Що робити, якщо чоловік назвав іншим ім'ям

Що робити, якщо чоловік назвав іншим ім'ям

Твій чоловік назвав тебе іншим жіночим ім'ям? Ситуація рідкісна, але все ж таки трапляється. Не варто одразу закидати його звинуваченнями, тікати збирати речі. Спробуймо разом розібратися, чому так могло статися і що з цим робити.

Чому він назвав тебе іншим ім'ям

Що робити, якщо чоловік назвав іншим ім'ям

Фото автора cottonbro: Pexels

Ти спокійно готувала на кухні, а твій чоловік звернувся до тебе із проханням. Проблема лише в тому, що він назвав тебе ім'ям якоїсь іншої жінки. Твоє здивування переросло в обурення та лють. “Як він міг?!” — дзвенить у тебе в голові.

Чому трапляються такі застереження?

 • Випадковість.

Так, буває і так, що він випадково обмовився. Він навіть може не розуміти, що за ім'я виникло на його вустах, до якої саме жінці воно належить.

Таке, щоправда, трапляється. Притаманне людям із рухливою психікою.

Вони багато речей здатні робити спонтанно. Деколи навіть самі собі дивуються. Майже не відбувається, з людиною, яка завжди зосереджена і обмірковує все, що робить, послідовна і раціональна.

 • Ім'я завжди на слуху.

Наприклад, твій чоловік любить передачу чи комедійний серіал, у якому героїню звуть конкретним ім'ям. Подивившись, нещодавно черговий випуск, він спроможний обмовитися і назвати тебе цим ім'ям. Буває навіть просто, нещодавно побачена реклама, друкується в нашій свідомості.

Те саме і з іменами колег по роботі. Причому ці застереження не означають, що чоловік відчуває симпатію чи захоплений конкретною жінкою. Проблема в тому, що йому доводиться постійно вимовляти це ім'я. А через неуважність, твій обранець припускає подібну помилку.

 • Йому симпатична жінка.

Буває й таке, що чоловіка цікавить певна дівчина і у зв'язку з тим, що її ім'я у нього крутиться у думках, він називає їм тебе. Це теж зовсім не означає, що він уже з нею у стосунках. Але інтерес є, що є дзвіночком.

 • Він має іншу.

Трапляється, що причина криється у стосунках на стороні. Чоловік настільки забрехався, що почав припускатися помилок. Саме цей варіант часто і здається жінкам, які потрапляють у ситуацію із чужим ім'ям. Насправді ж не варто поспішати з висновками.

Що робити, якщо чоловік назвав іншим ім'ям

Чому чоловік назвав іншим ім'ям?

Що робити, якщо чоловік назвав тебе іншим ім'ям

Чоловік назвав тебе ім'ям іншої жінки. Якщо з цим ім'ям немає конкретних асоціацій, не варто бити на сполох і закочувати скандал. Одиничний раз все ж таки може бути абсолютно випадковим.

Поговори з чоловіком відверто, нехай поділиться його думками щодо цього. Можливо, він зможе знайти якесь пояснення. Намагайся не тиснути на нього, а то він може остаточно закритися і почати оборонятися, навіть не маючи реальної провини.

Варто поділитися своїми почуттями та розповісти, наскільки тобі ця ситуація неприємна. На жаль, чоловіки можуть серйозно до проблеми не поставитися, списуючи на дурну образу і твоє бажання просто привернути увагу.

Поясни йому, що насправді тобі дуже неприємно та боляче. Розкажи, чому це викликає у тебе такі емоції. Будь відкрита і щира, це дозволить твого обранця замислитися і намагатися надалі таких помилок не робити.

Якщо ситуація повториться знову, варто звернути увагу на закономірність. Це може свідчити про наявність іншої жінки. Або він зацікавлений їй, або пов'язує щось більше.

Але не забувай і про винятки. Ця ситуація сама по собі не повинна стати приводом для розлучення чи кардинальних рішень. Можливо, тобі варто уважніше ставитися до ваших стосунків і до свого партнера, адже ти не помічаєш чогось важливого.

Як поводитися, коли підозрюєш, що в нього інша

Якщо чоловік не раз назвав тебе ім'ям інший, у тебе закралися сумніви в його вірності. Якщо ти чітко знаєш, що ім'я належить конкретній жінці, яка до вподоби твого обранця, з чоловіком варто говорити відверто.

У ході бесіди стане зрозуміло, приховує він щось чи ні. Одне точно, він знатиме, що ти здогадуєшся про його симпатію. Можливо, це його злякає і захоплення нічим не закінчиться.

Якщо ж ти підозрюєш його у зв'язку з боку, зверни свій погляд на такі пункти:

 • Скільки часу він проводить удома.

Якщо ти помічаєш, що він пропадає на роботі, додому особливо не поспішає і не може чітко пояснити, з чим пов'язані ці затримки, варто задуматися про те, чим обумовлені всі ці зміни. Звичайно, якщо в нього змінилася посада або змінився начальник, зміни цілком зрозумілі.

 • Якість проведеного часу.

Коли він удома, йому все менше хочеться усамітнення з тобою? Він постійно занурений у свої думки та мрії? Це може говорити про наявність жінки на стороні. Однак, це, можливо, і ознака проблем на роботі, розвитку депресії або кризи середнього віку.

 • Небажання мандрувати спільно.

Йому не приносить радість, приємне проведення часу разом зі своїми коханими, тоді як раніше він із задоволенням це робив. Будь-які зміни здатні говорити про проблеми у відносинах.

 • Чоловік віддалився від сім'ї.

Він емоційно закритий та давно перестав ділитися своїми переживаннями, проблемами. Ти почуваєшся чужою, ви частіше живете як співмешканці. Звичайно, це свідчить про проблеми у відносинах, внаслідок яких можуть виникати романи на стороні.

 • Чоловік навпаки став надто щасливим та задоволеним.

Чоловік раптом почав приходити додому в піднесеному настрої, став обдаровувати тебе подарунками, приправляючи багатьма компліментами. При цьому, раніше він не поводився так ніколи.

Такі зміни також можуть свідчити про наявність відносин на стороні. Вони його дуже надихають, підбадьорюють і тому він завжди в чудовому настрої. А його почуття провини мотивує його на подарунки та задобрювання своєї дружини.

Звичайно, це теж не єдина можлива причина для таких змін. Можливі інші варіанти. Наприклад, чоловік давно йшов до мети отримати посаду та заробляти певну суму. Його пригнічувало, що нічого не виходило. Однак ситуація змінилася, тепер він гордий собою і нарешті може сповна насолоджуватися життям.

Якщо твій обранець назвав тебе іншим жіночим ім'ям, і в той же час тебе турбують деякі вищезгадані пункти, все ж таки варто взяти себе в руки, перестати накручувати себе.

 • Якщо тобі важко, варто поділитися із партнером своїми страхами, думками. Можливо, після розмови, все стане на свої місця і, виявиться, що ти надто накручувала себе.
 • Постарайся зайнятися собою, своїм життям. Переміщення фокусу уваги на найважливіші особисто для тебе речі дозволять зберегти самовладання і тверезо поглянути на світ навколо.
 • Запропонуй чоловікові наповнити ваші стосунки новизною та теплом. Продумайте план на шляху до вашого зближення.

Кожна ситуація, чи то чуже жіноче ім'я з вуст твого обранця, чи його небажання проводити час разом, здатна мати під собою не одну реальну причину. Тому односторонньо на складності дивитися категорично не можна.

Все індивідуально та неповторно. Тому, якщо чоловік назвав тебе жіночим ім'ям, яке не має до тебе жодного відношення, не поспішай з висновками. Розберися у відносинах загалом, обговори з партнером усі хвилюючі питання, дай собі час на обмірковування всього, що сталося.

Найчастіше, такі застереження зовсім безпідставні і навіть не варті того, щоб на них витрачали час. Проте емоції і накручування себе беруть гору, що відбивається якості відносин із партнером.

У будь-якій ситуації варто зберігати позитивний настрій, можливо застосувати гумор. Тоді що б не трапилося, буде жити, набагато легше і простіше.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua