Що означає ім'я Іслам в ісламі? Характеристика, таємниця та доля імені Іслам

Питання, що стосується того, що означає ім'я Іслам в ісламі, є досить актуальним для представників цієї релігії. У ньому закладена потужна енергетика.

Зараз варто приділити трохи більше уваги цій темі і поговорити не тільки про походження імені та його значення, але ще й про те, як воно відбивається на долі молодої людини, яку так вирішили назвати батьки.

Трохи історії

Почати слід з відповіді на питання про те, що означає ім'я Іслам в ісламі. Є три варіанти перекладу з арабської мови – «відданий», «віруючий мусульманин» та «здоровий, справний».

Така назва дуже поширена серед людей, які сповідують цю релігію. Найчастіше використовується його варіант з артиклем – Аль-Іслам.

Також варто зазначити, що воно є ім'ятворчим. Від нього походять багато інших варіантів – Нуріслам, Ісламбек, Шагіріслам, Ісламей, Ісламгул і т.д.

Однак початковий варіант, як і раніше, є найпопулярнішим і найпоширенішим.

Дитинство

Обговоривши, що означає ім'я Іслам в ісламі, можна перейти і до іншої теми – поговорити про те, як воно відбивається на характері хлопчика, якого так назвали батьки.

Що означає ім'я Іслам в ісламі? Характеристика, таємниця та доля імені Іслам

Росте ця дитина справжнісіньким лідером, який завжди перебуває в центрі подій і здатний вести за собою інших дітей. Він веселий, активний, комунікабельний, відкритий і добрий, з властивою для нього часткою емоційності. Але також цей хлопчик досить запальний. Він легко може вплутатися в бійку чи сварку.

Батьків любить, проте всіляко прагне самостійності, намагаючись позбавитися їх опіки. Брати приклад намагається з вольових, сильних особистостей, яких мріє бути схожим. До речі, чоловіків у сім'ї дуже шанує, навіть слухається їх. Однак нерідко в ньому проявляється нерозсудливість і зарозумілість – пом'якшити ці якості може виховання, дане йому сильним, авторитетним батьком.

Юність

Продовжуючи розповідати про те, що означає ім'я Іслам в ісламі та формуванню якого характеру воно сприяє, треба також обговорити, яким його володар стає з роками.

Що означає ім'я Іслам в ісламі? Характеристика, таємниця та доля імені Іслам

В юності цей юнак вчиться бути стриманішим, і у нього це виходить – емоційний спалахи трапляються рідше. Він перетворюється на відповідального хлопця, що багато уваги приділяє спорту та навчанню. Батькам можна не турбуватися, що син зв'яжеться із хуліганами чи негідною компанією, в Ісламу це не в пріоритеті.

Проте друзі в нього є, причому багато. Іслам дуже веселий, позитивний хлопець, котрого люблять за легкий характер. Однак ця поведінка дещо оманлива – у душі вона дуже тендітна і вразлива людина, яка ретельно оберігає внутрішній світ від посягань. Довіритися хлопець може лише членам сім'ї чи дуже близьким друзям.

Однак, знаходячи собі серйозне захоплення до душі, Іслам забуває про все у світі. Також він буде щасливим, якщо знайде наставника або близького авторитетного друга, здатного періодично спрямовувати його у вірну сторону.

Зрілість

Дорослий Іслам – це самодостатній, успішний чоловік, який зумів досягти вражаючих висот на вибраній ним ниві. У суспільстві його поважають, часто звертаються за порадою чи моральною підтримкою.

Він дуже щедра і відкрита людина, в серці якої місця вистачить для всіх. Ось тільки оточення Іслам собі підбирає дуже уважно – серед близьких ніколи не буде зайвих людей.

А те, що бачать у його особи оточуючі, лише вершина айсберга. Серед близьких Іслам розкривається зовсім інакше. Він видається набагато глибшою, цікавішою, розвиненою людиною з унікальним поглядом на світ і все, що в ньому відбувається.

Кохання та секс

Розібравшись із питаннями щодо того, до якої національності ім'я Іслам ставиться і як воно відбивається на характері свого володаря, можна перейти і до цієї не менш важливої теми.

Що означає ім'я Іслам в ісламі? Характеристика, таємниця та доля імені Іслам

У коханні цей чоловік представляється романтичною, пристрасною натурою, яка потребує ніжності та ласки. Він шукає ту жінку, яка зможе віддатись стосункам повністю, присвятити всю себе партнерові. Таку даму він буде вічність носити на руках і робити все, аби вона була з ним щаслива.

Однак не все так просто. У таємниці імені Іслам, як згадувалося раніше, з дитинства закладено аспект експресивності. Так що його обраниці періодично доведеться миритися з його спалахами гніву і агресією, що іноді проявляється.

Дуже важливо, щоб жінка не провокувала його додатково, а заспокоювала. Це сприятиме підтримці в парі довіри та гармонійного зв'язку.

Що щодо інтиму? У цьому плані Іслам постає неприборканим та пристрасним. Але так само, наскільки він палкий і чуттєвий, він ще й уважний. Іслам відноситься до коханої, немов до крихкої судини, яку треба пестити і берегти.

Шлюб та сім'я

Іслам цілком здатний зарано створити сім'ю. Однак навіть якщо він одружиться в юному віці, то до цієї справи підійде з максимальною відповідальністю. Тому що розлучення Іслам не сприймає. Дивно, але сильна інтуїція дозволяє йому відразу вибрати жінку, яка виправдає всі очікування і виявиться тим самим ідеалом, про який він мріяв.

Що означає ім'я Іслам в ісламі? Характеристика, таємниця та доля імені Іслам

Із цього чуйного та досить романтичного чоловіка виходить несподівано суворий батько. Виховує дітей з усією віддачею, не допускаючи жодних зайвих вільностей.

Сім'ю дуже любить, намагається проводити з рідними якнайбільше часу, кожному приділяючи особливу увагу. Це щедрий, дбайливий, жалісливий чоловік, який є справжньою опорою для всіх домочадців. Він такий гарний, що навіть здатний стати улюбленцем тещі.

Трудова діяльність

Раніше було обговорено багато перекладу імені Іслам, особливості формування його характеру, аспект сім'ї. Що ж до роботи?

Що означає ім'я Іслам в ісламі? Характеристика, таємниця та доля імені Іслам

Насправді багатою людиною він навряд чи стане. Однак стабільний добрий дохід матиме завжди. Адже цей чоловік є вмілим працівником у різних сферах – з нього може вийти як чудовий фінансист, так і відмінний будівельник або вантажоперевізник.

Чим би він не займався, у нього це буде добре виходити. Керівництво цінує його як за це, так і за відповідальне ставлення до своєї роботи.

Чи він відкриє власний бізнес? Навряд чи. Якщо Іслам і вирішить зайнятися підприємництвом, він організує невелике справа, якого залучить вузьке коло підлеглих.

Захоплення

Якщо вже обговорюється характеристика імені Іслам, то кілька слів варто сказати і про його хобі. Цікаво ж, чим захоплюється така неординарна особистість.

Що означає ім'я Іслам в ісламі? Характеристика, таємниця та доля імені Іслам

Хоча можна припустити, що в житті цієї людини обов'язково присутні фізичні вправи, спорт і суто чоловічі заняття, це не єдині її таланти. Іслам дуже господарський, володар так званих золотих рук, а тому отримує величезне задоволення від процесу створення чогось.

Він може полагодити кран або власноруч сколотити меблі, а потім назвати це відпочинком. Також як хобі Іслам часто вибирає риболовлю або полювання.

Астрологічний аспект

Отже, чиє ім'я Іслам – ясно. Як воно відбивається на характері та долі свого власника – теж. Насамкінець варто приділити трохи уваги та езотеричному аспекту. Він, до речі, багато в чому визначає долю Ісламу.

Імені властиві певні символи та талісмани. Для Ісламу їх можна виділити до такого переліку:

  • Планета-покровитель – Меркурій.
  • Щаслива пора року – весна.
  • Дні, які підходять для здійснення планів, – неділя, четвер та середа.
  • Тотемне дерево – глід.
  • Камені-талісмани – сердолік, агат, олександрит, гранат, цитрин, турмалін, берил, гранат.
  • Тотемна тварина – олень.
  • Щасливий колір – жовтий.
  • Тотемна рослина – деревій.

Що означає ім'я Іслам в ісламі? Характеристика, таємниця та доля імені Іслам

Число імені Іслам – це 3. Зазвичай «трійки» являють собою особистостей, які із задоволенням служать суспільству і нічого не вимагають натомість. У них чудово розвинені творчі нахили, що допомагають розвивати нові напрями та генерувати приголомшливі ідеї.

Якщо говорити про те, які знаки зодіаку відповідають імені Іслам, то це Стрілець та Близнюки. Якщо хлопчика, який народився в період з 22 травня по 21 червня або з 23 листопада по 21 грудня, так назвати, то в ньому розкриються найкращі астрологічні риси його покровителя.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua