ТОП-10 вірних способів зберегти кохання чоловіка з гарантією 100%

ТОП-10 вірних способів зберегти кохання чоловіка з гарантією 100%

Щоб кохання збереглося на багато років, а емоції не остигали, у відносини треба продовжувати вкладатися. Тоді ви не втратите інтерес один до одного. Є 10 способів, завдяки яким ти зможеш зберегти кохання на довгі роки.

Займайтеся саморозвитком

ТОП-10 вірних способів зберегти кохання чоловіка з гарантією 100%

Фото автора ubeyde oral: Pexels

Коли людина постійно самовдосконалюється, дізнається про нове, розвивається, реалізується в професії, це підвищує рівень фізичного потягу до нього.

Захоплена людина є більш привабливою, тому що підсвідомо транслює: «Я живий, я цікавий, я сповнений енергії». Це людина захоплена життям. Він включений у момент “тут і зараз”.

Такої думки прийшов гештальт-терапевт Ілля Латипін, автор книги «Між роботом і мавпою». Людей найбільше приваблюють захоплені особи, які знайшли своє покликання.

Тому, перебуваючи у парі, важливо не придушувати прагнення свого партнера, а навпаки, заохочувати їх. Саме це допоможе вам зберігати привабливість один для одного та підігрівати почуття кохання.

Відпочивайте один від одного

Закохані люди бажають проводити весь час разом. Але коли ви давно у стосунках, потрібно намагатися не зациклюватися один на одному, а прагнути різноманітності.

Іноді чоловікові та жінці необхідно «розходитися по різних кутах»:

 • спілкуватися з іншими людьми;
 • займатися своєю роботою;
 • іноді їхати у відпустку окремо;
 • мати «свої» захоплення.

Завдяки цьому вони збагачують свій досвід та враження. Не важливо, чи була розлука на годину, день чи тиждень.

Вони встигають скучити один за одним, відчути тугу і усвідомити, як сильно їм не вистачає партнера. Зустріч після цього – як побачення на початковому етапі стосунків, коли ви не могли дочекатися цього вечора.

Під час спілкування партнери діляться один з одним пережитими емоціями та яскравими враженнями, підтримуючи цим контакт.

Говоріть про свої бажання

Пригнічені потреби призводять до почуття роздратування і невдоволення, та був і втрати любові. Тому важливо вміти усвідомлювати свої бажання та говорити про них партнерові. Це стосується не лише інтимної сфери, а й спілкування, побутових питань.

ТОП-10 вірних способів зберегти кохання чоловіка з гарантією 100%

Як зберегти свіжість почуттів?

Наприклад, якщо дівчина хоче, щоб чоловік дарував їй квіти, треба не боятися про це сказати. Замовчування призводить до нереалізованих очікувань, образ і розчарування.

Фліртуйте один з одним

Флірт – це взаємодія для людей, що дозволяє як підвищити настрій, а й потяг друг до друга. Це не лише спосіб познайомитись. Флірт може підтримати кохання і в парі, яка вже давно разом.

Бренді Фрісбі з Університету Кентуккі провела опитування майже 200 щасливих пар. Виявилося, що всі вони продовжували фліртувати один з одним, навіть попри тривалі стосунки.

Загравання, непомітні торкання, натяки, перегляди у спільній компанії – все це допомагає вам підтримувати любов і почуття пристрасті.

Використовуйте різні мови кохання

Гері Чепмен, один із найвідоміших експертів у галузі налагодження відносин, виявив, що кохання можна демонструвати різними способами:

 • словами та зізнаннями у своїх почуттях, компліментами партнеру;
 • фізичним контактом – обійми, погладжування, дотику, поцілунки, навіть легкий дотик, коли ви проходите повз;
 • подарунками – не важливо, дорогі вони, або приємні пам'ятні дрібниці;
 • часом, який ви присвячуєте один одному – головне, щоб увага була спрямована на партнера, а не на телефон, дитину, брудний посуд;
 • допомогою – приходити на виручку, коли цього потребує партнер, підтримувати його.

Зазвичай у людини є одна або кілька бажаних мов кохання. Вони йому звичні, «успадковані» від батьків. Когось у дитинстві більше підтримували словами, когось подарунками чи обіймами.

Якщо хочеш зберегти почуття любові у стосунках, намагайся використати всі 5 способів, щоб донести своє ставлення до іншої людини.

Дивіться разом фільми та серіали

Якщо пара разом дивиться фільми або читає книги, а потім обговорює свої враження, вчинки героїв, сюжет, це підвищує якість їхніх стосунків, допомагає зблизитись та зміцнює почуття любові.

Так відбувається тому, що завдяки цьому ви:

 • ділитеся своїми емоціями;
 • розширюєте свій кругозір, оскільки аналізуєте ситуації, в яких, можливо, ніколи не опинитеся в реальному житті;
 • формуєте спільне коло цінностей, особливо, якщо порушуєте питання моралі, життєвих цілей героїв та мотиви їх вчинків;
 • вчитеся краще розуміти людей, ставити себе спочатку на місце героя, а потім і свого партеру.

Переживайте нові враження

Нудьга та монотонність можуть призвести до того, що ваші почуття почнуть згасати, а бажання новизни приведе до знайомств на стороні. Щоб цього не сталося, не дозволяйте рутині поглинути вас.

Вигадуйте нові заняття, місця, в які можна піти, урізноманітнюйте коло друзів та знайомих.

Спільно прожиті емоції та події, позитивні чи негативні, зближують людей, у них з'являються «свої» історії, загальний досвід, враження та переживання. А яскраві спогади підкріплять ваше кохання.

Здійснюйте «подвиги»

Не обов'язково заради близького зупиняти коня на скаку або перемагати дракона, щоб стати героєм в очах свого партнера. Потрібно просто приходити на допомогу, коли він цього потребує.

Готовність прийти на допомогу – це показник не лише кохання, а й довіри, яка є між вами. Це означає, що ви можете покластися один на одного.

Не зраджуйте довіру

Якими б сильними були почуття, вони можуть бути перекреслені однією помилкою, наприклад зрадою. Або дрібницями, які день за днем змушують згасати кохання. Щоб зберегти довіру у парі:

 • не обманюйте;
 • виконуйте свої обіцянки;
 • не загрожуйте один одному розлукою;
 • не підключайте до ваших конфліктів інших людей;
 • не залишайте один одного поза увагою.

Ходіть на побачення одне з одним

Навіть якщо ви вже довгий час разом, у вас є діти, це не привід, щоб відмовлятися від романтики. Продовжуйте поводитися, як закохані. Гуляйте вечорами, ходіть у кіно, ресторани, або просто влаштовуйте чаювання.

Красиво одягайтеся один для одного, даруйте подарунки, давайте знаки уваги, робіть сюрпризи.

Незважаючи на повсякденні турботи, у вас має бути час, який ви проводите лише вдвох: розмовляєте, ділитеся враженнями, обговорюєте, як минув ваш день.

Дослідження 2012 року, проведені KD O'Leary, B. Acevedo, L. Huddy, A. Aron, підтвердили – кохання не має терміну давності. Вони провели опитування понад 600 пар, які кілька десятків років були одружені і зізналися, що досі люблять одне одного.

Науковці вирішили це перевірити за допомогою функціональної МРТ. Виявилося, що при думках про свого чоловіка, у них активізуються ті самі структури, які зазвичай активи у закоханих пар.

Кохання справді можна зберегти, як би довго у стосунках ви не були. Все залежить від того, наскільки пара готова підігрівати свої почуття, розвивати їх, знаходити нові грані своєї особистості та день за днем відкривати один одного наново, закохаючись.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua