Чому я не подобаюсь хлопцям, які подобаються мені

Чому я не подобаюсь хлопцям, які подобаються мені

Чому я не подобаюсь хлопцям, які мені симпатичні – питаєш ти себе. Тобі здається, що увагу сильної половини людства привертають лише красуні, а вони застрягли у мріях про перше побачення.

Але зовнішній вигляд – це далеко не все, навіть маючи якусь специфічну зовнішність, ти чарівна по-своєму. Є безліч характеристик, які потрібно враховувати, якщо бажаєш сподобатися привабливому хлопцю.

Причини відсутності взаємної симпатії

Чому я не подобаюсь хлопцям, які подобаються мені

Фото Eric Froehling on Unsplash

Зосередження на неправильних речах знижує шанс зацікавити чоловіка, який подобається. Відчайдушні старання стати кимось іншим і зациклювання на дрібницях відштовхують хлопців. Вивчимо речі, які чоловіки (потаємно) терпіти не можуть у жінках, та те, як швидко змінити ситуацію.

 • Причина №1: Погана думка про себе

Все починається зі свого сприйняття себе. Якщо ти не вважаєш себе привабливою та розумною, хлопці думатимуть також. Чоловіків відштовхують жінки, переконані, що недостатньо хороші.

Невпевненість у собі видна неозброєним поглядом. Якщо ти сумніваєшся в кожному русі, боїшся вимовити слово, кожні дві хвилини вибачаєшся, це швидко втомлює. Відповідь, чому хлопці не хочуть зустрічатися, проста – ти підносиш себе непривабливою.

Що раніше ти створиш позитивне уявлення про себе в голові, то краще стане особисте життя.

 • Причина №2: Подобається ідея, а не хлопець

Ти закохуєшся у версії чоловіків, які існують лише у фільмах. Коли бачиш обранця в реальному житті, підсвідомо починаєш відсторонюватися. Що б ти відчула, якби хлопець втік, коли зрозумів, що ти не та досконала Барбі, образ якої він створив у голові?

Ти не знайдеш відповідного хлопця, поки тримаєшся за ідею ідеальної людини, якої не існує. Пам'ятай, що всі мають недоліки. Колега, хлопець по сусідству, навіть Бред Пітт мають і виграшні риси, і вади. Індивідуальність не робить людину негідною.

Важливо визначитися: тобі симпатична конкретна людина, або ти намагаєшся підігнати хлопця під певний шаблон.

 • Причина №3: Вся справа у забороненості плода

Чоловік втрачає інтерес, коли розуміє, що опанував здобич. Є категорія чоловіків – мисливці. Вони розставляють капкани, сподіваючись здобути симпатичний трофей. Вони зачаровують, заманюють у мережу.

Чому я не подобаюсь хлопцям, які подобаються мені

Чому ви не подобаєтеся тим, хто подобається вам?

Однак панночка починає вигадувати ідеальні сценарії щастя. Вона потай сподівається, що чоловік все життя її шукав. Коли мисливець без зусиль отримує трофей, він втрачає інтерес.

Коли жінка перестає бути забороненим плодом, хлопець переключається на полювання за іншою. Пам'ятай, що жінки, яких не треба доглядати, не викликають надовго інтерес.

 • Причина №4: Чужий образ

Ти надто намагаєшся бути тією, ким не є. Не вір фотографіям на сайтах знайомств, у реальному житті рідко хтось так виглядає. Усі можуть зробити гарячі знімки, використовувати Photoshop.

Але намагатися виглядати певним чином, коли це не відображає справжньої сутності, безглуздо. Чоловікам не подобаються жінки, які схожі на більшість. Їх залучають жінки, які цінують себе, не відчувають необхідності підкорятися правилам моди.

 • Причина №5: Надмірна увага

Ти переоцінюєш вчинки та слова хлопців. Мова тіла видає страх, коли підозрюєш зраду і ревнуєш. Те, що ти постійно пишеш йому, питаєш про місцезнаходження, змушує чоловіка відчувати, що його переслідують.

Хлопці не люблять, коли їх контролюють. Зайвий аналіз кожного руху тіла веде тебе далі від людини. Це показує відсутність довіри та почуття незахищеності, що не приваблює хлопців.

 • Причина №6: Звичка надто рано публікувати повідомлення у соціальних мережах

На першому побаченні ти робиш і публікуєш знімок, доповнюючи його палкіми коментарями. Ти навіть не замислюєшся про це, адже зі школи любиш документувати кожен момент життя.

Проте публікація змушує чоловіків почуватися ніяково. Вони обурюються і зляться, побачивши несподівану фотографію вас двох у Instagram з хештегами на кшталт #моя чоловік краще ніж твоя. Якщо хочеш сподобатися хлопцю, не квапи події, не пропускай кроки. Щоб дійти до стадії спільних фото, потрібен час. Поспіх лише нашкодить.

 • Причина №7: Фізіологія на висоті, але хімії немає в інших аспектах

Хоча чоловіки люблять займатися сексом, емоційний та ментальний зв'язок не менш важливий. Не можна сподобатися і зберегти відносини з людиною, яка має відмінні пріоритети, потреби, цілі.

Інтимний процес цікавий, але, якщо не вкладати сили в інші аспекти відносин, чоловік піде на пошуки другої половинки. Попри поширену думку, інтим – це не все, чого хочуть чоловіки. Чим більш зріла людина, тим вірогідніше, що вона піде, якщо вона не матиме інших точок дотику з партнеркою.

 • Причина №8: Емоційна залежність

Ти надто нав'язлива. У тебе немає життя поза особистими стосунками. Хоча мати людину, з ким хочеться проводити кожну секунду, втішає та обнадіює, обом партнерам потрібен власний простір.

Особисте життя не процвітатиме, поки ти тримаєш хлопця в центрі всесвіту. Чоловіки лякаються, коли розуміють, що жінка дуже нав'язлива. Відсутність у жінки інтересів поза відносинами викликає страх перед майбутнім.

 • Причина №9: Надмірна самовпевненість

Чоловікам не подобаються жінки, які надміру впевнені у собі. Це перекладається мовою чоловіків як зарозумілі персони. Будь впевнена в собі, але не поводься так, ніби ти кращий за інших. Це потворна риса особистості.

Уміння йти на компроміс має велике значення. Хлопці не цінують жінок, які поводяться поблажливо і стверджують, що розумніше. Навіть якщо ти думаєш, що маєш рацію, не виявляй переваги.

 • Причина №10: Відсутність пристрасті у житті

Не дозволяй собі бути 40-річною жінкою, яка не має іншої мети в житті, крім як знайти чоловіка. Коли хлопець запитує про надії та мрії, не розписуй барвисто, що завдання дружини – лагодити чоловіка. Це червоний прапор.

Звичайно, не всі мають високооплачувану роботу, власний бізнес, захоплююче хобі, але треба працювати над тим, щоб вести повноцінне життя. Якщо дозволяти всьому течу за течією, хлопці швидко втечуть. Їм не потрібна залежна та покірна рабиня.

 • Причина №11: Застереження

Ти лаєш і критикуєш колишніх, тому хлопці не наважуються до тебе підійти. Застереження – одна з головних речей, яку чоловіки вважають вкрай непривабливою.

У хлопців немає гарантії, що ти не говоритимеш про нього погано, якщо стосунки не вийдуть. Ніхто не любить, коли кажуть за спиною. Чоловіки побоюються, що одного разу ти почнеш поширювати чутки, які не відповідають дійсності.

Як змінити ситуацію та сподобатися чоловікам

Змінити мислення рівнозначно змінити життя. Те, як ти вважаєш, відображає те, як ти дозволяєш собі діяти. Якщо ти не впевнена в собі і почуваєшся недостойною, то ти проєціруешь цю позицію у світ. Уважно подивися у дзеркало. Розглянь сильну, здатну, гарну жінку, яка знає ціну.

Перестань створювати помилкові уявлення про хлопців. Ніхто не досконалий, всі мають недоліки. Приймай людей такими, якими вони є. Відносини засновані на визнанні переваг та недоліків, повазі індивідуальності людини.

Будь собою. Пам'ятай: всі інші ролі вже зайняті. Не думай, що хтось кращий за тебе тільки тому, що виглядає інакше (красивіше) у твоїх очах. Твоя цінність не залежить від того, наскільки добре ти вдаєш, тим, ким тебе хочуть бачити інші.

Важливо бути справжньою, справжньою, самобутньою у світі, повному наслідувачів. Не підкоряючись шаблонним нормам, ти виділишся з натовпу і привернеш увагу чоловіка, що сподобався.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua