Що означає число 33 у нумерології: позитивне та негативне значення

Що означає число 33 у нумерології: позитивне та негативне значення

Число 33 здавна вважають священним і незвичайним: воно складається з двох трійок, при нумерологічному додаванні дає 6, а при розподілі на три – 11. Всі ці числа дуже цікаві та несуть нетривіальні посили.

33 уособлює рівновагу та досконалість, лікувальну любов та самовіддачу.

Саме у 33 роки людина досягає піку своїх можливостей.

Через 33 хребці проходить енергія кундаліні, пробуджуючи та готуючи до прийняття божественної мудрості.

Число 33 у нумерології

У нумерології 33 – одне з панівних та керуючих майстер-чисел.

Трійка символізує силу, пристрасть, оптимізм, життєлюбність та допитливість; шістка (3+3=6) – кохання, баланс та гармонію. Об'єднавши свої енергії, ці числа наділяють 33 воістину дивовижними властивостями. Мало того, при розподілі 33 на 3 виходить ще одне неймовірне майстер-число 11, що наділяє основне енергією, впевненістю та тонкою інтуїцією. А якщо повернути дві трійки обличчям один до одного, утворюється вісімка – символ нескінченності та абсолютної досконалості.

Значення числа 33

33 – уособлення закінченості, єдності множин і гармонії, що закликає до вищого ступеня любові: справжньої, жертовної та непорочної любові між людиною і Богом.

Подвоєна трійка – знак неординарного мислення та геніальності.

Позитивне
творчість;
розвинена уява;
артистизм;
емоційність;
оптимізм;
веселощі;
комунікабельність;
відкритість;
альтруїзм;
жертовність;
проникливість;
серцевість.
Негативне
гнів;
влюбливість;
безтурботність;
обтяження;
обмеженість;
жорстокість;
невміння прощати;
надмірна вимогливість.

Число 33 в ангельській нумерології

У нумерології ангелів число 33 має гарну енергію, впоратися з якою виходить не у всіх. Воно пов'язане з талантом, самовираженням, хоробрістю, чесністю, співчуттям та дисципліною. 33 символізує великий прогрес, можливості та достаток, несе щастя та задоволеність особистим життям та відіграє особливу роль у духовному сенсі, оскільки є знаком святої трійці.

Число 33 як підказка від Ангела

Ангели попереджають про наближення якоїсь знаменної події, великих змін і просять не нехтувати можливостями, що відкриваються. Всі нещодавно розпочаті проекти принесуть успіх і будуть успішно реалізовані. Слід жити пристрасно та радісно, приділяючи увагу навколишнім дрібницям, здатним принести щастя. Вищі сили намагаються пробудити творчу енергію, підштовхнути до висловлювання почуттів та власної думки та усвідомлення свого життєвого призначення.

Число 33 у каббалістичній нумерології

 • 33 – краса та велич;
 • 33 – число Бога вогню, що символізує єврейське свято вогню Лаг ба омер. Слово “Лаг” на івриті складається з двох букв – “ламед” (30) і “гімел” (3), і, таким чином, формує число 33.

Число 33 в Таро

У Таро числу 33 відповідає карта «Ключ», що означає здатність розуміння істини, шанси та кармічні можливості. З її допомогою знаходиться вихід та вирішуються завдання. Це карта руху та динаміки, підпорядкована своїм сусідам. Поряд з позитивними картами вона знаменує горизонти, що відкриваються, події, що ведуть до успіху, подолання перешкод і зникнення сумнівів; з негативними – проблеми, спровоковані легковажністю та недорікуватістю.

Число 33 та Міфологія

Слов'янська

 • Стародавні слов'янські боги Сварог, Перун та Рамхат дали нащадкам по 33 Мудрі Заповіді;
 • У 33 роки кожен обраний Білий чоловік ступав на шлях Самовдосконалення та виконання Божого Уроку;
 • Кожен тридцятий та третій дні місяця були священними.
 • Крім того, число 33 займає особливе становище в російській традиційній культурі і виступає фатальним у казках, символізуючи не лише міць, а й вказуючи на протистояння Добра та Зла:
 • 33 роки лежав на печі Ілля Муромець перед початком своїх подвигів в ім'я російського народу;
 • 33 роки знадобилося старому в «Казці про рибалку і рибку», щоб спіймати золоту рибку, і рівно через стільки ж років стара стала жадібною і ненаситною, повністю змінившись у бік Зла;
 • 33 богатирі вийшли з моря в «Казці про царя Салтана», являючи собою міць і незламну силу.

Давньогрецька

У стародавніх грецьких містеріях було 33 ступеня випробувань, які слід подолати людині на шляху до духовного прозріння, осягнення вищого знання та оновлення.

Число 33 в астрології

Трійка знаходиться під заступництвом Нептуна – планети ідеалізму та духовності, а шістка, отримана шляхом складання двох трійок – є підопічною Малого Благодійника Венери. Злиття цих двох небесних тіл породжує гармонію, витонченість, благородно піднесені почуття та духовну мудрість, що перевершує людські можливості.

Число 33 та характер людини

Магічне число 33 найчастіше нагороджує людину лише позитивними якостями, але трапляються дуже складні випадки, коли двоє трійок не вдається реалізувати свої сильні сторони, і світові є лише негативні їх характеристики. Також не варто забувати про вплив шістки, яка також може негативно впливати на людину.

Число 33 наділяє людей незвичайним живим розумом, багатою фантазією та креативним мисленням. Вони мають вроджене почуття прекрасного і вишуканого смаку, безперервно прагнуть духовного розвитку і мають схильність до філософії. Такі особи розумно розподіляють свою енергію і час, ніколи не проходять повз нужденних і займають важливе місце в суспільстві.

Позитивні риси
виховання духу;
відповідальність;
милосердя;
розвинені розум та логіка;
різнобічні інтереси;
відмінне почуття гумору;
неординарне мислення;
лідерські якості;
здатність любити;
дисциплінованість;
Незвичайний світогляд.
Негативні риси
нехтування духовними правилами;
зречення свого призначення;
підпорядкованість пристрастям;
настороженість до будь-яких проявів кохання;
жорстокість;
тиранія;
деспотизм;
нетерплячість до обмежень;
вибір легкого життєвого шляху без моральних принципів.

Поради людям із числом 33

Контролюйте свій дар та розвивайте його. Якщо він завжди перебуватиме у ваших руках, у житті все складатиметься благополучно. Не забувайте, що геніальність може легко трансформуватися у зарозумілість.

Будьте чуйними та уважними з близькими. Не бійтеся виявляти свою турботу – саме в ній криється ваша головна сила. Ваш шлях – це кохання та позитивна енергія.

Виховуйте свій дух, навчайтеся служінню. Освоївши всі уроки, ви зможете перейти на найвищий ступінь духовного розвитку.

Завдяки числу 33, своїй силі та вмінню жертвувати, ви можете досягти успіху в благодійності та філантропії. Для цього підійде будь-який значущий громадський проект, де ви зможете подарувати своє кохання та радість людям.

Число 33 та професія

Число 33 наділяє людей величезною працездатністю, почуттям відповідальності, артистизмом та вибуховою фантазією. Вони можуть займатися чим завгодно, головне, щоб було реалізовано їхній потенціал. Тому не варто сидіти на остогидлому робочому місці, якщо є хоч найменші сумніви в тому, що воно ваше. Вдалим вибором для таких осіб будуть такі професії:

 • Письменник;
 • Художник;
 • Скульптор;
 • Архітектор;
 • Артист;
 • Музикант;
 • Дизайнер;
 • Модельєр;
 • Розробник комп'ютерних програм та ігор;
 • Психолог.

Вкрай рідко їм вдасться досягти кар'єрних висот у сферах політики та дипломатії.

Число 33 та таланти

Підопічні числа 33 мають надзвичайний природний талант, який має розвиватися на благо оточуючих. Вони дуже чутливі до чужих потреб і в будь-якій своїй діяльності схильні до прояву турботи та створення комфорту для інших.

Маючи прекрасний естетичний смак, вони творять справжні шедеври з найбанальніших речей. Це великі творці, які прикрашають світ чимось неперевершеним та геніальним.

Число 33 та фінанси

33 – число ведичного бога багатств, скарбів, процвітання та родючості Кубери. Воно дуже вдале для бізнесу, допомагає вигравати в лотереї, отримувати все найкраще і досягати вершин. Всі продажі приносять прибуток, а ризики виправдовуються та призводять до безмежного успіху.

Число 33 та відносини

Дві трійки обіцяють відданість, ніжність, любовні зізнання, романтику та гармонію, але допускають незламну та прийнятну ревнощі. Усі обіцянки виконуються, а плани реалізуються. 33 обіцяє швидке створення зразкової та щасливої сім'ї. Ідеальними партнерами для підопічних числа 33 стануть ті, хто народжений 3, 6, 7 та 9 числа.

Число 33 та духовна сфера

На шляху до досягнення своєї мети людина проходить 33 ступені, і лише на останній його душа зливається з чимось божественним.

Магічна

33 сприяє виплескування потужного потоку енергії, з яким його власник часто не може справлятися. Однак у цьому випадку можна шляхом додавання компонентів нейтралізувати домінуюче число 33, звести його до звичайної шістки і вже під її заступництвом продовжити свій життєвий шлях.

Релігійна

Число 33 згадується у багатьох релігійних практиках. З ним пов'язано багато цікавих вірувань.

Християнство

На думку християнської церкви, 33 роки – це вік духовного повноліття людини, досягнення нею гармонії та досконалості, повного формування особистості та розкриття потенціалу. Надалі відбувається лише накопичення життєвого досвіду та відточування набутої майстерності.

Християнська культура вкладає в число 33 сенс духовного відродження та створення царства любові та всепрощення з більш піднесеними ідеалами. Саме тому православні церкви не зводять над храмами понад 33 куполи.

У Біблії число 33 згадується неодноразово. Найбільш визначні приклади:

 • 33 Дитина була у Якова;
 • 33 роки простояв храм царя Соломона;
 • 33 роки правив цар Давид об'єднаним царством Ізраїля та юдеї;
 • 33 роки було Христові під час розп'яття.

Індуїзм

33 – корінне число індуїстського Пантеону, де воно уособлює 33 мільярди якостей Абсолюту.

33 небесні істоти, що служать Єдиному Богу, описувалося в найдавнішій Веді «Рігведе», згідно з різними джерелами, їх загальна кількість становила 33 або 330 мільйонів.

Буддизм

33 збори девів (богів) налічувалося в Траястримші – найвищому світі, наповненому палацами та садами та розташованому на піку гори Сумеру. Часто вони спускалися на землю для зустрічі з Буддою, але бувало, що Будда сам сходив до них.

Число 33 та доля

Число 33 у нумерологічному гороскопі повідомляє людині про поставлену перед ним важливу мету: дбати про тих, хто має нижчий духовний розвиток, просвічувати їх і виводити на шлях Істини. Все його життя пов'язується з безкорисливою допомогою нужденним, даруванням ним душевного тепла та полегшенням страждань. Покласти такий тяжкий тягар дозволяє невичерпний запас сил людини, його терпіння та щирий талант допомагати всім страждаючим.

Поява числа 33

Не варто розслаблятися і втрачати пильність. Необхідно зібрати всю свою волю і продовжити рух у вибраному напрямку. Усі праці та старання будуть винагороджені.

Випадково

Візьміть паузу та приділіть увагу своїм близьким. Можливо, ви надто захопилися роботою чи іншими подіями у своєму житті та перестали помічати тих, хто перебуває з вами поряд.

Постійно

Зацикленість на минулих помилках та втратах заважає розвитку та просуванню вперед. Думки про минуле не дають вирватися із замкненого кола і змушують безглуздо по ньому блукати. Залишіть минуле минулому та почніть жити сьогоденням.

Яке значення має число 33, якщо це номер квартири/будинку

Номери квартир і будинків рідко бувають однозначними, тому всі числа, що містяться в номері, підсумовують і розглядають просте число, що вийшло. Число 33 відповідає шістка (3+3=6).

Мешканцям будинку 6 властиве спокійне, стабільне та забезпечене життя, вони поступово накопичують ресурси, необхідні для задоволення своїх особистих потреб, як матеріальних, так і духовних. Їхні взаємини відрізняються теплотою та щирістю. Розлучення та розставання практично не трапляються. Коло друзів у таких людей вкрай вузьке, але стабільне.

У будинку, крім гарних речей, у надлишку присутні книги, музичні інструменти, статуетки. Зміни тут рідкісні та дивовижні.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua