Як повернути згасла почуття хлопця і чи можна це зробити

Як повернути згасла почуття хлопця і чи можна це зробити

Перші трепетні зустрічі, ніжні слова та бажання дарувати один одному радість. Цим наповнено початок романтичних стосунків. Але з часом таких проявів уваги стає дедалі менше. Хлопець раптово охолодів і в тебе з'явився страх за ваші стосунки.

Причини можуть бути різні. Починаючи з того, що коханий просто втомився, і закінчуючи тим, що почуття справді почали згасати. У будь-якому випадку робити щось потрібно.

Ознаки того, що почуття остигають

Як повернути згасла почуття хлопця і чи можна це зробити

Фото автора cottonbro: Pexels

Якщо твій хлопець не виходить на пряму розмову і не поспішає визнавати, що почуття змінилися, можна проаналізувати його поведінку і зрозуміти, що час бити на сполох.

Наступні ознаки можуть вказати на холод:

 • Хлопець перестав дарувати подарунки та робити сюрпризи;
 • У телефонних розмовах він став стислим, лаконічним, а в голосі з'явилося роздратування;
 • Зовсім не цікавиться твоїм життям, на успіх реагує лише натягнутою усмішкою, а при проханні підтримати каже «тримайся»;
 • Почали рідше зустрічатися з його ініціативи;
 • Зникли ніжні слова та особливі звернення;
 • Чоловік перестав планувати спільні вихідні;
 • Пропав потяг, більше не виявляє ентузіазму, щоб вступити в близькість.

Відзначивши кілька таких «дзвіночків», вже час завести розмову і зрозуміти, в чому, власне, причина поведінки, що змінилася.

Причини холоду у відносинах

Проаналізувавши поведінку хлопця і свою власну, можна зрозуміти можливі причини інтересу, що згасає.

 • Втрата довіри.

Згадай, чи були ситуації, в яких ти проявила себе негідно. Може, ти дала обіцянку і не виконала її, грубо відповіла, не передзвонила у відповідь на пропущений дзвінок. Цілком ймовірно, що він скривджений на тебе і не може пробачити;

 • У нього виникла інша.

Тут уже нічого не вдієш, та й не потрібно. Наміри щодо тебе в нього несерйозні, отже, він тебе не вартий;

 • Ти стала гірше виглядати.

Він почав зустрічатися з красунею, а тепер спостерігає не те, що хотів би. Та сказати тобі не може. Пам'ятай, чоловіки люблять очима, і якщо ти запустила свою зовнішність, то тобі й причина холоду;

 • Він не бачить тебе у своєму майбутньому.

Ви часто сваритеся, погляди на життя зовсім не збігаються, немає жодних спільних цілей. Ви не розумієте один одного, а таке завжди призводить до хворобливого розлучення. Тому, не бачачи перспектив, хлопець вирішує розлучитися;

 • Набридло інтимне життя.

Як повернути згасла почуття хлопця і чи можна це зробити

Чому чоловік втрачає інтерес?

Одноманітність рано чи пізно набридає. Не всі готові відверто розмовляти на такі теми. Тому якщо ти відчуваєш, що з вашою близькістю щось не так, то візьми ініціативу на себе і з'ясуй, що турбує коханого.

10 способів знову розпалити вогонь

З будь-якої ситуації можна знайти вихід. І навіть якщо після вжитих тобою кроків, хлопець залишиться холодним як айсберг, то всі виконані дії все одно підуть тобі на користь.

 • Чи не нав'язуйся.

Постійно написувати та надзвонювати – погана ідея. Хлопцям не подобаються набридливі дівчата. Займайся своїм життям, але іноді мелькай у хлопця перед очима. Головне – не переборщи. Якщо постійно гуляти повз його будинок, то це буде виглядати дивно.

Приведи своє життя до ладу, знайди хобі. Хлопець почне задумуватись, чому раптом тобі так добре без нього;

 • Згадай минуле.

Якими ви були раніше, коли познайомилися? Саме час спробувати повернутися на той час. Спробувати поводитися також, чи навіть краще, дати новий виток вашому роману, залучити хлопця назад у свої сіті.

Проведіть вашу зустріч у місці першого побачення, додавши чогось новенького. Нехай приємні спогади підкріпляться новими емоціями;

 • Стань незамінною.

Роби акцент на своїй унікальності. Здійснюй його мрії, як ніхто раніше до тебе не робив. Ти маєш вигідно відрізнятися від усіх його колишніх, мати власну родзинку. Можливо, якось по-особливому приготувати його улюблену страву, знайти свою фішку в сексі або зайнятися спільним хобі.

Оточи хлопця турботою, ласкою і покажи, що йому буде зовсім нецікаво жити без тебе;

 • Примусь ревнувати.

Зовсім небагато. Тільки для того, щоб підвищити інтерес до своєї персони. Якщо хлопець сам по собі дуже ревнивий, потрібно бути акуратною. Якщо ризикнула піти на таке, цей хід точно освіжить почуття.

Цілуватися з усіма поспіль необов'язково, але ти можеш штучно створити ситуацію, яка змусить твого хлопця ревнувати. Зроби вигляд, що тобі надіслав квіти незнайомець. Або підмови друга запросити тебе на танець. Побачивши, що до тебе виявляють увагу, твій обранець точно занервує;

 • Стань щасливою.

Позитив заразливий. Дівчина, яка посміхається, багато сміється і радіє життю, завжди приваблива. З нею хочеться бути поряд. А якщо твоєму Ромео і цього буде мало, то не хвилюйся. Ти щаслива і своєю поведінкою привернула достатньо уваги, і тепер можеш вибирати;

 • Зміни імідж.

Необов'язково кардинально. Потім ти можеш про це пошкодувати. Прикупи кілька нових нарядів, освіжи зачіску, розслабся в СПА. Прийди на побачення покралішою та оновленою. Він буде вбитий;

 • Навчися самоконтролю.

Тепер, коли із зовнішнім виглядом все гаразд, настав час звернути увагу на внутрішній світ. Однією з причин віддалення хлопця може стати втома від розпалу пристрастей у ваших стосунках. Постарайся контролювати свої емоції, стань легкою у спілкуванні, зміни сприйняття деяких речей. Тоді твоєму коханому стане комфортно;

 • Будь неприступна.

Пограй у недоторку. Якщо обранець вже налаштований зустрітися, нехай тепер трохи побореться за твоє серце. Будь трохи вдалині, але не відкидай спроби зблизитися. Зроби своєю метою створення інтриги.

Чоловіки, як відомо, хижаки та мисливці. Тому нехай у нього буде стимул тебе досягти;

 • Залиш нагадування про себе.

Якщо ви вже досить зблизилися, залиш у нього якусь дрібницю, що тобі належить. Це може бути шпилька або гумка для волосся. Не залишай нічого важливого (ключи, документи). Він надто швидко намагатиметься їх повернути.

А регулярно натикаючись на твою річ, він думатиме про тебе, нудьгуватиме, і шукатиме привід для нової зустрічі;

 • Не з'ясуй стосунки.

Якщо ви знову зблизилися, то не потрібно знову повертатися до хворої теми. Чи не посипай голову попелом і не вимагай вибачень від хлопця. Починайте все із чистого листа. Нехай нове буде цікавіше за старого. Інакше – вся твоя праця була марною, а хлопець знову почне віддалятися, зрозумівши, що нічого не змінилося.

Якщо у ваших відносинах просто стався застій, то один з таких способів (або кілька відразу) здатний підігріти почуття, що остигають.

Завжди пам'ятай, що кожна людина індивідуальна, як і ситуації, в яких стався розлад. Не варто кидатися грудьми на меч і намагатися повернути того, хто цього не хоче однозначно. Особливо, якщо хлопець не любить тебе і не цінує.

У такому разі краще відпустити і саму ситуацію, і чоловіка. Не всі гідні того, щоб повертати їх і захоплюватись ними, як останніми хлопцями на землі.

За великого бажання ти зможеш усе.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua