Як зрозуміти, що чоловік тобі справді подобається

Як зрозуміти, що чоловік тобі справді подобається

Чи думала ти коли-небудь про те, як розрізняють два види серцевого трепету: мені потрібен чоловік і мені потрібен саме цей конкретний чоловік. І ніякий інший, навіть найрозумніший, найпривабливіший, успішний його не замінить і не підійде. Це не ті колишні дзвінкі бубонці тимчасового пристрасного захоплення, а місток у світ чогось щирого та сьогодення. Як же не розгубитись? Як зрозуміти, що любиш, а не тішиш азарт: чи зможу домогтися, чи буде мій?

Такі сумніви в жіночій душі – ознака приходу зрілості, коли кожна лихоманкова закоханість вже не здається варіантом: ось він мій єдиний і неповторний, все серйозно, надовго, тепер уже на все життя. Давай розбиратися, які ознаки допоможуть тобі зрозуміти, що ти, подруго, «влипла по вуха» тепер по-дорослому.

Винуватець бурі почуттів – хімічний коктейль?

Як зрозуміти, що чоловік тобі справді подобається

Фото автора Kevin Malik: Pexels

Вчені з-поміж шанувальників точних наук, медики, психологи дуже люблять «розкладати по поличках» біохімічні реакції, які, хочемо ми цього чи ні, правлять бал в організмі, завжди супроводжуючи еру закоханості та її можливий, але все-таки такий рідкісний перехід у довге серйозне почуття.

Першим таким собі «Купідоном зі стрілою» завжди виступає фенілетиламін. Виникає він у наших жіночих мізках мимоволі в той момент, коли якась особина чоловічої статі здається нам зовні надзвичайно привабливою.

Швиденько заручившись допомогою таких хімічних сполук як дофамін і норепінефрін, підступний «Купідон» прокладає деякі паралелі: коли я бачу цього чоловіка – мені дуже добре на душі і організм начебто входить у ідеальну фізичну форму. Так з'являється звикання до об'єкта.

До душевного екстазу вільно або мимоволі приєднується неминуче фізичне бажання мати. Більшість жінок не любить визнаватись у цьому вголос, воліє червоніти і бліднути навіть від одних думок про запаморочливе зближення на найкоротшу відстань, але природу обманювати марно.

Тестостерон та естроген вже на сторожі. Якщо ти вже знайома з джентльменом, що неймовірно сподобався тобі, ви вже знаходитесь в стадії букетно-цукеркової романтики або стали коханцями, «бойові» гормони зроблять ваші дотики один до одного особливими, несхожими на звичний, звичайний, прісний інтим з іншими партнерами.

Далі, моя дорога, більше, як кажуть, чим глибше зайшов у ліс, тим «товщі» симптоми любові, що невблаганно насувається на розум. Спочатку ненаситні гормону вимагатимуть: давай нам більше, солодше, проникливіше, а потім здувають, як повітряні кульки, хімія пізніше відійде на другий план, встигнувши зіграти роль каталізаторів процесу. А поки що, на початку буде так.

Як зрозуміти, що в організмі на повну силу панують хімічні «штовхачі»

Зачатки справжнього кохання, що зароджуються на платформі роботи гормонів, ти зможеш дізнатися за наступними прикметами:

Як зрозуміти, що чоловік тобі справді подобається

Залежність чи кохання у відносинах між чоловіком та жінкою

 • частенько почне навідуватися безсоння, даруючи низку думок про коханого;
 • будуть долати сумніви, що твої почуття не носять характер у відповідь;
 • постійний страх, що побачення сьогодні не відбудеться, а на горизонті взагалі маячить довша розлука;
 • майже болюча потяг до будь-яких активних дій, що заглушають непереборну потяг до коханого аж до нервового зриву;
 • щоденний “розбір польотів”, що чоловік сказав, зробив, запропонував у відповідь на твої чуттєві ініціативи;
 • зникнення апетиту, коли навіть улюблені десерти здаються не такими чудовими;
 • рідкісні, але влучні провали в депресивний стан, якщо миттєво обранець не виявив належних, на твою думку, знаків уваги;
 • щеняче захоплення з будь-якого приводу, що доводить, що ти теж предмет інтересу, любові, пожадливості, обожнювання з боку обраного супутника життя.

Жадібне бажання якнайбільше знати про людину, яку ти любиш: чим живе, з якого колишнього Всесвіту увірвався у твій світ, що його хвилює, радує чи засмучує – стає метою твого існування. Того, що маєш зараз у стосунках – завжди мало, хочеться осягнути його до денця.

Ти більше не знаходишся у владі колишніх жіночих амбіцій, якщо вони тобі були властиві, але це зовсім не означає, що принижуєш або зовсім скидаєш себе з престолу жіночої привабливості.

Просто тепер ти чесно погоджуєшся на повний паритет між вами. Немає панів та слуг у почуттях, є лише рівні за значимістю люди.

Як дізнатися в собі по-справжньому люблячу жінку

Коли твій градус кохання досягне певної температури, все трохи піде на спад, заспокоїться та займе свої правильні місця.

Пам'ятай при цьому, що любов, на жаль, буває і нерозділене, але якщо до тебе прийшли ті рідкісні справжні почуття, ти все одно будеш їм рада тому, що такий дар прикрашає будь-яке життя.

Надалі ти житимеш у світлому епіцентрі наступного відчуття:

 • жадати зробити життя коханого найщасливішим, найкращим, найбезтурботнішим навіть на шкоду собі та іншим;
 • не помічати або відразу прощати недоліки характеру, прояви характеру і темпераменту, навіть якщо вони принесли тобі в життєву скарбничку неприємні хвилини;
 • не звертати уваги на часту зміну власних настроїв, то ти ширяєш в небесах від щастя, то сумуєш від гірких слів або вчинків, а потім після примирення, знову злітаєш угору;
 • ініціювати спроби втягнути чоловіка у всі події, що відбуваються навколо вас, навіть усупереч його бажанню;
 • дарувати подарунки, вигадувати сюрпризи, заробляти на дорогі презенти, аби знову звернув на тебе увагу хоч ненадовго;
 • проводити невпинну роботу над удосконаленням своєї зовнішності: яскравіші образи, сміливіші вбрання, вишуканіший макіяж, вигадливіші зачіски, витонченіші тату, якщо вони його збуджують, вищий за каблук, якщо він шанувальник струнких ніг;
 • розділяти з ним все, навіть екстремальні і неоднозначні по суті захоплення, головне виявитися поруч і не розлучатися надовго;
 • малювати картинки спільного майбутнього: затишний будинок, лужок з барбекю, маленькі пустуни, доброзичливий кудлатий пес;
 • подумки оголошувати себе повноправною «господаркою», «пані», «королевою» для нареченого, відвівши йому роль відданого пажа хоча б у мріях;
 • потрапляти у владу галюцинацій, міражів, сновидінь, коли навіть у відрядженні в іншому місті або в гостях у коханої бабусі, тобі здається, що він щойно пройшов повз вулицю, сидить на веранді в кафе або за кермом автомобіля, що проїжджає;
 • приймати всі його навіть безглузді ідеї та фантазії, не звертати уваги на огріхи в мові та в манері неправильно вимовляти окремі слова або шепелявити, він – досконалість для тебе і цим все сказано;
 • спокійно реагувати на те, що колишня пожежа пристрастей у ліжку плавно переросла у ніжне, ласкаве спілкування, а іноді й просто у солодкий сон на сусідніх подушках;
 • навчитися народної мудрості: милі лаються – тільки тішаться, мистецтву компромісів навіть у найлоскітніших ситуаціях, тактиці швидкого нівелювання сварок та розбіжностей;
 • дозволяти йому іноді трохи відрядити своїм військом, де серед слухняних бійців ти і ваш домашній вихованець, і при цьому ще й розчулюватися його важливості і серйозності по відношенню до того, що відбувається;
 • геть забути, що існують і інші чоловіки, такі галантні мачо з чарівною зовнішністю і блискучим розумом, твоє серце зайняте, ніщо не здатне збити тебе з цього шляху.

А ще ти тепер завжди гордо крокуєш вулицями, не розмикаючи з ним рук, та ще й майже весь час віч-на-віч. Давно вже представила його своїм батькам, родичам, колегам та друзям, як свого партнера, чоловіка, обранця «на віки», хоч і не оголошувала офіційно це вголос, усі й так здогадалися, що це серйозно.

Справжнє кохання – це дар, нагорода від Всесвіту, тернистий шлях через колючі терни до яскравих зірок. Роки спорідненості душ, сердець і тіл, що пролітають як одна непроста, але така щаслива мить.

Бережи цей подарунок долі, якщо він тобі дістався, а ми тільки порадіємо, що ти готова з честю пройти через усі хвилюючі випробування назустріч цьому романтичному диву.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua