Як втекти зі побачення дівчині легко

Як втекти зі побачення дівчині легко

Якщо в твоєму житті вже були невдалі побачення, ти напевно пам'ятаєш це дивне відчуття: ось начебто ще годину тому захоплена чепурилася біля дзеркала, а тепер тільки й мрієш скоріше втекти геть.

Тобі на допомогу прийдуть підказки психолога: як піти з зустрічі, що незадалася від самого початку, щоб позбавити себе від дискомфорту і при цьому не здатися грубою.

Будь чесною!

Як втекти зі побачення дівчині легко

Фото Fausto Sandoval on Unsplash

Мама напевно вчила тебе бути вихованою і іноді чинити всупереч своїм бажанням, щоб не образити оточуючих. Але часи «добрих дівчаток» минули. Сучасні психологи всіма силами намагаються популяризувати думку, що в першу чергу потрібно думати про свій внутрішній комфорт, і тільки в останню – про уразливість і душевні муки співрозмовника.

І йдеться зовсім не про допустимість відвертої грубості та егоїзму у спілкуванні. А лише про вміння відстояти власні межі, подбати про себе, не дати образи. Воно точно знадобиться жінці у будь-якому віці.

Звичайно, не варто висловлювати хлопцеві, який не зумів викликати інтерес, усе, що ти про нього думаєш. Але й чемно посміхатися, терпіти і підтримувати бесіду, мріючи втекти додому – також зайве.

Якщо від початку побачення виявилося тобі дискомфортним, а співрозмовник нецікавим, краще чесно це обговорити. Наприклад, з усмішкою відповісти на його чергові чужі тобі міркування: «Просто разюче, наскільки ж ми різні».

Далі можна буде додати кілька рядків про те, як чудово, що так багато особливих, індивідуальних та цікавих людей. І що є можливість обмінятися думками і залишитися при своїй думці, спокійно розійшовшись убік, якщо розмова не залагодилася.

Такий варіант завершення побачення має відразу кілька плюсів:

 • тобі не доведеться терпіти нецікавого співрозмовника і намагатися сховати в собі неприємні емоції;
 • твоя чесна думка буде висловлена екологічним способом, отже, всередині не залишиться не переробленого негативу – такого шкідливого для психологічного здоров'я;
 • вдасться розлучитися на доброзичливій ноті, відбутися жартами і спокійно вітатися з хлопцем надалі при зустрічі, не уникаючи один одного;
 • вільний час, що залишився, ти зможеш витратити на більш приємні заняття;
 • адекватної молодої людини така реакція не образить (набагато ймовірніше, що в нього залишиться враження про тебе як про чесну приємну дівчину).

Як втекти зі побачення дівчині легко

Як закінчити побачення, якщо чоловік не сподобався?

Головний секрет тут – говорити з посмішкою і не намагатися звинуватити у чомусь співрозмовника. І в тебе, і в хлопця має залишитися відчуття, що ось так у житті буває: зустрілися різні люди, розмова не вдалася, спокійно розійшлися в сторони.

Передбачливість не завадить

Якщо ти заздалегідь сумніваєшся в тому, що зустріч буде приємною та позитивною, одразу підготуй відхідні шляхи. Найпростіше попередити хлопця — зустрітися щось ти хочеш, але саме сьогодні можуть будь-якої миті виникнути непередбачувані обставини. Правдоподібних варіантів тут вигадати вийде безліч:

 • науковий керівник перевіряє твою роботу та просив бути на зв'язку – може знадобитися термінове виправлення помилок у ній;
 • бабуся, приятель, сусідка потребують допомоги увечері, і є ймовірність дзвінка або повідомлення від них будь-якої хвилини;
 • друг сьогодні повертається з далекої поїздки та планує забрати у тебе ключі;
 • батьки можуть заїхати до тебе у важливих справах, і потрібно зустріти їх удома;
 • вихованець залишився вдома один і сильно скиглив, сусіди в смс попросили його заспокоїти.

Звичайно, чесність завжди краща. Але не всі ситуації її вдається гармонійно вписати. Та й не з кожним хлопцем.

Якщо попередити хлопця, що запросив тебе, заздалегідь про те, що побачення може різко обірватися, він буде готовий до такого результату. А значить, і ображатись, звинувачувати тебе в неввічливості не залишиться причин.

Але якщо ти вирішиш підстраховуватися такими вигаданими історіями, постарайся поводитися максимально природно. Не додай додаткових недоречних деталей до ситуації.

Досить просто попередити хлопця про можливість твого передчасного догляду та пояснити її буквально однією пропозицією. Виправдання, численні вибачення, награне почуття провини, надмірні подробиці – це буде зайвим.

Якщо хлопець поводиться агресивно

Буває, що навіть спочатку ввічливий і скромний хлопець після пари келихів пива (або просто наважившись поряд із привабливою дівчиною) раптом починає поводитися агресивно. У такій ситуації ти маєш повне право відразу вирушити додому, відверто заявивши, що така манера спілкування тобі неприємна.

Найголовніше – не агресувати та не грубити у відповідь. Відповідай гранично чемно, але впевнено. Ти цілком правий у ситуації. І точно не зобов'язана через гарне виховання терпіти чужу неприємну і недоречну поведінку.

Популярна маніпуляція у подібних персонажів – спроба зробити дівчину винною в ситуації, що склалася. Адже сама на побачення погодилася. Або навіть звинуватити у тому, що агресивна поведінка вона спровокувала своїми діями, словами, поглядами.

Люблять вони і тиснути на ввічливість, гарність дівчини. Наприклад: «І ти ось так ось некрасиво зараз зробиш? Просто підеш зі побачення, на яке сама погодилася прийти? Так, я розчарований. Навіть не думав, що такі панночки бувають».

Не піддавайся хитрощам горе-пікапера. Ти тут точно ні в чому невинна і неприємне тобі суспільство терпіти не маєш. Навіть під страхом здатися неввічливою, невихованою, поганою (або які ще варіанти запропонує співрозмовник).

Є кілька способів швидко завершити побачення з агресивним неприємним супутником:

 • попросити співробітників кафе, клубу, ресторану викликати тобі таксі (краще відразу пояснити їм ситуацію, що склалася);
 • вийти в туалет, поїхати додому або до друзів, а супутнику лаконічно пояснити ситуацію та попрощатися вже у повідомленні;
 • домовитися з братом або другом, що після повідомлення/дзвінка він одразу приїде забрати тебе в будь-яке місце;
 • вирушити на зустріч на власному авто та не вживати алкоголь, щоб у будь-який момент мати можливість просто поїхати додому, не просячи нікого про допомогу;
 • попросити підтримки у співробітників охорони чи поліції, забувши про стиснення (це крайній варіант, якщо малознайомий агресивний супутник тебе налякав, але повністю виключати його не варто).

У будь-якому випадку постарайся поводитися спокійно, стримано. Не відповідай агресією на агресію, не використовуй мат та образи, інакше ситуація лише погіршиться.

Дізнайся його краще перед побаченням

Щоб знизити ймовірність невдалого побачення, намагайся завжди заздалегідь краще дізнатися про свого потенційного супутника. Особливо під час знайомства в інтернеті. Не соромся ставити багато питань про інтереси співрозмовника, про те, де і як він любить проводити вільний час.

Якщо у хлопця немає фотографії у профілі, і він заявляє, що просто не любить позувати перед камерою, запропонуй поговорити з відеозв'язку. Навіть коротка бесіда за таких умов допоможе скласти правильне перше враження про молоду людину і зрозуміти, чи не відштовхує тебе її міміка, манера розмови та інші особливості.

Краще відразу з'ясувати у молодої людини, якою вона бачить ідеальне побачення. Щоб потім не виявилося, що в тебе це спокійне чаювання вдвох у кафе, а в нього – знайомство з натовпом друзів у гаражі з пивом та шансоном.

Вирушаючи на побачення, будь чесною насамперед перед самою собою. Не приписуй співрозмовнику вигадані ідеальні якості та не виправдовуй його неприємну хамську поведінку з ввічливості. Якщо зустріч викликає у тебе лише негативні емоції, сміливо її закінчуй. Побачення має бути комфортним, приємним і приносити задоволення обом.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua