голінні. У такому випадку варто звернутися до лікаря за консультацією, і пройти ряд медичних процедур. Сучасні методи видалення різноманітні, безпечні, безболісні. Виділяють п’ять основних способів вирішення проблеми:

 1. Хірургічний метод. З допомогою медичного інструментарію робиться надріз, і видаляється пухлина.
 2. Рідкий азот. Цією речовиною вымораживают бажану область.
 3. Електричний струм, яким впливають на область, де знаходиться пігментна пляма.
 4. Радіохірургія. Спеціальний апарат впливає на шкіру променем радіохвиль.
 5. Лазерна хірургія. Впливає на шкіру лазерним променем і видаляє родимку без сліду.

Небезпечні симптоми, при яких потрібно звертатися до лікаря

Якщо родимка на скроні почала зростати, змінювати забарвлення, хворіти — зверніться до лікаря.

Бувають випадки, коли бажано видаляти родимку, тому що є висока небезпека перетворення її в злоякісну пухлину — меланому. Звичайна на вигляд новоутворення на шкірному покриві виска може нести в собі небезпеку і шкоду здоров’ю. І, навпаки, неприємна на вигляд і на дотик, розташоване біля очі пляма — бути нешкідливим. З’ясувати, яка з них злоякісна в домашніх умовах важко. Якщо родимка на правій або лівій скроні стала турбувати, потрібно озброїтися збільшувальним дзеркалом і добре розглянути, перш ніж панікувати. Є чотири ознаки того що невус несе в собі небезпеку для людини.

 • Розмір і форма. Якщо невус зростає, у нього змінюється форма і контури, з’являється обідок навколо невуса.
 • Інтенсивність кольору. Родимка темніє або світліє. Погана ознака якщо вона поміняла колір не вся і стала неоднорідною.
 • Відчуття при обмацуванні. Якщо вони стали болісними і почався свербіж, лущення і почервоніння — це ознака, що варто звернутися до лікаря. З’являються потовщення шкіри на місці родимки.
 • Секреторні виділення. Погана ознака — кров, гній, виходить з кондиломи. Значить, варто швидко звернутися до лікаря.

Про що говорить: значення у жінок і чоловіків

Осмислити, що означає родимка для конкретної людини складно. Немає однозначної думки з приводу властивостей характеру людини, у якого є родимка на правій скроні, і чим вони відрізняються від тих, у кого вона ліворуч. Можна виділити конкретні питання, які об’єднають більшість інформації і зроблять її конкретніше:

 1. Велика відмітина? Значення родимки, має великий розмір, набагато більше. Що означають непривабливі невуси? Знавці по тлумаченню сходяться на тому, що неприваблива родимка має негативний вплив.
 2. Де розміщуватимуться родима пляма? Так, ці знаки, розташовані на голові, мають більше впливу на розумові здібності. Примітні родимі плями на руках впливають на таланти спритності рук і здатності до ремесел.
 3. Наскільки вони сховані? Помітні чужому оці родимки значущий, ніж ті, які приховані від очей.
 4. Ростуть на ній волосся? Однозначно сказати не можна добре це чи погано, так як експерти досі сперечаються, але це робить родимку особливою в будь-якому випадку.
 5. Наскільки у неї яскрава пігментація? Чим яскравіше у неї колір, тим сильніше вона впливає на вашу долю. Так, яскраво-червоний колір може говорити про сильний характер володаря рідного плями і навпаки блідий відтінок означає, що людина слабка духом.
 6. З якого боку вона знаходиться? Родимки, розташовані праворуч мають діаметрально відрізняється значення перебувають з лева.

Не варто приймати на віру все підряд знайдену інформацію. Люди ставляться до цих об’єктів на своєму тілі по-різному — одні ігнорують, інші шукають у них таємний сенс. Що таке родимки — страхітливі новоутворення, що прикрашають позначки або об’єкти, які багато значать — вирішувати виключно самому людині.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
zmorshki.in.ua