Якщо чоловік скрізь заблокував, що це означає – це кінець чи він повернеться

Якщо чоловік скрізь заблокував, що це означає – це кінець чи він повернеться

Ти спілкувалася з чоловіком і здавалося, що все гаразд, у планах були цікаві поїздки, спільне проживання, знайомство з родичами. Але колись ти йому дзвониш, а телефон весь час зайнятий. Твої повідомлення так і залишаються непрочитаними. Ти розумієш, що тебе заблокували.

Відразу починається паніка, образа, гнів, смуток та страх. Тебе переповнюють емоції, ти не знаєш, що робити. Що це означає? У чому справжня причина такого вчинку? Чи є шанс повернути стосунки? Як поводитися в цій ситуації?

Чоловік заблокував – у чому причина

Якщо чоловік скрізь заблокував, що це означає – це кінець чи він повернеться

Фото автора zaid mohammed: Pexels

Не варто думати, що це означає кінець стосунків. Все залежить від того, що чоловік тебе заблокував. Для того, щоб її зрозуміти, тобі потрібно впоратися з емоціями та у спокійному стані проаналізувати ситуацію.

Причини залежатимуть від стадії, на якій знаходяться ваші стосунки, ситуації, яка була напередодні блокування, твоєї та її поведінки.

Якщо ваші стосунки тільки починалися, у вас було лише кілька зустрічей, то чоловік міг тебе заблокувати лише з трьох причин:

  • він зрозумів, що ти йому не підходиш, і вирішив уникнути «неприємних» розмов – це позиція людини, яка не любить брати на себе відповідальність і чинити, як доросла. Те, що ти могла йому не сподобатися, – це цілком нормально. Люди не зобов'язані подобатися всім, та це неможливо. Але сказати про це чесно і порозумітися – на це здатні далеко не всі;
  • його дружина повернулася з відрядження або від батьків – щоб не видати себе твоїми дзвінками та повідомленнями, він швидко вирішив припинити спілкування;
  • він маніпулює тобою – влаштовує емоційну гойдалку, щоб ти мучилася, гадала, що не так, намагалася бути «хорошою», а він би тебе «простив» і влаштував чудове побачення. Такі маніпулятори вправно вміють контролювати дівчат, роблячи їх залежними.

У всіх цих випадках те, що він припинив спілкування – хороша можливість тобі дати своїм почуттям трохи «охолонути» і подивитися на цю людину з об'єктивної точки зору.

Але що робити, якщо ти його вже добре знаєш, у вас були стосунки, і тобі здавалося, що все серйозно і вам приємно спілкуватися, а він раптом тебе заблокував? У чому причина? Подумай, чи не сталося сварки чи сцени ревнощів напередодні того, що сталося? Можливо, це його реакція на певну ситуацію. Ти могла не надати їй особливого значення, це може бути неочевидним. Постарайся подивитися на цю ситуацію його очима. Які почуття в нього були? Які переживання він відчував?

Якщо конфлікт все ж таки був, постав себе на місце чоловіка. Чи справедливі його претензії? Проаналізуй свою поведінку. Чи ти мала рацію? Не потрібно вибачатися перед чоловіком, якщо ти впевнена, що вчинила правильно. Важливо бути чесними у стосунках.

Якщо чоловік скрізь заблокував, що це означає – це кінець чи він повернеться

Що робити, якщо коханий не хоче спілкуватися і скрізь заблокував?

Після сварки він, зазвичай, «остигає» і повертається у твоє життя. Важливо поговорити про те, що сталося. Не закидати його претензіями і не намагатися «загладити свою провину», а чесно сказати про свої почуття та думки. Спробувати почути його думку і вникнути у неї. Спільно розв'яжіть проблему, щоб вона більше не впливала на ваші стосунки.

Але буває, що сварки взагалі не було. Тобі здавалося, що все гаразд. Тоді потрібно аналізувати стосунки загалом. Подумай, чи не надто ти обмежувала його свободу? Чи небагато ревнувала без приводу? Чи не закидала постійними повідомленнями з розпитуваннями, де він і з ким? Причина зрозуміла, ти її любиш і боїшся втратити. Ти хочеш показати йому свої почуття. Але у кожної людини різна потреба близькості.

Чоловікові могло здатися, що ти надто нав'язлива, а твоє кохання викликало в нього страх втратити свободу і незалежність. Це нормально. Він повинен бути у злитті з тобою, він може бути своє життя і свої потреби. Просто ваш ступінь прихильності один до одного не збігся. Але це не означає, що він тебе не любить.

Якщо причина блокування в цьому, то дай йому час відпочити і все осмислити, скучити за тобою. Важливо подумати, чи варто так висловлювати своє кохання. Адже коли він повернеться, якщо стосунки не зміняться, проблему не буде вирішено.

Що робити не можна

Коли тебе заблокували, подруги з радістю можуть надавати тобі порад. Оскільки тебе переповнюють емоції, ти можеш мислити недостатньо критично, і сама ухвалити не зовсім усвідомлене рішення.

Щоб цього не сталося, ось кілька дій, які не можна робити за жодних обставин:

  • намагатися йому помститися;
  • дзвонити йому з чужого номера;
  • через спільних друзів передати, що в тебе все гаразд і ти вже спілкуєшся з іншим;
  • «підстерігати» його та намагатися з'ясувати стосунки особисто;
  • розповідати спільним знайомим про його вчинок, щоб йому стало соромно;
  • почати вибачатися і виправдовуватися, коли він вас все ж таки розблокував;
  • при розблокуванні відразу закидати його повідомленнями чи дзвінками.

Все це не тільки не допомагає, а ще більше посилює ситуацію. Головне, що ти маєш – це зрозуміти причини його вчинку. Зрозуміти, як це можна змінити, але при цьому не обмежити свої потреби та бажання. І чи це можливо взагалі. Більше того, важливо вирішити для себе – чи ти готова продовжувати ці відносини, якщо він вийде на зв'язок.

Як поводитися, якщо він заблокував

Якщо намагатися до нього «достукатися», тобто вийти на контакт, марно, то що робити? Найкраще, що ти можеш, – скористатися цією паузою для того, щоб зрозуміти себе. Подумай, чи не почало твоє життя зациклюватися на ньому, а не на тобі самому? Проаналізуй себе, своє ставлення до нього. Чи не порушуєш ти психологічні межі, чи не стаєш залежною?

Подумай, що хорошого ти можеш отримати з цієї ситуації? У тебе з'явилося більше вільного часу та енергії. Тому саме час зайнятися саморозвитком, спортом, знайти нове захоплення. Поспілкуватись із друзями, яких давно не бачила, знайти нових.

Якщо ти хочеш навчитися будувати рівні здорові стосунки, без емоційних гойдалок та раптових розлучень, найважливіша якість, яку ти маєш набути – уміння бути щасливою поза стосунками з ним. Тобі не потрібен чоловік, щоб бути радісним та жити яскравим життям.

Парадокс у тому, що як ти це усвідомлюєш, чоловік одразу з'явиться. Позитивні, життєрадісні люди, які цінують свою свободу, завжди більш привабливі. Вони притягують людей, з ними хочеться спілкуватися. Хочеться стати частиною їхнього життя.

Коли ти знайдеш позитивне мислення, впевненість у собі, легкість і відкритість, то зможеш уникати багатьох проблем у стосунках. Якщо чоловік повернеться, то ви вже будуватимете стосунки по-іншому. Якщо ж він так і не вийде на зв'язок, значить настав час для нового етапу у твоєму житті та нових чоловіків. Сприймай це як корисний, хоч і неприємний досвід, який став поштовхом для твого саморозвитку та позитивних змін, які зробили тебе тільки сильнішими та мудрішими.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua