Як змусити чоловіка зізнатися у зраді і чи можна це зробити

Як змусити чоловіка зізнатися у зраді і чи можна це зробити

В одній із статей Samka торкалася питання ключових ознак адюльтера. Але, в такій делікатній темі, важливі не непрямі докази, а чи прямі докази, чи щиросерде визнання. Інакше ти ризикуєш створити проблему, якої спочатку не було.

Як домогтися визнання

Як змусити чоловіка зізнатися у зраді і чи можна це зробити

Фото автора Ketut Subiyanto: Pexels

Але ось невдача, іноді чоловіки не поспішають зізнаватись у зраді, тому що правда тягне за собою низку наслідків. Більше того, вони починають присягатися у вічній відданості, як вірний пес. Але погодься, не всім хочеться жити з цим тягарем сумнівів: «Була зрада чи ні?».

І тут постає цілком закономірне питання: «Як же вивести зрадника на чисту воду і змусити його зізнатися у зраді?». Скажімо чесно, питання складне, але вирішуване. Нижче Samka познайомить з тими помічниками, у вигляді певних хитрощів, які нададуть тобі максимальну допомогу у вирішенні заявленого питання.

Чому чоловік не зізнається у зраді

Перш ніж відповісти на питання “Як?”, важливо зрозуміти фундаментальну основу питання “Чому не може сказати правду?”. Дивись, відповідь на нього буде тими орієнтирами, які допоможуть вибрати правильну тактику і підібрати потрібні слова.

В рамках однієї статті, як ти розумієш, — це питання не розбиратиметься розширено, оскільки інакше формат статті трансформується в книгу-керівництво на тему «Чому чоловік не говорить правду?»

Але будуть порушені ключові аспекти вищезазначеного питання, такі як:

 • коханка, як то кажуть, не більше ніж дівчина для здоров'я;
 • у вас, у разі розлучення, буде поділ майна через суд;
 • чоловік боїться, що ти можеш обмежити спілкування з дітьми;
 • чоловіка влаштовує ситуація, де коханка виступає в ролі свята, а ти, тобто дружина – звична стабільність;
 • у сім'ї чоловіка цінуються сімейні цінності і не вітаються розлучення, яке зрада, буде якоюсь темною плямою з його репутації;
 • зрада була разовою;
 • зв'язок на стороні, для чоловіка схожий на ходіння по лезу бритви, тобто вона дає йому викид адреналіну. І приваблює не сам фізичний акт, а страх викриття.

Підсумовуючи, можна назвати ряд основних причин:

Як змусити чоловіка зізнатися у зраді і чи можна це зробити

Ознаки чоловічої зради. Як дізнатися зраджує чи ні?

 • Чоловік не збирався йти з сім'ї
 • Від визнання в адюльтері відокремлює матеріальну сторону.
 • Чоловік боїться втратити зв'язок із дітьми.

Бажаючи вивести чоловіка на чисту воду, тобі важливо зрозуміти, яка причина його мовчання найбільше підходить до твоєї приватної ситуації. Саме це і допоможе побудувати діалог таким чином, щоб зрештою він зізнався в адюльтері.

Покрокова інструкція

 • Ти – фізіономіст

Першорядним кроком є те, що чоловіка важливо своїм питанням застати зненацька. Але, перш ніж зробити цей крок, ти маєш підготуватися. Це полягає у вивченні матеріалу з фізіогноміки. Докладнішу інформацію ти зможеш знайти у раніше опублікованій статті.

У ході досліджуваного питання, Samka розповість тобі, чому так важливо стати на час фізіономістом. Вся справа в тому, що, коли людина бреше, вона, хоч би як намагалася приховати правду, не може контролювати свої фізіологічні реакції на несподівані для неї питання або ситуації.

Застати чоловіка зненацька спонтанним питанням, і його реакція на нього, і буде одним із твоїх головних козирів. При цьому важливо говорити впевнено, тобто так, ніби ти вже знаєш правду, і його відповідь не більш ніж завершальний штрих.

Ти можеш сказати приблизно таке: “Я знаю, що ти мені зраджуєш!” і з легким подивом у тоні додати: «Не розумію, навіщо вже приховувати правду?».

І ось саме тут починається найцікавіше. Як ти пам'ятаєш, брехуна видасть його неконтрольована реакція тіла несподівано поставлене запитання. Твоє завдання в частині секунди її вловити. Стеж уважно за його очима, на брехню вказуватиме таке:

 • Подивився ліворуч і вниз, значить фантазує та вигадує хибну картинку.
 • Дивиться прямо-вліво, значить підшукує потрібні слова, які звучатимуть найбільш правдоподібно.
 • Вниз і вліво, говорить про те, що згадує реальні запахи, смак і тактильні відчуття.

Як уже було зазначено вище, докладніше з язиком тіла брехуна ти можеш ознайомитися в одній із статей. Так само на допомогу тобі буде спеціалізована книга Пола Екмана «Психологія брехні», та Алана Піза «Мова рухів тіла».

Як ти розумієш, Samka приділяє особливу важливість фізіогноміки, вказуючи на те, що саме вона є першим кроком у виявленні зради – недарма. Коли мова жестів видасть твого чоловіка з тельбухами, тобі буде значно легше зберігати впевненість у тому, що ти йому говориш.

Тобто сумніви більше не будуть переважувати, і гальмувати, як це буває в деяких випадках. Мається на увазі те, що коли сумніви превалюють, людина, що називається, не дотискає іншого, і може зупинитися на половині шляху. Переходимо до наступних кроків.

 • Апелюй фактами

Як ти думаєш, у яких випадках людині найлегше зізнатися? Підказка – коли його брехня розбита в пух і порох. Тому крім розуміння мови тіла брехуна, важливо мати хоча б деякі факти. Допустимо, ти точно знаєш, що чоловік не затримався на роботі, а був із коханкою (як варіант, хтось із знайомих бачив їх разом і розповів тобі).

Не видавай цю інформацію одразу. Спробуй у деталях розпитати чоловіка про те, що він нібито робив на роботі. На відміну від правди, спішно придумана брехня, не фіксується в пам'яті, тому брехун, за прохання повторити сказане, почне, що називається, плутатися у показаннях.

Чим більше ти виявиш таких нестиковок, тим більше чоловік буде розгублений і вразливий: відчуття того, що він загнаний у кут може породити бажання сказати правду. Хоча чоловік може переключитися на агресію, і спробує переадресувати увагу на тебе.

Тому важливо фіксувати такі спроби з його боку та не піддаватися на провокації. А в цьому тобі допоможе наступний важливий крок.

 • Ти — добрий психолог

У цій частині важливо враховувати ті причини, через які чоловік не готовий зізнатися у зраді. Припустимо, він переживає, що після розлучення ти перешкоджатимеш зустрічам з дітьми. Вибудуйте діалог таким чином, щоб його побоювання були мінімізовані.

Допустимо ти можеш сказати таке:

«Після твоєї зради, яка скріплює основи, як довіра, у нашій сім'ї більше немає. Але незважаючи на це, для наших дітей ти завжди є і будеш люблячим батьком. Як би у нас не складалися стосунки, діти не повинні страждати. Ти ж розумієш, що в сім'ї, де немає довіри, обов'язково пануватиме ефект життя на вулкані.

Як ти розумієш, не щасливі будуть усі. Навіщо нам травмувати дітей? Ти завжди зможеш відвідувати їх і проводити з ними достатню кількість часу».

Як змусити чоловіка зізнатися у зраді і чи можна це зробити

Giphy

Як ти бачиш з наведеного прикладу, дуже важливо звести нанівець побоювання людини, дати їй оптимальний варіант вирішення ситуації, що склалася. У деяких випадках навіть показати якусь вигоду. Більше того, чоловікові буде значно легше зізнатися, якщо він буде впевнений, що ти його розумієш, і навіть певною мірою, співпереживаєш.

Також важливо спробувати звернутися до його чесності та порядності. Погодься, більшість людей так чи інакше вважають себе такими. Ти можеш сказати приблизно таке:

«Я ніколи тебе не обманювала, і завжди була чесна з тобою. Більше того, я знаю тебе як чесно людину, так не руйнуй мою добру думку про тебе, скажи правду. Зараз вона здатна зберегти дружні стосунки між нами і не дасть перетворитися нам на ворогів»

Якщо ти любиш детективні серіали, то, напевно, жодного разу бачила, як поводяться і що кажуть переговорники. Вони дають злочинцеві ту інформацію, яка породжує в ньому відчуття того, що інші його розуміють, а отже, не несуть пряму загрозу.

У випадках зі зрадою, пряма загроза – розлучення з усіма, що випливають. Твоє завдання переключити увагу чоловіка з загрози на розуміння його вчинку, тобто зради. Неважко здогадатися, що ця рокіровка відверне від наслідків викриття, і як підсумок, підведе до рішення про те, що треба сказати правду.

Важливі рекомендації

Samka не лише твій особистий психолог, а й образно кажучи, твій адвокат, який завжди діє у твоїх інтересах. Тому нам дуже важливо застерегти тебе від деяких необдуманих дій, які можуть лише посилити ситуацію.

 • Не вдавайся до шантажу, на кшталт «Не зізнаєшся, я подам на розлучення!». По-перше, чоловік може і не зраджував тобі тому, відповідно йому і визнавати нема в чому.

По-друге, врахуй, що шантаж може породити агресію. Не забувай про прийом переговорників. Якби вони почали загрожувати і шантажувати злочинців, нічого хорошого б точно не було.

 • Пам'ятай, що, якщо ти хочеш добитися правди, важливо говорити м'яко, з часткою співпереживання, але впевненістю в голосі.
 • Перш ніж подавати на розлучення, ти повинна спиратися не на свої здогади та підозри, а бути впевнена на всі 200%, що зрада таки була: на власні очі побачити його фото з іншого, інтимне листування тощо. і т.п.
 • Не завжди довіряй тому, що тобі можуть сказати інші, наприклад, подруги. Бувають випадки наговорів, щоб зруйнувати вашу сім'ю.
Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua