Ознаки жадібного чоловіка у відносинах з жінкою з погляду психології

Ознаки жадібного чоловіка у відносинах з жінкою з погляду психології

Сьогодні питання меркантильності представниць прекрасної статі стоїть особливо гостро. Багато чоловіків свято вірять, що оточуючі дівчата тільки й мріють про те, як би сісти їм на шию і відібрати все, що нажите непосильною працею. Але чи так це насправді або просто деякі хлопці за фактом занадто скупі?

Жадібність – це порок чи ні

Ознаки жадібного чоловіка у відносинах з жінкою з погляду психології

Фото автора MART PRODUCTION: Pexels

Жадібні чоловіки зараз не рідкість. І йдеться зовсім не про відсутність справді дорогих подарунків. Іноді сильна стать так переживає, що залишиться без копійки в кишені, що думає, ніби на їхній оклад справді хтось посоромився всерйоз. І це на тлі загальної емансипації, коли жінки часто мають набагато вищий прибуток.

Хоч би що рухало цими хлопцями, а розпізнати жадібного чоловіка треба заздалегідь. Інакше відносини перетворяться на суцільну дільницю фінансових зобов'язань. Причому результат завжди буде не на твою користь. Як це зробити? Є кілька явних симптомів патологічного скупердяйства.

Топ-20 ознак жадібного чоловіка

Отже, починаємо звертати увагу на деталі. Коли ти знайомишся з хлопцем, його натуру не завжди видно. Багато чоловіків навчилися добре приховувати свої основні недоліки. Однак жадібність є справжнісінькою патологією, яка, так чи інакше, проявляється навіть на підсвідомому рівні. Якщо ти бачиш у людині подібні ознаки, будувати з нею серйозні стосунки теж не варто.

 • Здійснює покупки лише за акцією.

Це саме той самий хлопець, який ходить до магазину зі списком (це, до речі, не так вже й погано) і вибирає виключно ті товари, які мають привабливий цінник, який обіцяє величезну знижку (а це вже має насторожити). Причому зовсім не важливо, наскільки якісною виявиться їжа.

 • Купує винятково дешеві аналоги.

Така людина не розуміє, чому хтось вибирає річ не за вартістю, а за фірмою та якістю. У його свідомості важливість має лише кількість нулів у чеку. Навіть якщо брендові джинси служать 10 зліт, а дешевий аналог уже через рік почне розповзатися по швах, скупий чоловік вибере саме другий варіант.

 • Жодних подарунків навіть на важливі дати.

Зрозуміло, що чекати розкішних букетів на кожному побаченні та діамантових кольє на честь трьох місяців з моменту першої зустрічі в даному випадку не доводиться. Однак жадібний чоловік не вважає за потрібне навіть привітати свою другу половинку з днем народження або річницею весілля. Ще б пак, адже на це потрібні гроші.

 • Кожну дорогу покупку нагадує ще дуже довгий час.

Як «розкішний» у його розумінні презент у принципі може виступати будь-що: електричний чайник, норкова шуба, срібне колечко з розпродажу або зовсім набір губок для посуду. Головне, що він розщедрився на нього сам. Цей подарунок він буде нагадувати тобі за будь-якої нагоди, щоб нагадати про свою безмежну щедрість.

Ознаки жадібного чоловіка у відносинах з жінкою з погляду психології

Ознаки жадібного чоловіка у відносинах

 • Витрачається на дівчину, тільки якщо бачить особисту вигоду для себе.

Фактично це виглядає як “дорога, я купив тобі нові гальмівні диски на нашу машину”. Все одно, якби дівчина дарувала своєму чоловікові комплект жіночої спідньої білизни на день народження.

 • Не залишає чайові навіть за ідеального сервісу.

Одна річ, коли обслуговування справді підкачало. Але в наш час залишити “на чай” – це банальна ознака гарного тону. Недотримання цього правила при якісному сервісі говорить про відверту жадібність твого супутника.

 • Ходить у гості виключно з порожніми руками.

Скільки не проси такого хлопця зазирнути на чай із тортиком, він принесе лише себе коханого. І не посоромиться ще попросити окрім солодкого повноцінний обід. Натомість на кафе витрачатися не потрібно, зручно.

 • Впевнений, що рахунок у ресторані необхідно як мінімум поділити порівну (а краще, якщо ти сама заплатиш за все), хоча грошей не потребує.

Він до останнього рубля вираховуватиме, на яку суму поїла дівчина і обов'язково вимагатиме ці гроші зі своєї супутниці. Так як чоловіка потрібно любити за душу, а не гаманець (у його випадку немає ні того, ні іншого).

 • Дуже любить говорити про гроші і смакує кожну покупку.

Як правило, жадібні люди дуже багато думають про фінанси і уявляють себе чи не біржовими ділками, навіть якщо просто заощадили в магазині вартість пакету. Кожне придбання для них є справжнім досягненням та особистим успіхом.

 • Вміє ходити цілий рік в тих самих джинсах і вимагає такого ж від тебе.

Взимку та влітку одним кольором – це про нього. І добре, коли хлопець просто має улюблений комплект одягу, який є по-справжньому універсальним. Але помітно потерте вбрання, яке не дозволяє змінити патологічну жадібність – це вже справжня проблема. Чекай на свою адресу фразу: “які чоботи, ти ще ковзани не зносила”.

 • Часто наголошує на тому, що грошей немає, а якщо і є, то він їх не друкує.

Швидше за все, за фактом у нього все є. Але робиться це для того, щоб жінка наперед знала, що просити марно. Тобто, тебе відразу попередили, що розраховувати нема на що, жодні докази про необхідність покупки на нього не подіють.

 • Любить домовлятися про окремий сімейний бюджет, але категорично не хоче платити за те, чим ви користуєтеся спільно.

Жадібні чоловіки активно голосують за «витрати навпіл». Насправді ж усі послуги ЖКГ та побутові дрібниці залишаться за тобою, бо партнер просто не вважає, що витрачає воду, та й взагалі живе у квартирі, за яку треба так платити.

 • Не надає жодної фінансової підтримки, навіть якщо ти перебуваєш у складній ситуації (наприклад, у пошуку роботи).

Так, дівчата, які люблять пожити за рахунок чоловіка, зараз також є. Але коли ви вже давно у відносинах, і доводиться зіткнутися з особистою фінансовою катастрофою (раптовим звільненням), жадібний хлопець не дасть зі свого боку жодного рубля, навіть якщо в холодильнику реально буде пусто.

 • Будь-яка витрата вважає зайвою, незалежно від ступеня її терміновості (медикаменти дитині, відвідування стоматолога).

Приготуйся вислуховувати цілу тираду про те, що лікуватися можна і народними засобами. І взагалі, так і потерпіти було б непогано, саме минеться. І неважливо, про який діагноз йдеться.

 • Любить ховати гроші (робити заначки).

У цьому регулярно про них забуває. Ви можете жити в повному достатку та поділі витрат порівну. Але скупердяй все одно залишиться вірним своїм звичкам. Заначки розміщуватимуться в найнесподіваніших місцях і спливатимуть з нізвідки.

Ознаки жадібного чоловіка у відносинах з жінкою з погляду психології

Giphy

 • Потрібно віддати гроші, які він витратив на тебе.

Той самий випадок, коли «поверни обручку, а де коробочка?!». Якщо ви просто сходили на побачення, і хлопець купив тобі каву, після зустрічі він попросить скинути витрачені гроші на карту. При розлученні з жадібним чоловіком дружина неодмінно отримає цілий перелік до повернення та відшкодування.

 • Любить дорікати кожній копійці.

У процесі сварки головним аргументом, що виправдовує навіть найнепривабливішу чоловічу поведінку, буде фраза «я тебе утримую». Причому не має значення, наскільки це насправді правда. Головне – ткнути у вічі грошима.

 • Часто економія стосується лише інших, а на себе жадібний чоловік дуже любить витратитися.

Не дивуйся, якщо такий хлопець заявить, що грошей на новий обігрівач у квартиру немає, а придбати чергову версію iPhone – це запросто. Зрозуміло, для себе коханого. А якщо бюджет справді нульовий, на такі «святі» покупки буде взято кредит.

 • Постійно каже про меркантильність усіх жінок без винятку.

У кожній дівчині жадібний чоловік бачить підступну хижачку, яка пристрасно бажає витратити всі його нечувані тридцять тисяч рублів на місяць. Причому, як показує практика, що менше заробляє хлопець, то більше негативу з його боку ллється на протилежну стать.

 • Улюблена фраза про «рай у курені» та «велике і чисте кохання».

Стандартна класика, яка одразу має тебе насторожити. Чуєш ці гарні слова? Знай, що за фактом доведеться жити з людиною, яка і пальцем не ворухне, щоб хоч якось привнести затишок у ваш «курінь» через свою непомірну скупість.

Чоловіча жадібність може бути банальним випробуванням для дівчини, щоб виявити її справжню натуру. Однак найчастіше тішитися не варто. Якщо на самому старті стосунків ти вже бачиш скупість свого партнера, далі все буде тільки гірше.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua