Вчинки, які чоловіки не прощають партнеркам

У цих випадках вони розривають стосунки, навіть якщо дуже люблять жінку.

Вчинки, які чоловіки не прощають партнеркам

Фото: pixabay.com

Зрада. Жіноча зрада – найсильніший удар по чоловічому самолюбству. Після такого вчинку жоден джентльмен не зможе відчувати себе повноцінним і заможним. І прощення жінка не вимолить навіть найщирішими вибаченнями і каяттям.

Відсутність або нестача сексуального життя. Для представників сильної статі вкрай важливий регулярний фізичний контакт з партнеркою. Якщо жінка завжди шукає привід, щоб уникнути інтимної близькості або шантажує їй – наприклад, карає відсутністю сексу за якісь провини, таким відносинам скоро прийде кінець. Чоловік або знайде іншу жінку, яка буде його влаштовувати в інтимному плані, або вирішить, що у його супутниці є хтось «на стороні», і кине її.

Жінка не цікавиться його життям. Якщо даму абсолютно не хвилюють важливі моменти, які відбуваються в житті її партнера, такі відносини навряд чи назвеш теплими і гармонійними. Зрозуміло, бувають різні ситуації і обставини. Якщо жінка – наприклад, замотати на роботі або по будинку – раз-другий забула запитати, як у чоловіка справи, він навряд чи образиться. Але якщо такий ігнор повторюється день у день, чоловік не стане терпіти такого ставлення до себе.

Зрада. Для чоловіка це не тільки фізична зрада – не прощають вони і емоційного зрадництва. Наприклад, якщо партнерка поділиться зі сторонніми секретною інформацією, що стосується її чоловіка або їх відносин.

Стеження за чоловіком. Для будь-якого представника сильної статі бажання супутниці завжди контролювати його дії, коло спілкування – цілковите неповагу до нього як до особистості. Якщо панянка регулярно переглядає телефон, соціальні мережі партнера, дізнається про його переміщення у спільних знайомих – ні про яку любов і подальших відносинах мови бути не може.

Домінування. Будь-який нормальний чоловік хоче бути головним у сім'ї. Якщо улюблена жінка вище за посадою, заробляє більше і користується великим авторитетом в загальному колі спілкування, самооцінка чоловіки прагне до нуля. Для нього це справжній провал і, швидше за все, він відправиться на пошуки іншої супутниці життя – з якої буде відчувати себе заможним і важливим. Якщо ви владна дама і хочете зберегти відносини, проявіть жіночу мудрість – НЕ козиряти своєю перевагою.

Раніше Zmorshki.in.ua давав поради, як зберегти дружні відносини.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua