Чоловік не поважає жінку – за якими ознаками це зрозуміти

Чоловік не поважає жінку – за якими ознаками це зрозуміти

Вже на початку відносин, можливо, помітити маленькі дзвіночки, за якими ти зрозумієш, що чоловік ставиться до тебе неповажно. Розпізнати їх вчасно має потребу, адже, як правило, негативні моменти з часом лише посилюються.

Ознаки, що чоловік не поважає жінку

Чоловік не поважає жінку – за якими ознаками це зрозуміти

Фото автора Tara Winstead: Pexels

Чоловік може бути недостатньо галанним, уважним, не вміє розуміти, що конкретно ти хочеш. Він може не справлятися зі складнощами, не вихлюпуючи на тебе негатив, або не вміє красиво доглядати та обсипати тебе гарними словами. Однак це не говорить про те, що він не шанує тебе.

Неповага прихована дещо глибше. Його прояв найчастіше не обходиться одним фактором. Швидше, це комплекс ситуацій, які лише в сукупності свідчать про негарне ставлення до партнера. То як визначити неповажне ставлення до себе?

 • Чоловік не прислухається до твоєї думки.

Причому це може стосуватися як побутових питань, так і глобальних рішень (купівля машини, оформлення кредиту тощо). Це він робить із двох причин: йому все одно на твою думку або він вважає, що твоя участь не обов'язково у подібних питаннях.

Якщо ж ти таки висловлюєшся, він зустрічає це в багнети. Може тобі повідомити, що твоя думка повна нісенітниця. Або просить не пхати свій ніс у його справи. А може взагалі просто проігнорувати та робити лише по-своєму.

 • Обранець не уважний до тебе, твоїх прохань.

Такому чоловікові ніколи подумати про тебе, твої бажання. Іноді здається, що він егоїстичний і зациклений лише про себе. Твої прохання він або благополучно забуває, або не виконує, тому що не знаходить їх виконання часу або мотивації.

 • Чоловік знецінює тебе та все, що робиш.

Якщо обранець ставиться до всього, що ти робиш, як до належного, не вважає за потрібне дякувати, хвалити тебе; йому просто не цікаво, якими зусиллями ти цього досягаєш. Для нього немає значення, що ти втомилася. Він взагалі не звик про тебе думати.

 • Йому не цікаво, чого ти любиш, чим захоплюєшся.

Інтерес до захоплень своєї обраниці зовсім не передбачає постійної участі у всіх заходах. Однак знати і хоч трохи в цьому розбиратися чоловік, що любить, здатний. Таким чином, партнер здатний тішити кохану та бути уважним до всього, чим вона цінує.

 • Чоловік погано ставиться до твоїх батьків, друзів.

Він дозволяє собі невтішні висловлювання, у бік твоїх близьких. Не бажає ще раз з ними перетинатися, говорячи тобі про це, відкрито. При цьому будь-які розмови про те, що тобі така поведінка неприємна, не закінчується нічим, окрім скандалу. Люблячий чоловік намагатиметься налагоджувати спілкування з оточенням обраниці, навіть якщо йому не дуже воно подобається.

Чоловік не поважає жінку – за якими ознаками це зрозуміти

Ознаки неповаги у відносинах

 • Пропонує конфлікти із його мамою вирішувати самою.

Коли у невістки зі свекрухою стосунки натягнуті, чоловік, який любить, постарається згладити всі кути сам. Чоловікові, який не поважає свою обраницю, простіше не втручатися та пустити на самоплив будь-які непорозуміння. Ще один варіант, взагалі стати повністю на бік мами, знявши тим самим з себе відповідальність.

 • Чітко ділить обов'язки.

У вас у сім'ї поділ обов'язків має чітку позицію: він заробляє гроші, ти стежиш за господарством та дітьми. Цей момент настільки важливий, що він не бажає навіть торкатися «твоїх» справ.

Йому все одно, захворіла ти чи не встигаєш, зробити справи вдома зобов'язана. Він не здатний допомогти і не візьме виконувати ці завдання сам. Вважає, що не чоловіча ця справа.

 • Потрібно перебувати лише у хорошому настрої.

Коли у тебе поганий настрій чи є проблеми, це відбивається на твоєму стані. Чоловік же вважає недозволеним сумувати та засмучуватися. Він агресивно сприймає таку поведінку, пояснюючи це тим, що йому не подобається дивитися на твоє “кисле” вираз обличчя.

 • Не підтримує.

У складні моменти хочеться підтримки та сильного плеча. Однак, твій обранець не поспішає до тебе на допомогу? Він або уникає спілкування зовсім, або кричить і нападає на тебе? Просто справа в тому, що його дратує вирішувати питання жінки, яку він не цінує.

 • Вважає себе більш значущим.

Його робота важливіша за твою, заслуги більше, і взагалі, його постать одна стоїть на п'єдесталі пошани у вашій родині. У адекватних відносинах партнери прагнуть рівноправності і цінують один одного однаково.

 • Висуває багато претензій.

Йому не подобається, як ти накриваєш на стіл, як одягаєшся і як стежиш за дітьми. Його претензії бувають такими абсурдними, що ти не знаєш, як на них правильно реагувати. Звичайно, тобі здається, що він чіпляється, але причину шукаєш у собі. Насправді вона на поверхні – він не шанує тебе та твої старання.

 • Він висміює тебе перед оточуючими.

Допустимо, ви пішли в гості, а твій чоловік говорить про тебе у присутності інших, використовуючи ноти зневаги та усмішки. Така поведінка однозначно буде неприємною. Однак, якщо ситуація сталася один раз – це одна розмова. А от якщо після прохань так не робити, поведінка повторюється, варто замислитися про повагу у вашій парі.

 • Він не хоче проводити час разом.

Але лише за умови, що ти цього бажаєш. Спільне дозвілля для пари відіграє важливу роль: відносини зміцнюються. Але якщо твій партнер не бажає, хоч іноді виходити з тобою у світ, варто замислитись, чому для нього це так неважливо.

Ти вигадуєш різні варіанти, аж до суто чоловічих захоплень. Намагаєшся залучити його хоч до якихось заходів. А він не погоджується. Можливо, йому не хочеться з'являтися на людях саме з тобою. Або йому з тобою не цікаво. У будь-якому разі, небажання йти назустріч свідчить про неповагу до обраниці.

 • Обранець ображає тебе.

Образи дуже яскрава ознака неповаги у парі. Це той формат спілкування, в якому межу вседозволеності пройдено. Душа ж людини, яка отримує подібні «удари», настільки стає вразливою, що виникає постійне бажання довести партнеру, що вона помиляється, що «я чогось стою в цьому житті».

 • Потребує підпорядкування.

Послух та беззаперечна згода – ось чого бажає чоловік. Він вимагає, щоб ти не суперечила йому і у всьому погоджувалася. Як правило, чоловік видає такі моделі поведінки за абсолютну норму і своїми розмовами вселяють це обраниці.

 • Чоловік принижує.

Його вчинки настільки знецінюють тебе як особистість, що тобі важко доводити свою цінність. Найстрашніше в такій ситуації те, що ти справді починаєш звикати до думки, що ти не гідна доброго відношення. У приниженнях завжди присутня зарозумілість і неповага.

 • Він піднімає руку.

У кожному, навіть найменшому акті насильства, є бажання підпорядкування та влади. Воля жертви має бути придушена, щоб опір не заважав діяти тирану. Ні про яку повагу в такому союзі не може бути й мови.

 • Маніпулює (загрожує).

Обранець звик добиватися свого ультиматумами та погрозами. Це говорить про те, що його основна мета – отримати бажане за будь-яку ціну. Навіть якщо партнеру буде боляче, не зручно. Маніпулятор це не хвилює зовсім.

 • Примушує ревнувати.

Його постійний флірт з іншими жінками породжує у вашій парі масу суперечок та конфліктів. Проте чоловік не готовий заради тебе відмовлятись від такого задоволення. Йому байдуже, що ти відчуваєш у такі моменти.

 • Контролює.

Ти не здатна вийти з дому, не спитавши дозволу у свого обранця. Він постійно перевіряє ваш телефон, диктує з ким спілкуватися. Ти не відчуваєш волі поряд із ним. Контроль це про придушення, а не про повагу та гармонію.

Повага – основа стосунків. Завдяки цьому партнери здатні побудувати союз, в якому пануватиме довіра, любов та взаєморозуміння. Саме тому варто уважніше й трепетно ставитися один до одного, прислухатися і не дозволяти робити те, що обранцеві завдасть негативних емоцій.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua