Ім'я Вольдемар: походження, значення, сумісність, характер та доля

Вольдемар – старовинне німецьке ім'я. Найбільш поширене у Польщі, Чехії, Словаччині та Болгарії. Раніше це красиве та благородне ім'я було популярне і в Україні, але зараз з невідомих причин зустрічається та використовується набагато рідше.

Значення та походження імені Вольдемар

Ім'я має давньонімецьке коріння і перекладається як «великий володар». Вольдемар (Вальдемар) є німецьким аналогом російського імені Володимира.

Астрологічна та езотерична характеристика імені:

 • Знак зодіаку – Телець, Терези.
 • Планета-управитель – Венера.
 • Відповідний колір – синій.
 • Камінь-талісман – берил.
 • Рослина – капуста.
 • Тварина – кіт.
 • Вдалий день – п'ятниця.

Вольдемар не значиться у православних святцях. Католицькі іменини: 2 квітня, 5 травня, 15 липня, 28 липня.

Ім'я Вольдемар: походження, значення, сумісність, характер та доля

Дитинство

Яким є ім'я Вольдемар для дитини? У дитинстві – це рухливий і допитливий малюк, який не завдає особливих турбот батькам. Він не схильний до бійок з однолітками, хоча бувають винятки з правил.

Зовні Вольдемар привітний і доброзичливий, хоча в глибині душі цьому хлопчику властива деяка хитрощі. Дитина з раннього віку намагається виявити незалежність та наполягти на своєму.

У міру дорослішання у Вольдемарі починають формуватися такі якості, як недовірливість, скритність, нетовариські.

У школі хлопчик навчається добре, а з окремих предметів і на відмінно. Найкраще йому даються математика та інші точні науки.

Здоров'я у Вольдемара міцне. Єдине, що йому необхідно – регулярно зміцнювати імунітет.

Ім'я Вольдемар: походження, значення, сумісність, характер та доля

Характеристика особистості

Чоловік на ім'я Вольдемар має складний і подвійний характер. Він наполегливий, хитрий і прагматичний. Ця людина наділена рідкісною інтуїцією та аналітичним складом розуму. Вольдемар має своєрідне уявлення про незалежність. Його схильність до здобуття волі дуже близька до анархізму.

Носій цього імені здатний на порожньому місці створювати собі життєві труднощі та перепони. У досягненні успіху йому заважають скептицизм та нерішучість. Він може кілька разів переглядати і змінювати своє рішення, а потім взагалі відмовитися від нього.

Чоловік схильний довіряти лише власному досвіду. Його не можна змусити прислухатися до чужих порад. Також варто пам'ятати, що власнику імені Вольдемар властиво уникати відповідальності.

Вольдемар вірить у успіх і ніколи не планує нічого заздалегідь. Він вважає, що життєвий успіх залежить від щасливих обставин, а не від цілеспрямованості та працьовитості. Часто зосереджений на своїх поразках, але не бажає робити своїх програшів жодних висновків.

Чоловік на ім'я Вальдемар схильний до частої зміни місця проживання. За статистикою серед носіїв цього імені велика кількість емігрантів. Водночас Вольдемар важко пристосовується до нових умов і насилу сходиться із незнайомими людьми.

Ім'я Вольдемар: походження, значення, сумісність, характер та доля

Хобі та професія

Значення імені Вальдемар вказує на нелюдимість та мовчазність свого власника, через ці якості він погано сходиться з людьми у колективі. Чоловік має свою точку зору, але не наважується висловити її та тримається на службі особняком. Якщо все ж таки йому доводиться брати слово, то його мова невиразна і малопереконлива. Все це заважає його успішному просуванню в кар'єрі.

Вольдемар може захопитися окультними науками або змінити ім'я та присвятити себе служінню церкви. У зрілому віці чоловік може відкрити письменницький талант, що дозволить йому стати успішним автором літературних творів.

Власник імені Вольдемар схильний до колекціонування. Це захоплення приносить йому велике задоволення і є своєрідною віддушиною у його напруженому житті.

У професії він надає перевагу масштабності. Він стане успішним, якщо займатиметься науковими розробками, геологією, будівництвом, енергетикою. Проте Вольдемар може працювати тренером, завгоспом, будівельником чи продавцем. Він не мріє про крісло керівника, його влаштовує рівень середньої ланки.

Йому не вдасться бути державним чиновником. Вольдемару потрібна постійна самота, до того ж він не любить, коли над ним стоїть багато начальників.

Ім'я Вольдемар: походження, значення, сумісність, характер та доля

Кохання та сім'я

Його зможе залучити лише строга та високоморальна жінка. Свою обраницю він шукає довго та ретельно, тому одружується пізно. У шлюбі з нею нелегко. Чоловік на ім'я Вольдемар надзвичайно ревнивий і любить провокувати сімейні скандали.

Але іноді буває по-іншому. Будучи однолюбом, він довго не одружується, тому що не в змозі забути своє перше кохання. Вольдемар може роками намагатися повернути свою колишню кохану, доки не досягне свого. Часто його дружиною стає розлучена жінка з дитиною.

У разі невдалого шлюбу чоловік ніколи не виступає ініціатором розлучення, а якщо дружина йде від нього, то це є для Вольдемара важким ударом. Розлучення з коханою дружиною виявляється для нього настільки сильним потрясінням, що, переживши одного разу, чоловік більше ніколи не одружується.

Власник імені Вольдемар дуже уважний до своїх дітей. Він ніколи не карає їх, стає своїм синам радше порадником і другом, ніж суворим батьком. Його діти, навіть дорослі, можуть розраховувати на допомогу батька.

Сумісність

Найкраща сумісність у коханні та шлюбі у Вольдемара з жінками на ім'я Аріна, Марта, Еріка, Луїза, Поліна, Стелла, Регіна.

Погана сумісність у Вольдемара з жінками на ім'я Ізабелла, Аріадна, Світлана, Кароліна.

Відомі люди

Знамениті чоловіки на ім'я Вольдемар:

 • Вольдемар Балязін – радянський історик, письменник.
 • Вальдемар Зандберг – радянський актор.
 • Вальдемар Тафте – датський скрипаль.
 • Вольдемар Шилейко — російський сходознавець.
 • Вольдемар Озолс – російський офіцер, громадський діяч.
 • Вальдемар Павляк – польський політик.
 • Вольдемар Баргіль – німецький композитор.
 • Вольдемар Лєїн – радянський державний діяч. Ім'я Вольдемар: походження, значення, сумісність, характер та доля

Ім'я Вольдемар (Вальдемар) найкраще підійде хлопчику, народженому під знаком Тельця чи Овна. Телець пом'якшить характер чоловіка, зробить його більш терпимим та гармонійним. Овен схожий із Вольдемаром своїм сприйняттям несправедливості. Під впливом цього знака Вольдемар навчиться більше відчувати та діяти, а не міркувати.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua