Значення імені Аміран. Походження

Значення імені Аміран – «високість народу». Воно досить популярне в деяких регіонах України. За походженням, ім'я Амірана грузинське. До слова, з цієї мови вона перекладається як «правитель». Молода людина, названа саме так, обов'язково набуде лідерських якостей, які згодом допоможуть їй добиватися висот як у роботі, так і в особистому житті.

Значення імені Аміран. Походження

Найчастіше цим ім'ям називають хлопчиків, народжених у сім'ях грузинських євреїв. Дане ім'я символізує схильність людини до постійного та безперервного розвитку та руху. Особливо це проявляється у дитинстві: хлопчик не може сидіти на місці, завжди намагається втекти. З віком це не сильно змінюється: молода людина має любов до зміни місць.

Постійне прагнення вперед може спричинити самотність, проте власника імені Аміран це не обтяжує.

У цій статті ви дізнаєтеся:

Знаки імені

Ім'я, що розглядається, підходить жовтий і помаранчевий колір. Ім'я Аміран відповідають такі планети: Меркурій, Уран. Метал: ртуть. А щасливими числами є: 2, 3, 5, 20, 23. Камінням-талісманами для людей, що носять це ім'я, вважаються перидот, олександрит, цинкіт. Ім'я чудово підходить для знака зодіаку Риби.

Характерні риси

Значення імені Аміран недарма перекладається як «високість народу». Характерними якостями власника цього імені є романтичність, чарівність. У дитинстві малюк, названий Аміраном, є самою безпосередністю, він справжнісінький торопиг. Дитина дуже цілеспрямована. Завжди намагається досягти поставленої мети. Поважає старших, причому не лише своїх батьків. Це досить працьовита молода людина.

Похідними від повного імені є Міран, Аміран, Амруш.

Сумісність імен

Розглядаючи значення імені Аміран, не можна залишити без уваги питання його сумісності з жіночими іменами. Найкращими варіантами є: Емілія, Тетяна, Софія, Софія, Валерія. Однак, безумовно, це не говорить про те, що Аміран не буде щасливий із жінкою, яка носить ім'я, не представлене у списку.

Значення імені Аміран. Походження

Успіхи у кар'єрі

“Підвищення народу”, будучи значенням імені Аміран, може трактуватися і трохи інакше. Людина, названа цим ім'ям, обов'язково досягне успіху в роботі і зможе високо піднятися кар'єрними сходами. Для Амірана важливо справляти враження на оточуючих. Однак чоловікові цікавіша фізична, ніж розумова діяльність. Аміран зможе досягти успіхів у спорті, але також чудово впорається з побудовою власного бізнесу. Крім того, така людина зможе розкритися, віддаючи себе творчості.

Сімейний стан

Аміран – мужня і неймовірно впевнена в собі людина. Дещо самозакоханий. Його не можна назвати однолюбом, тому що він з радістю купається в жіночій увазі. Однак, одружившись, Аміран дещо розсудливим і повністю візьме на себе відповідальність за створену сім'ю: дружину та дітей. Він – прекрасний, дбайливий чоловік та батько, який з великою радістю та азартом проводитиме вільний час зі своїми малюками.

Значення імені Аміран. Походження

Значення імені Аміран та його характеристики роблять дане ім'я чудовим вибором для хлопчика, якому в майбутньому пророкують успіх.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua