Чому хлопець перестав писати та дзвонити першим, але відповідає

Чому хлопець перестав писати та дзвонити першим, але відповідає

Нове знайомство з молодим чоловіком принесло тобі багато позитивних емоцій. Ви можете годинами розмовляти, обговорюєте будь-які теми, він завжди ввічливий і галантичний. Але є одне «АЛЕ»: він не пише і не дзвонить тобі першим.

Тобі доводиться самій виявляти ініціативу. Постійність у цьому питанні наштовхує тебе на деякі сумніви щодо його щирості та серйозних намірів. Насправді поспішати з висновками не варто, адже причин для такої поведінки є багато.

Чому хлопець перестав писати та дзвонити першим, але відповідає

Чому хлопець перестав писати та дзвонити першим, але відповідає

Фото автора Raka Miftah: Pexels

Причини різноманітні, і який варіант підходить для ваших стосунків, тобі варто розібратися. Перерахуємо основні та найпоширеніші:

 • Боїться тебе потривожити зайвий раз.

Коли чоловік сором'язливий і боїться розпочинати першу розмову, йому буде складно проявляти ініціативу навіть у телефонних дзвінках. Він тривожний, і щоразу побоюється набридти тобі, набриднути, бути надмірно наполегливим.

Така поведінка з часом пройде, і якщо ви будете у постійних стосунках, він навчиться спілкуватися з тобою.

Проте боязкість і невпевненість здатна виступати уродженим проявом характеру. І в екстрених питаннях, його небезпечність може зберігатися, що може тобі не подобатися.

 • Йому не вистачає часу.

Якщо чоловік дуже діяльний, у нього просто не вистачає часу на порожні розмови по телефону. Йому простіше спілкуватися на власні очі. Якщо тебе це кривдить, варто обговорити з ним це питання і домовитися про те, як досягти консенсусу в ньому.

 • Підвищує своє значення.

Буває й так, що часу у чоловіка достатньо, проте він не дзвонить тобі і не пише. Таким чином, він хоче показати, наскільки він зайнята людина. Пов'язано це, скоріше з його комплексами: йому доводиться грати ролі замість того, щоб відверто і щиро будувати відносини.

 • Чоловік вважає, що ініціатива має виходити від жінки.

Для нього це важливий момент. Йому важливо, щоб ти сама виявляла інтерес до його особи. Звичайно, це також швидше момент, пов'язаний з образами та страхами щодо стосунків із жінками.

 • Неправильні установки з дитинства.

У його сім'ї було прийнято, що жінка веде чоловіка за життя. Вона сама виявляє ініціативу у кожному питанні, вона приймає всі важливі рішення, а також є лідером та флагманом сім'ї. Виховуючись у такій атмосфері, він завжди чекатиме перших кроків від представниць слабкої статі.

 • Грає з тобою.

Чому хлопець перестав писати та дзвонити першим, але відповідає

6 причин чому хлопець не пише перший

Він не ставиться серйозно до роману з тобою і в такий спосіб грає. Йому просто цікаво, як ти поводитимешся. Він чекає на твою ініціативу, щоб покласти її в скарбничку своїх «здобутків». Йому лестить жіночу увагу. Виходить, таким чином він тішить своє чоловіче самолюбство.

 • Боїться серйозних стосунків.

Він мав кілька невдалих спілок, завдяки яким у нього сформувався негатив до серйозних відносин. Він боїться зближення з тобою і від цього намагається виявляти якнайменше активних дій.

 • Байдужий до тебе.

У цій ситуації все досить просто. Чоловік не відчуває тебе особливої симпатії. Швидше за все, він взагалі не зацікавлений у тобі. Спілкування живе підтримує лише тому, що боїться образити тебе. Тому дзвінки та повідомлення особистого характеру з тобою йому просто не потрібні.

Що робити, якщо чоловік не дзвонить і не пише першим

 • Обговори.

Якщо ти маєш деяке занепокоєння, варто обговорити з чоловіком питання його ініціативи. Поясни, чому тобі важливо, щоб він дзвонив і писав сам. Розкажи, що дасть тобі таку його поведінку. Якщо ти, правда, йому дорога, він не відмовить, а лише постарається прислухатися до твоїх прохань.

 • Якщо чоловік сором'язливий, розкажи про свої почуття.

Скромний чоловік боїться здатися нав'язливим. Йому, можливо, розповісти про свою симпатію, адже тоді це стане стимулом для його активності у твою сторону. Можеш позначити йому, що тобі були б приємні його дзвінки та повідомлення, ти їх чекаєш. Він буде радий і обов'язково почне діяти.

 • Перестань сама дзвонити та писати.

Якщо розмови не допомагають, спробуй сама перестати виявляти ініціативу. Поспостерігай, як він поводитиметься. Насправді якщо людина зовсім ніяк на це не відреагує, навряд чи ти цікава цьому чоловікові.

 • Займися собою.

Іноді чоловіків відштовхує жіноча наполегливість. Якщо ти постійно дзвониш сама, чоловік здатний злякатися твого натиску. Спробуй відійти убік, зайнятися собою. Згодом ти побачиш, що чоловік потягнеться до тебе сам. Так працює психологія чоловіків.

На які моменти варто звертати увагу у відносинах

Дзвінки та повідомлення від чоловіка, звичайно приємний крок у твою сторону. Проте разом з тим, варто звернути і на інші моменти свою увагу:

 • Як чоловік реагує під час твоїх дзвінків.

Чи радий він, коли ти йому дзвониш? Яка реакція супроводжує вашу розмову? Чи охоче він вступає у розмову і що конкретно каже? Для розуміння та висновків важливо все. Помічай, обміркуй, аналізуй.

 • Як він спілкується під час зустрічі.

Якщо чоловік під час зустрічі відповідає всім твоїм критеріям «ідеального» обранця: він уважний, дбайливий, намагається тебе порадувати; не варто зациклюватися на дзвінках та повідомленнях від нього. Можливо, розмови онлайн, просто не його коник.

 • Якість спілкування під час особистої зустрічі.

Буває так, що чоловік на побаченнях віддається максимум, а ось розмовляти по телефону йому просто не цікаво. Можливо, ти занадто намагаєшся прискорити ваші стосунки, повністю опановуючи його особистий простір. Спробуй трохи зменшити оберти та пустити ситуацію на самоплив.

Чоловік, зацікавлений у жінці буде поводитися з нею відкрито та щиро. Навіть у тому випадку, якщо він соромиться чи надмірно зайнятий. Його основна мета – завоювати уподобану леді. Тому він усіма силами намагатиметься досягти бажаного.

Дзвінки та листування – фактор, який здатний грати як ключову роль, так і не бути важливим взагалі. Тому кидатися з'ясовувати стосунки, якщо він не телефонує першим, однозначно не варто. Спостерігай і намагайся зрозуміти, що в такій ситуації рухає саме твоїм обранцем.

Якщо ж тебе дуже непокоїть тема прояву ініціативи і для тебе важливо, хто що першим робить, поговори з чоловіком. І якщо він тобою цінує, ви обов'язково знайдете компроміс.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua