Родимка на губі: значення у жінок і чоловіків, як видалити

Людей, у яких розташована родимка на губі, прийнято вважати щасливими і успішними. Такий невус часто доброякісний, і не заподіює незручностей своєму власникові. Втім, бувають ситуації, коли родимка доставляє естетичний дискомфорт, і людина хоче від неї позбавитися. Для цього потрібно звернутися до лікаря, який підбере спосіб позбавлення від родимки в залежності від індивідуальних особливостей пацієнта.

Родинка на губе: значение у женщин и мужчин, как удалить
Родимки на вустах не скільки небезпечні, скільки є джерелом для емоційного дискомфорту.

Причини появи

Невус в області рота можуть бути як вродженими, так і набутими з віком. Виникають вони до 24-х років, а в старості помітно втрачають колір і повністю зникають. Якщо з’явилася родимка на губі, посприяти цьому могли наступні фактори:

  • спадковість;
  • вплив ультрафіолету;
  • часті пошкодження шкірних покривів.

Крім цього, якщо людина курить, на губах іноді виникають пігментовані плями, які говорять про слабкої волі їх власника. Володарі таких відмітин нечасто беруть на себе відповідальність, і намагаються перекласти її на інших. Якщо ж люди облизують губи, на них нерідко утворюється невеликий булька, що говорить про їх потягу до плотських утіх, і проблем в інтимному житті.

Родинка на губе: значение у женщин и мужчин, как удалить
Опуклі невуси на губі можна видаляти для запобігання їх випадкового травмування та усунення естетичного дискомфорту.

Треба видаляти?

Оскільки рот і шкірні покрови біля нього вважаються делікатною зоною, до позбавлення від родимок підходять з обережністю. Коли родимка маленька, не випирає і не заподіює незручностей, не свербить, і не болить, лікарі не рекомендують вдаватися до її видалення. Це пов’язано з тим, що шкоди організму вона завдати не може.

Якщо ж новоутворення володіє великими розмірами, воно опукле, змінює форму і розмір, свербить, болить, це серйозний привід звернутися в медичний заклад. Лікар проведе огляд родимки, призначить необхідні дослідження, встановить характер освіти, і після цього підбере метод, з допомогою якого невус буде видалено. Однак до позбавлення від родимок дозволено вдаватися не в будь-який момент, т. к. губи завжди відкриті, і постійно піддаються ультрафіолетового випромінювання. Лікарі рекомендують усувати невуси тільки в момент, коли сонячна активність знаходиться в мінімальній активності — восени або взимку. Якщо новоутворення носить злоякісний характер, то видаляють його в будь-який сезон, після цього вдаються до додаткового догляду, встановленого медпрацівником.

Догляд за невусами

Дівчата, особливо блондинки, вважають, що родимки на губах витончені і красиві. З-за цього такі утворення рідко видаляються, а невус на губі може легко маскуватися помадою. Причому деякі жінки самостійно малюють собі родимки під нижньою губою з лівої сторони або ж біля губ на правій стороні. Дами часто звертають увагу на те, що значить родимка в області рота, тому звертаються навіть в тату-салони, щоб додати собі додаткового шарму і обзавестися привабливою ознакою.

Родинка на губе: значение у женщин и мужчин, как удалить
За наявності невусів на губах буде потрібно більш ретельніше підбирати косметику і бути обережніше в нанесенні макіяжу і при прийомі їжі.

Лікарі сходяться на думці, що за родимками на губах, так само як і на вухах, необхідний особливий догляд. Заборонено тривалий час перебувати на сонці. Дуже важливо уникати впливу негативних чинників навколишнього світу. Не рекомендується також використовуватися засоби народної медицини, оскільки вони не тільки недієві, але іноді значно посилюють проблему, викликаючи ряд ускладнень і наслідків. При самостійних маніпуляціях з невусом можна його пошкодити, що призведе до інфікування, а згодом — запального процесу і нагноєння. Такі ускладнення іноді викликають переродження родимки в злоякісне утворення. Якщо ж таких наслідків вдалося уникнути, то існує й інша, менш серйозне, але не менш неприємне — шрам від ранки, який залишиться на все життя.

Як видалити?

Видалити родимку на губі можна наступними способами:

Назва Опис
Лазерна терапія У процесі маніпуляції на невус впливають лазерним променем. Процедура найбільш часто використовується для видалення родимки в області рота. Застосовується навіть для позбавлення від утворень у дитини, оскільки процедура безболісна, не залишає після себе шрамів і рубців. Але є мінус – у процесі проведення тканину, де розташований невус, випаровується, тому немає можливості взяти зразок для гістологічного дослідження, показує характер освіти.
Кріодеструкція Використовується рідкий азот, заморожувальна невус. Застосовується процедура нечасто, оскільки в процесі неможливо контролювати глибину заморозки. Родимка біля губи, яка розташована в глибоких шарах шкіри, може бути не до кінця заморожена і вилучена. Згодом на її місці утворюється новий наріст.
Радіохвильове видалення Доктор з допомогою спеціального апарату робить маленькі і тонкі надрізи шкірних покривів, після яких залишається невелика ранка, гояться вже через тиждень. Застосовується, якщо родимка над губою має невеликий розмір.

Значення родимок на губах у жінок і чоловіків

Невус над губою

Деякі люди схильні вірити в магічне значення невусів на вустах.

Родимка над верхньою губою означає слабкий характер, і дух людини. Її володарі підвладні впливу інших і не звикли вирішувати власні проблеми самостійно, вважаючи за краще перекладати їх на чужі плечі. Іноді власники таких невусів схильні до шкідливих звичок, як алкоголізм і наркоманія. У жінки з родимкою над губою ближче до носа, ліворуч або праворуч, вольовий і чоловічий характер. Такі жінки часто пригнічують чоловіків і беруть над ними верх. Вони успішні в кар’єрі і легко одержують підвищення. Крім цього, володарка такої мітки дуже спокуслива, і любить фліртувати. Вона права в усьому, і не бере до уваги чужі думки. Значення родимок поруч з губою у чоловіка — висока сексуальна енергетика і привабливість. Володарі таких невусів легко заводять стосунки з протилежною статтю.

Невус під губою

Родимка під губою у жінки свідчить про її розсудливості і бажання справедливості. Володарки наростів в області нижньої губи здатні тверезо оцінювати ситуацію та приймати вірні рішення. Чоловіки ж з такою ознакою цілеспрямовані та енергійні. Вони завжди йдуть до поставленої мети, незважаючи на перешкоди і життєві перипетії. Їх неможливо зламати, вони завжди знайдуть вихід навіть із складних ситуацій.

Родимка в куточку губ розповість про сексуальність її власника. Якщо родимка на лівій стороні, це свідчить про беззахисність і трепетання. Такі люди потребують любові і турботі. Коли новоутворення знаходиться на каймі губ, це означає слабкий характер і відсутність відповідальності. Якщо ж пігментований ділянку великого розміру, це свідчить про проблеми сексуального чи психічного характеру. Якщо ж таких родимок дві або більше, це тільки посилює описані характеристики.

Невуси на губах

Родимка на нижній губі у жінок свідчить про їх непохитності і цілеспрямованості. Дами не шукають вигоду і можуть відмовитися від будь-яких пропозицій, навіть привабливих, які можуть перешкодити їх поставленої мети. Невус на верхній губі у чоловіків розповість про їх лідерських якостях і бажання у всьому бути першими. Незважаючи на це, власники таких наростів порядні, тому не йдуть по головах і прислухаються до думки оточуючих.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: